0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #520 -: Март 28, 2014, 17:08:36 pm »
Здравейте момичета и Рачо,
надявам се да питам на точното място и ще се постарая да съм кратка.
Първо честито на Мих и успех на Кафи.
Правила съм две цветни снимки и лапароскопия при Д-р Александров преди 3-4 години. Тогава проблем при мен не се откри, беше в бившият ми мъж. В момента живея в Англия и с приятеля ми правим опити от 7 месеца, но нещата не се получават. Направихме спермограма - перфектна е. Да уточня, че не е в обикновенна лаборатория.
Сега съм в чуденка - дали е възможно, ако дойда за 1 месец във Варна, да успея да направя всички необходими изследвания при Д-р Александров. Трябва ли да му се обаждам предварително, за да направим някакви уговорки и т.н. Кога трябва да тръгна - преди началото на цикъла или след като приключи (заради хормоните питам)? Знам, че принципно се чака 1 година, но честно да ви кажа вече не ми се чака. С предната половинка 2 години правихме опити и така и не видях положителен тест. Сега 7 месеца и пак няма.
Реално сега билетите за самолета са на поносими цени, лятото ще бъдат много високи, и ако не дойда сега ще трябва да чакам чак есента.
Някакви съвети? Много се чудя какво да правя.
Благодаря ви предварително!

26.09.2019
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #521 -: Март 28, 2014, 17:11:57 pm »
Имам си оплодена яйцеклетка  :ywoohoo: Място не мога да си намеря от кеф   :) Утре отивам да си прибера ембриончето  :balk_48:


Ехаааааааа - знам си яз  :wink:

Ама аз нещо изтървах ми се струва - я кажете какво беше писано, какво е писала Ники, кой е пророка?????????????

Пък то, че ще си го прибереш за 9 месеца е ясно  :wink: Нали ви казах, че който се отчита тук - то е за 9 месеца  :lol:  :lol:  :lol: 
И сега като отидете в бременната тема - тук да не забравите да се отчитате, щотооооооооо ......  8)

Ха - утре е 29.03. - моя трансфер беше на 29.03.2010г.  :lol: Та правя 4 години от трансфер! Късметлийски е денят, Каффи  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #522 -: Март 28, 2014, 17:28:39 pm »
Здравей, Яничка!Защо не се обадиш в клиниката? Кажи, че не живееш в БГ и т.н. Малена или Ани ще ти обяснят всичко. А изследванията, които ще ти назначи док са ЛХ, ФСХ, Е2, пролактин и хламидия. Хормоните се правят на 3-5 ден от МЦ, затова според мен е добре да си в БГ преди новия МЦ. На първи ден от цикъла се обаждаш в клиниката. По принцип доктора иска спермограмата да е правена при него, но във вашия случай незнам как ще процедира.

Желая ти успех и дано при вас нещата са просто въпрос на време и се получат по естествен път  :)



*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #523 -: Март 28, 2014, 17:37:52 pm »
Барбаронче, ти си пророка за Я, пък дано Ники да е за ЧХГ-то   :D 
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #524 -: Март 28, 2014, 17:50:42 pm »
Утрешната дата и на мен ми харесва, пък щом Барбарончето казва, че е късметлийска- така ще да е  :)

Барбаронче, когато се отчитах за оплодената Я, първо публикувах, после редактирах...но през това време Ники е отговорила на вече изтрития от мен пост. В крайна сметка стана така, че аз се хваля за Я, след като Ники ми е честитила  :D :D :D
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #525 -: Март 28, 2014, 19:33:06 pm »
Каффи, както и да е станало - то е ясно, че теста ще е ++++  то толкоз пророци - няма начин просто  :lol:

Яничка, ако си му била пациентка, според мен е добре да му звъннеш едно телефонче и той да ти каже кога и как да минеш на изследвания за месец при него. Може би е по-добре да си малко преди цикъл тук. А от моя опит с него, ми се струва, че ще те поотпрати с думите: Пробвайте още 5-6 месеца и тогава елате, ако не е станало  :wink: Но една цветна снимка със сигурност ще иска да направите и спермограма всъщност. Добре е да се чуеш с него!
А докато се чудиш какво и как - ти пожелавам хич да не стигаш до каквато и да е процедура  АРТ  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #526 -: Март 29, 2014, 10:46:57 am »
Айде,Каффи чакаме да се върнеш трансферирана :D :cheerleader:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #527 -: Март 29, 2014, 16:56:50 pm »
Чакай да се належи на 7 етаж деееееее  :lol:  :lol:  :lol:
Да асимилира, че вече са 2 в 1  :wink:

А аз - точно преди 4 години ми го върнаха ембриончето, а днес прави 3г и 6 месеца  :wink:
Не правете като мен!!!!!!!!!! Носете си ги, колкото трябвааааааа  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #528 -: Март 29, 2014, 18:59:09 pm »
Опа, тук съм. Прибрах си ембрончето  :D  Сега съм бременна до доказване на противното  :lol: Дата на теста 12.03.

