0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #440 -: Март 21, 2014, 16:09:12 pm »
Мелче,ти си по- нетърпелива и от мене :lol:Аз на 8 ден и кръвен не съм си правила..................
Ще видим кога ще си направя,но най вероятно ще е кръвен ............тия дни :? :wink: :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #441 -: Март 21, 2014, 20:42:40 pm »
ами аз понеже бях изчела нета кога точно приключва имплантанция и кога най рано отчита чхг. пишеше че при трансфер на пети ден имплантацията завършва на 5 ден и на 8 -9 има достатъчно чхг в кръвта за да отчете кръвния тест, но аз просто имах вкъщи престо и пробвах  с него. късмет и на теб!!!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #442 -: Март 22, 2014, 14:42:11 pm »
Ами..............258 е резултата от кръвния.................. :D :wink: :?Голям рев падна.........

Обадих се на ,Ани да й кажа,но разбира се другата седмица каза тест и да се обадя пак..........Иначе каза добра новина е :D
Пита ме дали се чувствам добре,казах й ,че имам много болки-снощи не съм спала пак доста ме болеше и нош па хич не ми помага.............каза  да пия

И притесненията както знаете продължават...................и при първия опит имах положителен резултат,но после.............................

Дано всичко бъде наред този път

Не пускайте палцитеееееееееееее :lol:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #443 -: Март 22, 2014, 15:37:14 pm »
Михчоооооооооо, намирисва ми на 2бр  :wink:
Кой ден се пада от трансфера?

Ай ся реви си от радост и пази бебоците  :lol:  :lol:  :lol:

За мен резултата е очакван - аз си знаех, че е ++++++++  :lol:  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #444 -: Март 22, 2014, 16:08:53 pm »
Барбаронче :bighug: :bighug: :bighug: Това много ми хареса 'Ай ся реви си от радост...' :lol: :lol: :lol:

9 ден ми е.........Ани и тя не посмя да се зарадва ,то и аз не смея да крещя от радост...................,но съм щастлива.............
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #445 -: Март 22, 2014, 16:37:46 pm »
Крещи си от радост вече  :wink:

Този резултат на този ден е или двоен или едно здраво захванало се ембрионче  :lol:

И да не забравиш да си направиш уринния - да си видиш двете чертички наяве  :lol:
И между другото - нашия Доктор уважава повече уринните тестове  :wink:

Хайде сега чакам кога ще ти се променят вкусовите рецептори и ще почнеш да мрънкаш: ох, гади ми сееееееее  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #446 -: Март 22, 2014, 16:58:49 pm »
Aми - честито  :D :D И на мен ми намирисва на два броя...за  героя  :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #447 -: Март 22, 2014, 17:24:31 pm »
Мих, много хубава новина! Отпусни си душицата и си позволи да се зарадваш  :)  Май наистина ще е двойна радостта  :)
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #448 -: Март 22, 2014, 17:31:53 pm »
Хайде, Мел води, Мих след нея, на трето място е Кафииии!!!!!!!!!!!!!

Групата се заформи! После дружно в бременната  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #449 -: Март 22, 2014, 17:43:36 pm »
Благодаря ви :bighug:

То не смее човек да се зарадва............все притеснения ,но няма как :)

А за уринен,Барбаронче как няма да направя я........ :lol:Да видя и аз две черти............ :crossfingers:10 години чакаме................

Каффииии,ти си мила :goodluck: :goodluck:  :goodluck:



*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #450 -: Март 22, 2014, 18:35:30 pm »
Като прочетох за бременния резултат на Мих и аз това си казах- аз съм следващата! От прегледа днес се очертава пункция на 26.03, засега уж е добре. Както днес каза Малена, щом бием цитротид има какво да пазим. Надявам се на 1 хубава Я и после.....

