0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #580 -: Април 03, 2014, 11:10:57 am »
мАЛЕ за малко само ви изтървах и вие сте изписали света. Михче, нали знаеш, че и аз утре съм на преглед. В понеделник бях при нашия док, а утре съм при доктореса. Аз нали паралелно се следя, така че пак съм в очакване. Мъжо каза, че и ако тя потвърди хубавите новини, съвсем ще се успокоим. И аз като теб само бебоци сънувам, и хубави и лош неща, така че не си сама. А съм сигурна че има момичета в процедура, защото миналата седмица имаше пункция като ходих, значи има и трансфери. А кък в понеделник пак беше пълно на 7-ия етаж.
Барбарончееееее, не ти завиждам, аз минах през ремонтните работи, преди няколко месеца, беше ми се стъжнил живота  osi_16 Много търпение ти пожелавам в новото начинание
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #581 -: Април 03, 2014, 11:28:26 am »
О, аз ви чета и следя постоянно. Нямам какво да се отчитам...не съм ходила на преглед, надявам се всичко да е наред...а на преглед към края на месеца чак  :? Иначе, като се похвалих, че нямам бременни симптоми и стана тя една - парцал съм всеки ден до обяд...а  с това проходило и игриво момиченце си е направо предизвикателство...нооо...справяме се...
Михче...страшно, страшно, но като ги видиш точките и ще забравиш всичко...и 5 мин. след прегледа пак ще мислиш дали всичко е наред  :lol: това е то женска природа  :wink:
Кафи свиркай си и се наслаждавай на свободното време - аз ако имах време сега само щях да се излежавам и да зяпам женски предавания.
А за Мелчето...водиш ме с седмица и половина ;) по теб си сверявам часовника ... щом док е казал, че всичко е наред - вярвай му :)
Барбаронче, благодаря че ни мислиш....аз обичам ремонтите, ама след като са свършили  :wink:
Хубав ден, мацки!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #582 -: Април 03, 2014, 11:37:31 am »
Мелче,знам,че си на преглед и ти утре :)Всичко да е наред,а то ще е така  osi_9

Dragony,не ти е лессно..........,но ще се справиш я :D :bighug:Аз така правя-само се излежавам и зяпам тв :lol:Нямам никаква енергия...................е не нон стоп ,върша си домакинската работа,до магазина и с приятелки ако се организираме на кафенце :)Но имаше дни в които си ме присвиваше и полежавах повечко ,иначе предпочитам да се движа.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #583 -: Април 03, 2014, 12:59:27 pm »
Момичета, почивайте докато можете, на мен сега така ми липсва почивката :( Много си се спинка, особено на обяд, но ставам в 6.30 и не мога да си легна чак до 22. Много ми се иска да мога да си поспивам на обяд, но уви - на работа не става. Надявам се, че след някоя и друга седмица, ще изляза в отпуска, оттам в болнични и ще мога повечко да поспивам, и да разхождаме заедно тумбаци на чист въздух  :D
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #584 -: Април 03, 2014, 20:54:36 pm »
Капарирах си ламината  :lol:
Започна сееееееее - разхвърляно е в къщи - голям кеееееееееф  :lol:  :lol:  :lol:

Почивйте си сега, че после ще има - искам да се наспяяяяя, искам да се належааааааа, искам да гледам един филммммммм, ама няма да имаааааааааа  :lol:  :lol:  :lol:

Стискам палци за утрешните ви прегледи, ама то се знае, че всичко е наред, така чееееее - усмивките да видя, моляяяяяяяя!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #585 -: Април 04, 2014, 12:37:48 pm »
Ехооооооооооооооо, :hello: тука съм вече много щастлива и........................две са :D,двечки са се хванали :D

Оказа се ,че малко рано съм отишла :wink:,но Док ме видя и двееееееее...................
Той не е доволен и притеснен е,че са две...............каза ,че много двуплодни има......хич не беше доволен хич...............А аз нахилена викам супер..................Сега сме и ние притеснени не малко :?,както каза Ани дано ги износя........... :goodluck:
На 17 на преглед за пулсчета..........................айде пак се почва,чакане и притеснения,но няма как.......
Док е притеснен ,има за какво сигурно...............дано всичко е наред


Благодаря за стиснатите палчета :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:

Обичам ви

Чакаме ,Мел ,но то се знае всичко е наред osi_9
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #586 -: Април 04, 2014, 12:51:15 pm »
Хахахаха! 2 са - то е ясно! Ако върнеш всички постове назад, ще видиш, че всички ти говорят за 2 бебета  :wink:
Хайде, официално ЧЕСТИТО! Да растат и да се развиват, както трябва малките "Михчета" и максимално близо до термин да решат да излизат на бял свят, ти пожелавам от сърце!!!!!!!!!

Знам за нашия Доктор, че хич не обича многоплодни бременности! Ако питаш него - по 1 ембрион ще връща само  :wink: И с право не е любител, защото по-трудно се износват до термин, но не е невъзможно  :wink:

Даде ли ти снимка? Да не си мислиш, че сънуваш  :lol:  :lol:  :lol:

Ай сега - 1 ден ще имаш мира, от утре почваш да мислиш за пулсчета  8)  :wink:

А Мел сега полива със сокче хубавите новини в някое слънчево кафенце  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #587 -: Април 04, 2014, 14:10:27 pm »
Верно всички казваха две :lol: :lol: :lol:

Снимка даде дааааааааааааа :lol: Днес все още овладявам притесненията и многото страхове ,искам да се зарадвам малко :D

От утре глей ко остава ...............като се знам............ :? :wink: osi_13А и док е притеснен :?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #588 -: Април 04, 2014, 14:30:06 pm »
Михче, много се радвам за теб :bighug: Дано и занапред нещата продължат все добре да се развиват. При мен обаче нещата не са розови. Докторката не беше доволна. Имаме отлепване на сака от единия край, освен това тя все още твърди че сакчето си върви по-малко от плода :( Бебчо е 1,65, и отговаря на 8г.с. 6 дни, а сакчето - 2,48 отговаря на 7г.с. и 4 дни. Увеличи ми утрогестана и фолиевата киселина. Но определено не беше доволна. Каза Чакаме. На 25.04 пак на преглед. Тогава за регистрация и ФМ. Ако проблем разбира се отивам по-рано. Не мога да разбера какво точно трябва да е  съотношението между сак и плод  :?
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #589 -: Април 04, 2014, 15:04:03 pm »
Мих, Честито! Спомням си каква емоция беше, когато и на нас доктора ни каза, че са двечки. Иначе д-ра е прав, че двуплодната бременност е по-рискова в сравнение с едноплодната, но не е казано, че при всички близнаци може да има проблеми. Обикновено той кара майките с близнаци в рисковите седмици 28-33 да ходят в София, заради по-добратата неонатология.
Лека бременост!

Мел, дано си останеш само с притесненията, защо не поискаш и трето мнение. Коя друга докторка те следи.


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #590 -: Април 04, 2014, 15:08:49 pm »
Мелче, аз НЕ вЕрвам на "докторесата"! Вярвам си на нашия Доктор! И ЩЕ бъде всичко наред!
Не знам коя е докторката и на какаъв апарат те гледа, но все си мисля, че в клиниката ни апаратурата е по-съвременна, а и нашия Доктор знае какво и как да гледа в такива ранни седмици  :wink:  Защото при нормална бременност /естествена де/, някои жени още не са ходили и на първи преглед, а пък ти вече имаш няколко прегледа  :wink:
Та - оптимист съм аз за твоето бебче  :wink: Стискам палци да съм правааааааааааа  :lol:  :lol:  :lol:И ЩЕ съм!

