0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #600 -: Април 07, 2014, 10:51:19 am »
Михче, извинявай, при док само го видяхме, той не ми е пускал да го чуем. Но пак така де - в 6 г.с. Но при теб положението е различно - твоите са двенки, и вероятно са по-мънинкички, и затова не сте видели. Не се шашкай. Чухме го при другата докторка. Тя ми пусна звук на нейния апарат. Док и досега не ми е пускал звук а само визуализация.  :? Имааш време- Като пораснете още малко ще го чуета  :wink:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #601 -: Април 07, 2014, 10:59:31 am »
Мих, и аз мисля че е било рано...то затова доктора вика на преглед мин. 2 седм. след тест, за да се види направо и мигане на сърчицето...ако не се лъжа твоя преглед беше само след седмица. Моите прегледи все са на 42 ден от началото на цикъла и виждахме и сърчице, не съм чувала, само ми показваше...иначе всеки ден растат точките и вече и мигат със сигурност...не се приърснявай... :-)
Кафи...започват и твоите терзания ...ох боли, ох...ама що не боли...още малко търпение имай...ние стискаме палци :-)
« Последна редакция: Април 07, 2014, 11:01:15 am от Dragony :) »
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #602 -: Април 07, 2014, 11:14:51 am »
Благодаря ви момичета :bighug: Страхотни сте

Да първия преглед беше след 8 дена :oops: :lol:Док ме пита оплаквания ли имам,че идвам по-рано :wink: :lol:

Каффииииииии :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Мел,ти кога си на преглед при Док
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #603 -: Април 07, 2014, 11:43:14 am »
Абе той ме вика на 25-ти, ноо не мога чак до тогава, ще се побъркам от притеснение, пък и мисля по празниците да съобщавам новината. Та мисля на 17-ти пак да го обиколя доктора, нищо че може и да ми се скара че пак отивам но да видим на къде вървят нещата и дали да съобщавам на родителското тяло и децата или не. Все още никой не знае, пък на мен дрехите все повече ми отесняват. Пък и лицето ми се закръклило такова..... :oops:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #604 -: Април 07, 2014, 11:56:07 am »
Ох,да Мелче разбирам те..................къде е то 25-ти..................притесняваме се бая

 И аз съм за 17 ,ако издържа до тогава :oops:,ще гледам да издържа де
Те прегледите все по нарядко стават........малеееееееее :lol: :? 8O
Коремчето растееее ,а Мелче :D
И ние не сме казали още.........................
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #605 -: Април 07, 2014, 13:02:05 pm »
Мдаааааа, расте, а вие кога ще казвате??
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #606 -: Април 07, 2014, 14:33:14 pm »
Незнам,Мел, по нататък живот и здраве :)

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #607 -: Април 07, 2014, 14:38:04 pm »
момичета,тези понеркоито сте от варна,дайте ми малко инфо за д-р Давидков,май така беше. Имал добра апарута за проследяване,ама то само апаратура не стига...... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #608 -: Април 07, 2014, 14:51:52 pm »
Рачо, не го познавам Давидков, но аз като бях бременна се спрягаше това име най-вече със скъпите и прескъпи прегледи. Иначе нямам лични впечатления, но от четеното не останах с добри впечатления  :? , т.е. "апаратура само не стига........."  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #609 -: Април 07, 2014, 15:26:37 pm »
Рачко, аз както знаеш все съм си с проблемите. Та - бях се замислила накрая при него да ходя след две седмици НООООО - изчетох къде що форуми имаше и честно казано се отказах. Струва ми се че този човек е само машина за пари. Да, апаратура има, но това май само не стига. Отказах се честно казано. не мисля че бих могла да изтърпя арогантното му поведение и на всичко отгоре да му дам 200 лева. Това обаче е лисно мое мнение, с което не задължавам никого. Предпочитам да си отида при нашия док и да си изтрая да видя как ще се развият нещата, пък ........... каквото сабя покаже. :?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #610 -: Април 07, 2014, 15:48:09 pm »
Рачо,и аз знам точно същите неща за него както са казали момичетата
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #611 -: Април 07, 2014, 21:16:56 pm »
Рачо, от моя колежка знам, че на Давидков апаратурата е наистина на много високо ниво, но той знае само как да ти вземе парите... За един преглед, който не е продължил повече от 5-10мин и не й е казал нещо по-различно от другите доктори, й е взел 120лв  8O 

Момичета, благодаря ви за палците  :wink: 
Мел, по повод на твоя тест на 8 ден- и на мен ми се иска, но моето ембри е върнато на 2 ден. На мен на 8-9 ден няма да ми покаже нищо, освен да ми засече остатък от хориомон 10000Е. Така, че ще почакам още малко  :?

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #612 -: Април 08, 2014, 08:36:08 am »
Права си Кафи, моя траснсфер беше на 5-ти ден, затова си позволих този лукс. Но нали знаеш че ние сме с теб в чакането. Знаем колко е трудно, но не си сама все пак. :D И най-важно е да си позитивно настроена. Бременна си до доказване на противното.  osi_9
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #613 -: Април 08, 2014, 08:53:17 am »
Благодаря за мненията относно доктора. Ще предупредя ,който трябва. :wink:
Кафи, не бързай с този уринарен. Много са несигурни,особено когато се правят рано. Знам.че това чакане е много убийствено,но не си причинявай излишни разочарования с ранен уринарен. Потрай още малко и ще видиш две "тлъсти" черти,но когато му дойде времето... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #614 -: Април 08, 2014, 09:44:57 am »
Даа, и аз мисля да си потърпя още няколко дни. Знам, че кръвен вече ще ми покаже, но ми харесва чувството да съм бременна, така че и с него няма да бързам този път  :lol:

Михчето и Дракончето как са ви коремчетата? Растат ли вече?

Мел, консултира ли се с 3ти доктор?

Рачо, вие продължавате с опитите, нали?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #615 -: Април 08, 2014, 10:04:30 am »
Кафффи,ще мине ей сега времето  :wink: :)Стискам силно палци :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Аз тъкмо днес си гледам корема ,сякаш беше по подуто заоблено такова,но днес няма много коремче................Слабичка съм и незнам дали трябва вече да имам и да си личи,но ми се иска де :wink: :D
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #616 -: Април 08, 2014, 10:22:07 am »
Е,не сме се отказали  :wink:, но ще сменим малко татктиката  :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #617 -: Април 08, 2014, 11:35:12 am »
Аз все още изчаквам с многото прегледи. На 17-ти ще отида пак при нашия док пък после ще видим. Не искам от сега да се шашкам. Колкото по-спокойно, толкова по-добре. Мисля че времето ще покаже. Като е толкова малко едва ли нещо по-различно ще се види. мисля, че докато не видим ФМ нищо със сигурност не можем да кажем. :?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #618 -: Април 08, 2014, 13:19:45 pm »
Да ,Мелче,важно е да запазим спокойствие,малко ми е трудно,но.....................
А кога е ФМ :ask: и какво се вижда
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #619 -: Април 08, 2014, 13:44:20 pm »
На 25-ти може би. Ами доколкото знам мерят за синдром на даун, гледат органите на бебето, въобще това е првия по обстоен ултразвуков преглед на бебчо който показва евентуално за нянакави генетични изменения. И аз искам да е по рано , но то си има точно време за това :(