Как са всички тук? Мел някъде изчезна  :ask:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #529 -: Март 29, 2014, 19:15:37 pm »
Супер,Каффи бременна си :D Много късмет ти пожелавам от сърце :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Мелчето,каза,че ще я няма няколко дена :)
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #530 -: Март 29, 2014, 19:21:18 pm »
Каффи, На 12 март май няма да можеш да направиш тест, ама хайде  :lol: Простено ти е, щот си бременна! хахахаха!

Хайдеееееее, ама верно кой се запише тук и забременява  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #531 -: Март 29, 2014, 19:41:32 pm »
 :D :D :D

Златна ти уста,Барбаронче :balk_21:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #532 -: Март 29, 2014, 20:05:18 pm »
Ей, ама много съм разсеяна напоследък  :oops: 

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #533 -: Март 30, 2014, 16:41:03 pm »
Как сте :)

Да попитам нещо-до кога се пиеше естрофем :ask:Гледам имам само за утре и свършват хапченцата....
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #534 -: Март 30, 2014, 17:44:03 pm »
Как сте :)

Да попитам нещо-до кога се пиеше естрофем :ask:Гледам имам само за утре и свършват хапченцата....

Обикновено до 8 -ма гест. седмица НО  това решава лекуващият лекар.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #535 -: Март 30, 2014, 18:12:10 pm »
Благодаря ти Deep :)

Ще се обадя да питам :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #536 -: Март 30, 2014, 20:55:01 pm »
Мих, на мен и първия път, и сега ми изписаха естрофема до 8 г. с.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #537 -: Март 30, 2014, 21:29:28 pm »
Ехоооооооо, тук съм вече, първо Каффи, честито от мен, хайде дано вече всички проблеми са ти зад гърба и не след 10, а по-рано се похвалиш с тлъсто ЧХГ. Михче, как си? Как са бебоците? Моя човек добре го разходих, но много дискомфорт ми причини особен вчера. То не бе гадене, не бе виене на свят. Да се надяваме че това са признаци че растем и се развиваме добре. Иначе изкарахме страхотно. И чакаме с нетърпение утрешния преглед. Не мога да ям много и нещо се изморявам много бързо, но иначе съм добре.
А за естрофема, на мен ми казаха да го взимам до 12 седмица.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #538 -: Март 30, 2014, 22:24:04 pm »
На мен ми бяха дали едно листче на което пишеше , кое лекарство до кога е и теста кога трябва да и такива работи - до 12г.с утрогестана , а Естрофема - 9г.с. беше при мен
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #539 -: Март 31, 2014, 09:32:21 am »
Уф,разсеяна  работа osi_13 Веси,като каза за листчето и ми присветна :lol:Изнамерих го,всичко си пише ,хората са помислили за всичко :D

Благодаря,момичета :bighug:


Мелчеееее,липсваше :D Расте ,расте как няма да расте :D osi_9 човечето.
Аз съм добре,два дена много добре ,нямам болки, от време на време малко,но все едно нищо в сравнение с преди и не съм пила нош па даже :)
Но снощи се събудих от сън с много наистина много силни болки менструални  8O и пак сънувах тъкмо еротичен сън :oops:Много ме боля докато утихне чак лошо ми стана.Чак ми се дорева,много съм притеснена и сега,че нещо е станало................ :? :(Какво е това нещо :ask: ,от възбудата ли :oops:Нали не трябва секс и оргазма сега не е препоръчителен :?Така днес малко съм  :? :lol: Дано всичко е наред

Мелче,радвам се,че добре сте си изкарали :DПоложителни емоции за човечето :wink:
Много се изморявам и аз...........голямо задъхване за няма и нищо...........
Много ама много късмет днес от сърце :goodluck: :goodluck: :goodluck: