0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #560 -: Април 01, 2014, 11:31:26 am »
Мелче,как си :) вече по -спокойна osi_9 Гади ли ти се от човечето
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #561 -: Април 01, 2014, 11:40:40 am »
Благодаря, Михче, значително по-скопокойна, малко и аз да си отдъхна и да се порадвам на човечето. Много съм щастлива, че е добре. Дори направихме севтето снощи, но аз така и не успях да се отпусна  :oops: Все ми беше притеснено. А ти как си, болки имаш ли, или вече си по-добре.  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #562 -: Април 01, 2014, 12:04:48 pm »
Добре съм,болки от време на време...............
Снощи пак се събудих с болки по силни пак сънувах :oops:Ко ми става,нямам желание за секс,а сънувам и сякаш съм изпитала оргазъм :oops: и много боли ,постепенно отминава напълно болката........

Мъжо снощи си призна,че не може да се зарадва,а му се иска много..............Ами остава да се молим всичко да е наред :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #563 -: Април 01, 2014, 13:34:09 pm »
И моя беше така. До вчера не можехме съвсем да се зарадваме, но вчера и той и аз малко се поотпуснахме. Абе както казва док, докато не го чуеш да изплаче и не го видиш че си има всичко няма успокоение, пък и след това. :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #564 -: Април 01, 2014, 13:42:56 pm »
Така си е ,все притеснения................Както казва  Барбарончето,сега бременни после бебешки притеснения.................................
Ами по време на процедура какво е.................. :wink: :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #565 -: Април 02, 2014, 08:36:16 am »
мИХЧЕ, по време на процедурата бях най-щастливия човек на света. Спокойна, мислех, че целия свят е с мен. Дори и инжекциите си биех с удоволствие и подуването дори не ми правеше впечатление. Това, за мен беше най-леката част. Не знам при вас как е било. То оттам настне следва трудното- чакане, баене, мислене, ще стане ли или няма да стане, ама ако стане да не го изтърва :? и т.н. и т.н до раждането. После пък - слушайте мен - следват други притеснения - онзи ден дъщеря ми каза, че имала гадже. Да, ама не какво да е, ами три години по-голям от нея. Питате ли ми какво не си помислих 8O Не се смейте :( Сега има по цял ден да я мисля  :? И като пораснат пак не е лесно да знаете.  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #566 -: Април 02, 2014, 08:52:49 am »
Добро утро!

И аз като Мел до пункцията- е то няма такова щастие  :) После започват тревогите за яйчицата и разни други главоблъсканици  :BangHead:   Добре, че вие сте тук и нещата са по-леки  :bighug:

Мих, как си? Още малко остана и ще си видиш точките  :)

 
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #567 -: Април 02, 2014, 10:19:38 am »
Добро Утрооооо :hello: Как сте :)

До пункцията и аз така не се притеснявах много :wink:За пункцията се притесних ,приспиването(уж бях минала оттам пък),после колко и как ще са,и за трансфера малко се притесних.............Но да ви каза най вече тия промивки,но........като мине всичко се забравя и имам само хубави спомени :D ,всички притеснения минават даже се забравят.,нали :D

Мелче,не ти е лесно.............все тревоги.............не съм си мислила,че ще е лесно дори и като са големи,даже мъжо вика-много искаме после не го знаеш какво............ :lol: :? :( :lol:


Кафффи,минава ли ти времето  :)
Аз съм добре днес, вчера по често полежавах  :)Ох, да дойде прегледа да дойде...................сега като наближава и ми се свива стомаха.............................


