0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #480 -: Март 25, 2014, 11:46:34 am »
Мелче,с най-голямо удоволсвтие ще се запиша :D
Бая време има за прегледа,а след два дена ми е теста,който ми каза Док....................















*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #481 -: Март 25, 2014, 12:41:41 pm »
Честито Благовещение! Живи и здрави да са именниците   :beerdr: И мойто мило в това число  :) Момичета и Рачо, вие заслужавате само благи вести да чувате- пожелавам ви ги! :bighug:

И сега да дам отчет- довечера в 22.30 10000Е хориомон, на 27.03 в 8.30 пункция.

deep, радвам се, че се включи да ми дадеш кураж, тъй като си минала по този път!   
Благодаря на всички, че ви има (няма да изброявам по отделно да не пропусна някой) ! Без вас този път е по-трънлив и дълъг  :youwoman:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #482 -: Март 25, 2014, 13:17:46 pm »
Кафи, да ти е жив и здрав именника, и дано скоро го дариш с мечтаното щастие. И да знаеш че всички сме на тепиха, няма как да не се подкрепяме.  :balk_602:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #483 -: Март 25, 2014, 14:58:32 pm »
Хайде сега да докладвам за резултатите: не са от най хубавите, но не са и плачевни - видяхме бебо - значително пораснал от 0,38 на 0,75 см. чухме сърчицето - 126 удара/мин.; но............... много хубаво не е на хубаво, плодния сак пак си е по-малък от нормалното. Пораснал е - от 0,98 на 1,75, но трябвало да е по-голям. Малък бил за бебо. Не мога изцяло да се зарадвам. Хайде сега давайте акъл - какво да правя и някой знае ли какво се случва когато плодния сак е по-малък. Има ли надежда да порасне и въобще какво следва от тук насетне? :?

Мел, не съм лекар и не мога точно да коментирам ситуацията при теб, но сега си погледнах бележките, които съм си водила по време на бременността. Дано да ти послужат за някакъв ориентир и да те успокоят поне малко.
Когато съм била в 7 г.с., плодният сак е бил 0,7 см. В 9 г.с. бебо вече е бил 0,7 см, т.е почти колкото е измерено и при теб. За съжаление, не знам колко е бил плодният сак. Ако искаш, погледни и следния линк:

http://www.ladypill.com/calendar.php

През цялата си бременност се ориентирах по него, но не забравяй, че все пак има някакви отклонения. Това са средни стойности и разликите в данните, измерени при теб, не трябва да те карат да се паникьосваш.

Имаш силно стиснати палци от мен. Успех. :balk_103:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #484 -: Март 25, 2014, 20:44:39 pm »
Хеееееей, много благи вести да чувам тук!

Оплаквайте се, хвалете се - тук е мястото! Вярно е, че който не е минал лично по този път - не може да разбере!

За повечето жени около мен, децата, в частност бременността са даденост. Те не осъзнават колко е трудно при нас да забременееш - просто не го разбират! Не че не са с нас мислено по процедури, но....... различно е! Та - емоциите са големи покрай процедурите ни!

Кафи, пожелавам ти като "яйцеклетката" на Дийп  :wink: Борбена и красива  :lol: - единствена!

Мелче, бебчо пази добрите новини да бъдат поднесени от Нашия Доктор! А първия ти преглед при него май беше раничко, та затова те вика по-късничко! Споко - ще има бебе - не си мисли лоши работи да не ги привличаш  :lol: Аз кат баба Ванга  :lol:  :lol:  :lol:

Хайде и на Михчо да отредя хубави ясни две черти на Деня! А, когато Доктора каже - тогава на преглед - не по-рано!

И, моля - само положителни мисли в главиците ви!  :wink:

Никога не съм си позволявала да мисля за лоши неща по време на процедура или по време на бременност! Та положителните мисли се възнаграждават  :lol: Едно не спиращо да бърбори тук до мен, ме разсейва и не мога да пиша! хахахаха!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #485 -: Март 26, 2014, 08:44:13 am »
Благодаря Лари за подкрепата!  Барбаронче, ти си най-оптимистичния човек, който съм срещала. Вече и аз съм само положително настроена, и вярвам че бебчо ще се оправим и ще имаме добър финал накрая! На всички огромни благодарности! Не съм споменала че с мъжа ми сме с мтого голяма разлика и той също много трепери за това бебче. Това ни е последния шанс! Не че нямаме финансова възможност, но времето ни притиска! От тази гледна точка се надяваме всичко да е ок. Още веднъж огромни благодарност на всички! Без вас щеше да ми е много трудно! Успех от мен на всички! и хубав ден! :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #486 -: Март 26, 2014, 10:29:22 am »
Барбарончето е страхотен оптимист :bighug:. Винаги знае какво да каже точно на място :)
Старая се и аз да не мисли кофти неща...................но май не м исе отдава много.......... :lol: :?
Снощи така ме боля корема.......,че и тоя път и понагоре......имам гастрит и може да съм раздразнила.......Тази болка все едно ще  ми идва е много плашеща........то ако знам,че всичко е наред мога много да търпя........Всеки месец имам много болезнен цикъл......

Мелче,ще се подкрепяме и така е малко по-лесно :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #487 -: Март 26, 2014, 11:53:14 am »
Михче, верно, че така е по лесно  :bighug: Ама много ви обичам да знаете!!!!!!! И много близки ви чувствам въпреки че не ви поснавам лично.
Ама тая бременност много сантиментални ни прави :oops:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #488 -: Март 26, 2014, 17:23:29 pm »
Всички сме тук, за да се покрепяме и да си вдъхваме сила! Добре е, че си имаме и такива с неугасващ позитивизъм като Барбарончето  :thankyousign:

Мих, утре да се отчетеш с 4 цифрено ЧХГ  :crossfingers:

На мен да ми стискате палци утре да си имам читава Я  :)



*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #489 -: Март 26, 2014, 18:34:14 pm »
Каффи,ще стискам палци как няма да стискам :D :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #490 -: Март 26, 2014, 20:58:23 pm »
Тук съм, тук съъъъъъъъъм! И ви следяяяяяяяяя  :lol: Някоя да не би да не се е отчелаааааааа  :lol:
Виждам всичко, чувам всичкооооооо!
От сега почвам да стискам за Кафи за утре да я хванат пустата яйцеклетка!

А Михчето май утре ли беше Деня на теста? Или съм в грешка?!?!?!
А за паники като теб - някои мацки преди си купуваха по един доплер /ако не се лъжа/ и си слушаха сърчицата на бебетата  :wink:
Мелче - 30,03, наближава - ще се успокоиш!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #491 -: Март 27, 2014, 08:23:41 am »
Каффиииииииии, много палци от мен!!!!!!!!!

Михчеееееееееее, чакаме да се похвалиш с мнооооооооооооого високо ЧХГ.

Барбаронче, благодаря много че ме мислиш. Утре заминаваме за няколко дни и няма да съм на линия, но ще съм с вас.
 osi_9
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #492 -: Март 27, 2014, 09:27:25 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #493 -: Март 27, 2014, 09:34:36 am »
Стиснати палци и от мен на Кафи и Мих от сутринта само влизам и надничам да видя новини.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #494 -: Март 27, 2014, 13:13:03 pm »
Ехооооо, :D в 6 сутринта  :bfp: най сетне видях и кръвен 1545.48 :D
Щастлива съм :DОбичам ви и ви благодаря за подкрепата :bighug:
Днес съм по-добре,но вчера цял ден почти съм лежала и снощи много ме болеше корема..............поотпаднала съм от тия болки ,ама всичко да е наред ще търпя :crossfingers:

Добре ли си е увеличило от 258 девети ден        .........не мога още да си събера мислите и да сметна ..........На два дена би трябвало да се удвоява нали.................


Кафффиииии,чакаме те............... :goodluck:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #495 -: Март 27, 2014, 13:22:55 pm »
Обадих се на Ани,каза на 4 или 7 април за прегледа да си избера :) познайте кой ден си избрах-4-тииии :lol: :lol: :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #496 -: Март 27, 2014, 14:18:13 pm »
Честито Михчееееееееее, много се радвам за теб  :cheerleader: Оттук нататък леко и безпроблемно бременеене и дебелеене. И аз на 4.04 пак съм на преглед така че ще докладваме пак.
А новини от Кафи ??
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #497 -: Март 27, 2014, 14:30:27 pm »
Честитооооо Мих!!! Това е най - щастливата новина и най- щастливия момент.Добре се покачва,което означава,че връщане  :DНЯМА!!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #498 -: Март 27, 2014, 16:15:18 pm »
Честито Мих,  спокойна бременност и здраво бебче/та на финала!  :cloud9: :babyflips:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #499 -: Март 27, 2014, 18:53:40 pm »
Каффи :ask: