0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #620 -: Април 08, 2014, 17:48:14 pm »
Аха,разбрах,Мелче :D

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #621 -: Април 09, 2014, 12:41:15 pm »
Каффи,как си :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #622 -: Април 09, 2014, 20:14:05 pm »
Ами не много добре, през 15 мин проверявам да не съм цъфнала  :oops:

Ти как си?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #623 -: Април 10, 2014, 08:55:46 am »
Eй кафи, не се излагай,  :x не пусна ли вече кръвен. Не се паникьосвай така. Нали знаеш че и без това лекарствата те държат и може въобще да не ти дойде докато ги взимаш. Не се вманиачавай така. А нали знаеш че те чакаме в нашата групичка с отворени обятия. :bighug: Кой ден ти е днес? Бегом марш до лабораторията ако си вече поне 10-ти ден. Стискам палци скоро да се похвалиш.
Михче, как са твоите бебоци. Нещо заглъхна темичката. Я да я пораздвижим малко. Барбарончето прави ремонт, заета е , то се знае, но драгони нещо мълчи, а раче-осмокраче също се спотайва. Сигурна съм че има и още мами, който тайничко надничат тук, но нищичко не казват :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #624 -: Април 10, 2014, 10:09:36 am »
Каффи,мила толкова ми е познато какво ти е.......................аз още гледам да не ми е текнало кръв :?
Чувствах след трансфера в тия дни дето си ти сега,все едно ще ми дойде наистина,но пък виж ко стана ................ :wink: :lol:
Не е лесно,но  и това ще мине и ще си много щастлива :D

Мел,как подкукуросва :lol: :lol: :lol:
Аз съм притеснена,то нищо ново под слънцето :? :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #625 -: Април 10, 2014, 10:19:08 am »
Абе вие защо мислите, че аз не гледам  8O 8O 8O Само като протече тоя гаден утрогестан и бегом марш в тоалетната под строй да видя какво е. Да не говорим че тия гадни ПМС още си ги имаме, докога ще е така незнам, така че и при мен положението не е лесно, но гледам да не обръщам много внимание. Иначе ще ми е много тежко.  На фона на всичко останало което се случва около мен ако взема на всичко да обръщам мвимание.... По-добре да се наслаждаваме на хубавите момента докато ги има. Например онази вечер сънувах, че болката отлява дето от време на време се появява не е болка, ами мъничето ме подритва когато си иска. Знаете ли как хубаво ми стана  :oops: Дано по-скоро всички усетим това усещане :D Кафииии,  За такива неща си мисли мила, не ходи до WC през 15 мин. Не дърпай дявола за опашката.  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #626 -: Април 10, 2014, 13:09:35 pm »
А,Мелче,хич не съм и и помислила,че при тебе е друго :wink:
То за това и се разбираме и си влизаме в положение защото през едно и също минаваме :)
Права си трябва колкото можем разбира се, да мислим и хубави неща :)
С утрогестана наистина как ни изкарва акъла....................абе само ние си знаем какво е

Лек ден ви пожелавам  :bighug:


П.С.Днес бях на изписване на едно бебенце :D.Да си пожелаем на всички такова щастие osi_9
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #627 -: Април 11, 2014, 10:37:52 am »
Как сте в тоя дъжд :hello:

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #628 -: Април 12, 2014, 13:22:03 pm »
Здравейте! Приключи и вторият ми опит с резултат 1.20. Спрях лекарствата, чакам цикъл и или още този месец, или следващия пак ще съм на зелените диванчета. Учудващо, не ми е толкова тежко. Не съм се предала!