Благодаря ви,че ви има :balk_21: :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #568 -: Април 02, 2014, 10:44:48 am »
Амиии...Като съм на работа времето минава по-бързо. Всичко е нормално, все едно, че няма нищо. Обаче сега съм почивка и нещо ми се точи. Започвам да си въобразявам това-онова... :? Смятам сега да изляза да се поразходя малко, нищо че лекинко вали.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #569 -: Април 02, 2014, 11:48:23 am »
Ей, момичета, то времето ли ви прави толкова мрачни :?Бива ли така? Я по-ведро :wink: Вече и слънце се мъчи да изгрее, гледайте по-оптимистично на нещата. всичко ще е наред. Аз ли трябва ад ви го казвам. Михче, То време на остана, ще видиш и точици и сърчица, смело напред. Кафи
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #570 -: Април 02, 2014, 11:49:48 am »
Не довърших без да искам та: Кафи, твоето човече те усеща, не забравяй, вече усеща мамините емоции така че се настрой положително и само усмивки  :D
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #571 -: Април 02, 2014, 12:50:30 pm »
"Слушам" и изпълнявам  :lol: Свежият въздух добре ми дойде  :D
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #572 -: Април 02, 2014, 13:58:53 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #573 -: Април 03, 2014, 09:24:00 am »
Добро утроооо, как сте момичета, къде се изгубихте? Михче, нещо се покри маи? Малко остана до прегледа. Кафи, ти как си? А пророчица Барбаронеса - и тя някъде потъна :ask: Хубаж и усмихнат ден от мен :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #574 -: Април 03, 2014, 09:49:42 am »
Аз съм добре засега. И аз се чудя къде се загуби Барбарончето  :ask: Михчето може да спинка още. Мел, ти и бебчето как сте?

Абе, няма ли някой след трансфер, че да си чакаме заедно тестовете. По принцип знам, че има, ама защо не пишат, а се скатават   :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #575 -: Април 03, 2014, 09:57:10 am »
Добро Утрооо :hello:

Тука съм  ,тука съм :lol:Обикновенно предната вечер когато ми предстои нещо не мога да спя добре и сънувам това което ми предстои :D,но тоя път явно ще са две вечери........................снощи голямо умуване падна :? :wink: :lol:Ами като не съм забравила предния път на прегледа ко кофти беше нищо не се видя........................

Но не съм изгубила надежда osi_9 osi_8

Мелче,как си  :)Как я караш на работа

Кафффи,и ти мила ,как си :)Почнахме да броим дните :wink:

А пророчица Барбаронеса :lol: :lol: :lol: ще се появи изведнъж тя,точно навреме :D
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #576 -: Април 03, 2014, 10:03:09 am »
Кафффи,и аз това се чудя ,но съм сигурна ,че има и то не малко в процедура.
Аз като бях съм казвала,че имаше бая в процедура на 7 етаж,но не пишат.................
И аз бях самичка тука и Барбарончето ми правеше компания  :bighug:,а после и други се присъединиха и ти и Мел :)

Барбарончето ,има един палавник :lol:, дето сигурно не й оставя време много много ,но никога не ни забравя :balk_77:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #577 -: Април 03, 2014, 10:22:29 am »
Ейййййййййй, тук съъъъъъъъъм!

Той палавника е на градина по цял ден, ама майка му махлосва насам-натам  :lol:
Мене ме тресат предРемонтни неволи  :lol:  :lol:  :lol:
Ще отделяме малкото зверче в отделна стая и започваме ремонт! Та съм на вълна ламинати, тапети, фототапети, латекси.........  :wink:

Хайде пророчицата почва:

Михче да не се шашка, щото ония двечките в коремчето и вече растат и хубавеят  :lol: Ама то утре е денят - тъй че - не останааааааааа! С усмивка на уста да влезеш в кабинета и да излезеш със зяпнала уста от снимката, дето ще ти дадат  :lol:

Каффи, не се ли намерихте там на траснфера с някоя мацка да си чакате двечките? Ама то какво да се чудите - като то се знае, че си към бременните вече  :wink:

На Мел човечето вече започва да се заформя още по-човечесто  :wink:

Дракончето и то се позагуби някъде - чакаме пресни добри новини и от него  :lol:

А сега, мили момичета, отивам да гледам ламинати и тапетииииииии  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #578 -: Април 03, 2014, 10:55:19 am »
Барбаронче  :youwoman:  И на теб не ти е леко с предстоящия ремонт  :wink:
На трансфера не бях сама, имаше още една жена. Успех й желая  :goodluck: /знам, че чете/

Наистина, че и Дракончето скоро не се отчитала.
« Последна редакция: Април 03, 2014, 10:58:08 am от kafffi »
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #579 -: Април 03, 2014, 11:04:35 am »
Ей,Барбаронче :balk_21:

Аз и първия път и сега все сама на пункции и трансфери.................