П.П. Към варненки:

Препоръчайте ми добър гинеколог във Варна. Става въпрос за племенницата ми. Ходи преди 2-3 месеца при една лекарка - Георгиева /Евгения май беше/. Имаше проблем  - течение нещо, после болежки тук-там. Каза и - възпаление, започна и лечение, после и каза почивка и сега пак трябва да ходи. Казала и, че възпалението изисква още пиене на антибиотик. Та ходила при Джипито за направление и онази нещо я е ядосала - не можела да и даде пак направление, щото за същото било. Ами то да е концерт пожелание. Та племенницата ми се чуди дали наистина да не отиде и при друг лекар.
Чудя се дали да не я пратя при нашия д-р Александров. Дали се занимава с подобни случаи? Тя е на 27год. и уж не правят още опити за бебе /с приятеля си/ . И дали ще и послужи направлението всъщност?!?!?! Работят ли с касата?

Ох, май много объркано го написах, но току що говорих с племенницата ми!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #591 -: Април 04, 2014, 16:22:41 pm »
Михче, много много се радвам за теб  :bighug: Това, че са 2 май само ти не го знаеше  :lol:

Мел, тая докторка нещо не ме кефи  :? Сменяй я! Може би наистина ти трябва трето мнение, въпреки че аз думата на нашия док не я слагам под съмнение  :wink:

Барбаронче, ще ти пиша на лични  :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #592 -: Април 04, 2014, 21:00:16 pm »
Е,Мелче,пак са те притеснили.................И аз вярвам на нашия Док,нали всичко каза ,че е наред
Брабарончето е права,знае си той какво гледа
Ох,как ми се иска всички да се радваме на воляяяяя..................

Барбаронче,аз ще питам тук там,но аз самата освен при Александров ,другаде не съм ходила.Даже 3 години не исках да ходя другаде след ин витрото :oops:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #593 -: Април 04, 2014, 21:06:52 pm »
Благодаря ти,Eille .Познавам те задочно,чела съм в темичката и по името се сетих :)
Дано ги задържа докрай-умирам от страх,а и знам,че Док е прав да се притеснява
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #594 -: Април 06, 2014, 10:42:26 am »
Как сте :)Как я карате

Кафффи,кой ден стана от трнсфера..............Как се чувстваш :)

Мелче,колко време след първия преглед чухте сърчице.........................аз как ще издържа 11 дена 8O :? :lol: :ask:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #595 -: Април 06, 2014, 21:31:38 pm »
Здравейте! Днес ми е 8ми ден след ЕТ. Чувствам се странно  :? Преди 2 дни имах болки в корема, сякаш всеки момент  :witch: идва, после отминаха. Днес от време на време ме наболяваха яйчниците, кръста доста се обажда... С наближаване на теста все повече ме хваща едно шубе...Такива работи при мен.
 Вие как сте момичета?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #596 -: Април 06, 2014, 21:41:00 pm »
 Михче ние още на първия  преглед чухме сърчицето, т.е. 6г.с.  макар  тогава док да не беше доволен. Кафи,то не останало мила още малко-и теснче. Аз на осми ден бях пуснала уринен  тест :oops:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #597 -: Април 07, 2014, 10:15:46 am »
Oooo,Kaфффи то минало :D И аз така бях с такива бая болки ,които отминаваха и кръста :goodluck:

Мелче,на снимката пише ,че съм 6 г.с.,но не сме чули сърчица :ask:.Чак след две седмици
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #598 -: Април 07, 2014, 10:38:06 am »
Ехооооооо! Тук съм!

Не помня седмици, но на 29.03 ми беше трансфера, на 12.04. официалния тест, на 29.04. първи преглед - видяхме и сърчице. Тогава не ни ги пускаха да ги чуваме  :wink: Сега техниките напредват  :lol:

А сега май ви викат 1 седмица след тест за установяване на бременност и после за пулс след още десетина дни!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #599 -: Април 07, 2014, 10:48:36 am »
Ами 10 дена след теста ,и сега пак 10-11 дена след първия преглед ме вика Док