 Мел, Мих и  Дракончето- лека и безпроблемна бременност до термин  :)
Вие вече сигурно сте се прехвърлили в хубавата темичка, но наминавайте от време на време и тук  :) Аз ще си се помотам още тук, пък дано скоро да ви последвам...
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #629 -: Април 12, 2014, 13:49:13 pm »
Кафи , мила много е хубаво , че не си паднала духом и , че си готова за следващ опит , стискам палци да е последен и да се местиш от тази темичка в друга  :bighug: :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #630 -: Април 12, 2014, 14:46:07 pm »
Каффи,мила съжалявам много ме е яд...................Борбата продължава,няма отказване :balk_21: :balk_77:Няма предаване,браво момиче :bighug:

Аз не съм се изместила още ...............,а и да се изместя няма да ви забравя и честичко ще посещавам нашата темичка :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #631 -: Април 12, 2014, 15:07:22 pm »
Кафи,съжалявам!!! :( Ще стане! Трябва да стане!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #632 -: Април 12, 2014, 17:09:52 pm »
Ааа, аз не се давам толкова лесно! Ще стане разбира се- проба-грешка...Всички ще си гушнем мечтата/някои може и да повторят  :wink: /
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #633 -: Април 12, 2014, 18:15:15 pm »
Кафи,  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: Толкова бях сигурна, че ще се присъединиш към нас  :( :( Аз още не смея да се прехвърля в другата тема. Тук за сега се чувствам по-уютно и по-спокойна. С тези мои болки и проблеми  :( Все ме е страх. Не искам да предизвиквам съдбата. Никак не ми е добре в последно време. А и гаденетео много ме тормози.  :? :?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #634 -: Април 12, 2014, 19:17:54 pm »
Мелче,аз се чувствам по същия начин 8O

Тука ми е добре,още не мога да се отпусна,че съм бременна........................И тия дни се чувствам болна по скоро :?Много ми се гади,страшно м ие отпаднало,аз много полежавам(не искам ,но ми е много зле).Имам гастрит и си мисля,че е от него и апетит изгубих,а си имах бая.Проблемите с гастрита точно така съм се чувствала както сега,затова си мисля,че не е от бременността.
Притеснявам се да не отслабна(вместо да пълнея),че и без това съм си слаба :?Тъкмо ми мина корема много рядко се обажда,сега това, нищо не ми се яде и не ми понася особено.

Каффи :bighug:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #635 -: Април 14, 2014, 08:40:05 am »
Момичета, бъдете по-деликатни... споделяйте, бременните симптоми и притеснения в http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50199.660.

Кафи, пожелавам следващият опит да е вашият успешен!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #636 -: Април 14, 2014, 09:45:33 am »
Извинявам се ,не ги приемам като бременни симптоми за това си позволих ..................Извинявайте най малко искам да засегна някой................Много добре знам какво е.........................
 :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #637 -: Април 14, 2014, 15:59:38 pm »
Приемете и моите извинения . Явно, че след като опита приключи като успешен, тук повече не ни е мястото, за което много съжалявам. Но когато станеш "семейство" по невеволя и съдба с присъстващите тук  и приемеш съдбата им за своя ти е малко трудно да се разделиш с тях и изведнъж да започнеш да споделях с напълно непознати хора. Извинявам се още веднъж ако някого съм засегнала. Повтарям още веднъж - все още незная как ще се развие моята бременност, макар надежда винаги да има, поради тази причина не смея и да се преместя в другата тема. Но - все пак спирам да пиша в тази. Михче, Драгони, Рачо, Кафи, Барбаронче, бяхте изключително мили към мен. Благодаря ви от сърце за което. Успех на всички момичета в процедура! И лека бременност на останалите.  osi_9
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #638 -: Април 14, 2014, 16:16:56 pm »
Мелче,все едно аз съм го писала :bighug:

Ще навестяваме нашата темичка няма как :DЩе ни простят сигурна съм.Дано ние се отпуснем и да даваме кураж тук,така както на нас са давали

Обичам ви  :bighug:Успех на всички
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #639 -: Април 15, 2014, 19:55:56 pm »
Вали, миличка, много съжалявам за опита. Обаче съм сигурна, че ще стане. Ти си борбена и ще се пребориш. Радвам се, че си добре и че си оптимистка. Остани винаги такава. Моля се за теб и стаскам палци за следващия опит. Поздрави на всички сладури на 7-мия етаж.
« Последна редакция: Април 15, 2014, 19:58:18 pm от Биляна »