0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #500 -: Март 27, 2014, 19:03:21 pm »
Михчеееееееее, тоз резултат каза: "Тъй здраво сме се захванали, че 9 месеца не моЖ ни мръдна от коремчето ти"  :lol:
Хайде, официално ЧЕСТИТО! Лека и безпроблемна бременност до термин ти пожелавам!

А Каффи сигурно си спинка още от упойката и затова не се е отчела! Но утре със сигурност ще каже - имам си оплодена яйцеклеткаааааааа  :wink:

Мел, да си починеш няколко дни и те чакаме после с радостни новинки  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #501 -: Март 27, 2014, 19:20:08 pm »
Здравейте всички! Днес всичко мина добре, извадихме Я  :) Благодаря ви за палчетата, но моля не бързайте да ги пускате. Надявам се утре да си имам и оплодена Я :crossfingers:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #502 -: Март 27, 2014, 19:34:14 pm »


А Каффи сигурно си спинка още от упойката и затова не се е отчела! Но утре със сигурност ще каже - имам си оплодена яйцеклеткаааааааа  :wink:



Ей това написах преди малко! Събудила си се - виждам  :lol: А утре - чакам последното изречение ТИ да го напишеш  :wink:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #503 -: Март 27, 2014, 19:38:15 pm »
Мих, идеално си се удвоява...моят резултат на 14 ден беше 781...твоят е двоен...най-малко две бебчета ще са  :)
Кафи стискам палци и на твоето яйчице да си намери най-хубавия плувец :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #504 -: Март 27, 2014, 20:17:57 pm »
Каффи,много се радвам знаех си :D И утре както е казала Барбарончето, така ще е :wink: :lol:
 :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Прегръщам ви всички :bighug: :thankyousign:


Аз си се прививам тука ,ама на прегледа всичко да е наред ще си ги търпя :wink:

Дай Боже само хубави новини да имаме всички :goodluck:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #505 -: Март 27, 2014, 20:29:17 pm »
Барбаронче, така е. Спях. Анестезиологът беше точно този, който не исках  :? Неговите упойки са доста по-силни, в допълнение, че бях и след нощна смяна иииии...  osi_15 Иначе имаше и комични моменти. Сега като разказвам на ММ така ми смешно...

Драконче, благодаря ти!

Мих, чудесен резултат  osi_9  Бременните неразположения ще си ги търпиш   :wink: Охх, аз как се моля да стигна до тях......
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #506 -: Март 27, 2014, 20:43:16 pm »
Кафи, аз скоро бях писала за последната ми упойка - спах почти 24ч след нея  :oops: С малки прекъсвания - да се кача в колата и да сляза от нея  :lol: Но си заслужаваше де :wink:

Михче, а пита ли в клиниката за болките? Все пак - точно болки постоянни не би следвало да имаш! Придърпвания - да, боцкания - да, но болки?!?!?!?!? Питай Анито. Ако е нужно - може да те прегледат по-раничко, да видят нещо от стимулацията да няма - хиперстимулация или подобно. То мина време от нея, но все пак.........

Мене не ме слушай, че се шегувам за болежките - ако има нещо - питайте!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #507 -: Март 27, 2014, 21:36:25 pm »
Ами,казах на Анито ,да пия нош па-казах и ,че пия.............
Не й казах ,мислих,че е временно ,но ме боли вечер като си хапна по горе корема ,като газове сякаш и пука........Сега съм пак така.............. и тежест,бая пука...........Ако тия дни пак така ще се обадя отново.....И като съм права ,не мога хубаво да си изправя гърба,много леко приведена.......

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #508 -: Март 27, 2014, 21:38:41 pm »
Корема си ми е подут-така отгоре започва..................
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #509 -: Март 27, 2014, 21:50:12 pm »
По твоето обяснение - малко ми прилича на колитни болки, но....... не съм доктор! На горе - около стомаха ако е - гледай да не хапваш късно вечер и по-леки храни да са вечер. Ти си бременна - започват бременните ти симтоми  :wink: И като се подуеш така - пробвай да легнеш - опитвай наляво, надясно - трябва да излезе газ  :wink: Това според мен! Като имаща от години колит  :wink: И пробвай и с газирана вода - аз това не го обичам и не мога да я пия, та не знам как действа.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #510 -: Март 27, 2014, 22:03:20 pm »
Нагоре е ,да не е ниско долу..............и на мене на такова ми прилича :?

Благодаря ти,Барбаронче много :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #511 -: Март 27, 2014, 22:22:03 pm »
Не мога още да се възприема като бременна..............и бременни симптоми :? :wink: :lol:
Само притеснения,но обещавам и на себе си,че ще си повтарям по -често,че съм бременна :wink:
Мъжо и той,радва се ама не смее много..................и така поознато
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #512 -: Март 28, 2014, 10:00:08 am »
Добро утро!

Михче, като ти даде Александров първата снимка на бебчовците - ще се увериш, че си бременна  :lol:

Хайде, чакам от Каффи да напише добрите новини от днес  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #513 -: Март 28, 2014, 10:31:40 am »
Каффиии,стискам силно силно ама много  силно палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Да,Барбаронче трябва някакво уверение категорично :lol: :lol: :lol: :wink:
Все си мисля,че си имаш страхотно сладурче :D при такава прекрасна мама :D osi_9 Да ти е жив и здрав :D
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #514 -: Март 28, 2014, 12:20:24 pm »


А Каффи сигурно си спинка още от упойката и затова не се е отчела! Но утре със сигурност ще каже - имам си оплодена яйцеклеткаааааааа  :wink:



« Последна редакция: Март 28, 2014, 12:22:37 pm от kafffi »
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #515 -: Март 28, 2014, 12:21:27 pm »
kafffi, прекрасна новина, ай ще стискаме палците аз тлъсто ЧХГ след десетина дни  :wink:



*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #516 -: Март 28, 2014, 12:24:01 pm »
Имам си оплодена яйцеклетка  :ywoohoo: Място не мога да си намеря от кеф   :) Утре отивам да си прибера ембриончето  :balk_48:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #517 -: Март 28, 2014, 12:38:20 pm »
Бравоооооооооо,Кафффи :D Супер новина :ywoohoo: :ywoohoo:

Много се радвам :D Утре на топличко си го прибери и после много тлъсто ЧХГ :cheerleader: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #518 -: Март 28, 2014, 13:05:49 pm »
хахах, kafffi, си е редактирала стария пост и новината с оплодената яйцеклетка е написала в нов.
От моят пост изриза, че виждам в бъдещето  :D
Ай, дано съм добър пророк за тлъстото ЧХГ  :P



« Последна редакция: Март 28, 2014, 14:17:05 pm от Ники »

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #519 -: Март 28, 2014, 13:16:51 pm »
 :oops: Исках и друго да напиша, ама какво натиснах... За оправдание ще кажа, че съм много развълнувана   :)

Ники, благодаря ти! Утре отивим и си го прибирам на топло за 9 месеца. Този път няма да го пусна!