Момичета да помоля за малко бременни вирусчета, че то във Варна сега някакви други върлуват... та като ще лепвам нещо да е за 9 месеца  :D
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #451 -: Март 22, 2014, 18:37:32 pm »
Групата се заформи! После дружно в бременната  :wink:

Барбаронче, златна ти уста(пръсти)  :)
« Последна редакция: Март 22, 2014, 18:41:45 pm от kafffi »
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #452 -: Март 22, 2014, 18:56:51 pm »
Мих, чудесен резултат... мноого ме зарадва  :P Всичко ще е наред, мисли само хубави неща :)

Каффи, мисля си, че във Варна точно бременни вируси върлуват...
....и ако ми позволите да споделя тук (че ми е най-близка до сърцето тази темичка) пък и мисля така трябва ...
Случи се чудо и с нас...след 10  години вторичен стерилитет, лапароскопия (направена от златните ръце на нашия доктор и неговия екип), една успешна инвитро процедура...днес бях пак на седмия етаж за да потвърдим хубавата новина, че отново съм бременна...този път напълно естествено...и сърчицето на бебчето тупкаше  и си е вътре в матката (моите тръби са силно увредени в следствие на хламидия и тазово-възпалителна болест)... и тъй като преди няколко месеца пак ми се случи да видя положителен тест за бременност, но бебе така и не видяхме ...може би спонтанен аборт или биохимична...ох...днес сме на седмото небе...толкова съм щастлива...и преди 2 година на същата тази дата 22 март ми беше теста след процедурата...а днес отново е страхотен ден!
Какво друго освен...хайде заедно да се местим в бременната тема...а след някой друг месец се надявам да бутаме количките в Морската градина :)

ПС... Барбаронче, златна ти уста :)
« Последна редакция: Март 22, 2014, 18:58:35 pm от Dragony :) »
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #453 -: Март 22, 2014, 19:05:30 pm »
Ей, днес само хубави новини  :)
Dragony, така ме обнадеждаваш! Аз не мога по естествен път, но пък си пример, че чудеса се случват!
За бременните вируси...ами дано не свършват, че съм на опашката за preggo
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #454 -: Март 22, 2014, 22:55:41 pm »
Ех,че хубави новини  :lol:  :lol:  :lol:
Честито, Драконче! Познавам още една мама със запушени тръби, забременяла спонтанно  :wink:
Леки ви бременности, момичета и здрави, инатливи бебета около термин  :wink:

Хайдеееееее, кой се разпише тук - вижда двете чертичкиииииииии  :lol:

П.П. Чакайте, че и аз много често взех да се разписвам тук  :wink: Дали няма и аз да вържа нещо  :lol:  :lol:  :lol: 
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #455 -: Март 23, 2014, 10:12:20 am »
Дракончееееее,супер супер :D просълзи ме...............Страхотна новина :cheerleader:,само така
И ние 10 години чакаме................Дай Боже накрая всички да сме родители на живи и здрави бебета :goodluck: :goodluck: :goodluck:


Каффиии,ти си ами .......ти си следващатаааааааа.......... :lol: :lol: :lol:


Мелче,как си :)


Барбаронче,а ти като нищо ще вържиш...... :wink: :lol:,то без твоята компания накъде сме :D :bighug: :goodluck:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #456 -: Март 23, 2014, 10:44:52 am »
Драконче,прекрасна новина. :D :D Честито и смело до края!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #457 -: Март 23, 2014, 12:00:18 pm »
Колко хубави новини в тази темичка!
Браво, mih, честито  :D
Dragony, това е най-прекрасната изненада  :D!
Лека и спокойна бременност, момичета!  yahoo_17  yahoo_17
Лека пункция, kafffi и успешна процедура  :D! Хайде, ти си следващата с положителен тест!  :crossfingers:

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #458 -: Март 23, 2014, 15:57:13 pm »
Един ден ви изтървах да ви чета , а то какви хубави новини имала.
Мих , всичко ще е наред този път и на прегледа май наистина ще са 2 бебока :)
Драконче, много се радвам и за теб! Така ме изпълнихте със щастие , че не може и да бъде много се радвам и за двете.

Момичета, чудя се след като родих не съм ходила на преглед дали е удачно да отида при нашия док на  преглед да видим дали всичко е наред?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #459 -: Март 23, 2014, 16:12:41 pm »
Дракончееееее, разплака ме :) ЧЕСТИТО! Ужасно много се радвам за теб :) Преди две години моят тест беше една седмица след твоя и аз тези дни все за тези хубави новини си мисля...Малко съм позакъсняла този път, но се надявам да те последвам много скоро  :bighug: