0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #420 -: Март 19, 2014, 12:11:49 pm »
Слушам,Dragony oтивам :lol:  osi_19
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #421 -: Март 20, 2014, 09:12:00 am »
Здравейте и от мен! мен вчера ме беше налегнала депресията и цял ден си бях в кревата. Честно да ви кажа, от нерви ли от какво ли два килограма съм отстлабнала за два дни. Това дали е признак че нещо с бебчо не е наред или просто е от нерви. Имах малко коремче наследство от стимулацията, вече и него го няма. Не знам какво да мисля. До понеделник ще се побъркам до следващия преглед. Но.......каквото е рекъл господ ще стане. Дано да излезе борбено моето детенце.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #422 -: Март 20, 2014, 09:57:47 am »
В никакъв случай отслабването няма нищо общо с бебето...сигурно е от нерви, което е напълно нормално...дано да порасне бебчето колкото трябва и да се успокоиш  :bighug:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #423 -: Март 20, 2014, 10:01:13 am »
Мел, депресията бързо да изчезва!
Стига си се вкарвала във филми! Каквото трябва да стане - то ще стане! Я изчезвай по разходки и не си вкарвай в главицата - "ама ся що ми хлътна корема, ама ся що не ми се гади......" и подобни!  :wink:
Няма да се побъркаш - споко! Ей го - не остана - ей къде е понеделникА!

Михче, я кажи къде махлосва вчера ти? В морската ли, покрай морската ли?!?!?!?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #424 -: Март 20, 2014, 10:26:42 am »
Здравейте банда :)Аз вчера бях много добре ..........хайтосвах ......и на вилата бях при кучето :) и си дебна китките колко са пораснали :wink:Вечерта с едни много готини познати на китайски и голям смях :lol:
Но снощи много много ме боля,точно като при цикъл,и ...............незнам как да обясня ,а и да не ми се карате много ...........чувството,че не е станало много ме налегна ,самото тяло го чувствам точно както ще ми идва 8O :? :x.Предните дни някакси се чувствах може би бременна ..................та голям рев сутринта и болките продължиха,но по-слаби.............Мъжо притесних, и на него му стана смотано заради мене.....Той много се притеснява как ще го приема и така....аз се държа де.Мислих даже на Ани да звънна да я питам от какво може да са толкова силни болките .........но за сега се отказах май.

Мел,гледам и теб са те обвзели мрачни,гадни мисли :(Много е трудно наистина,аз си мислих,че като по старо куче(все пак не е за първи път) ще ми е по лесно,но.......................Надеждата умира последна,но мене от тая надежда забелязах най-много ме боли......................и край мене като гледам най близките как се надяват и вярват......и тежко е

Добре,че сте вие момичета,наистина сте опора въпреки,че не се познаваме :bighug:Аз на приятелките не съм казала............
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #425 -: Март 20, 2014, 11:06:41 am »
Михче, аз нали ти казах че също имах много силни болки. И сега може би от притеснение също имам болки затова и вчера си останах в къщи и пазех леглото. Иначе си ходя на работа. само вечерта излязохме с мъжо да хапнем риба, но то едно ядене беше. Ние и двамата го мислим това човече, и нито да ядем нито да спим. Той милия ще му е първа рожба, много го иска и понеже нали е мъж и иска да е железен, да не показва много чувства, но цяла вечер снове из къщата и го чувам как не може да спи. Та и двамата го преживявяваме много. Михче, ти не настойвай отрицателно. Болките не са показателен фактор за неуспех. То ще сигурна защото малко си се поуморила. Почини днес повече. Пийни си от малките хапченца, и изгони мрачните мисли. Малко има до теста. Не унивай!!!!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #426 -: Март 20, 2014, 11:09:31 am »
А между другото, за повдигане на духа, вчера за вечерята, се докарах, наконтих се, направих се СЕКСИ, и на мъжо много му хареса, отдавна не бях го правила, защото то с всички тези глупости напоследък и аз все да не се чувствам добре, а и нали секса е табу, но да ви кажа и алтернативните методи понякога вършат добра работа за изпускане на напрежението, и разсейване на вниманието. Днес съм по спокойна и съм оставила нещата в Божиите ръце. Дано Той помогне. Така че момичета да не забравяме че и мъжете ни са хора с чувства1
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #427 -: Март 20, 2014, 11:10:35 am »
Михче, нали знаеш, че признаците за бременна или небременна са едни и същи  :wink: Т.е. не се шашкай от това, че тялото се чувства като че да ти идва!
Повярвай ми - 5 опита стимулирани имам и 2 замразени трансфера - всеки път е било различно. От общите опити - имам 3 бременности и трите бяха различни!

Ако смяташ, че е нужно да се консултираш и са тоооооолкова силни болките - не пречи да звъннеш на Анито. Може пък да даде съвет.

И не - не е по-лесно като си "старо куче"!

Горе главите, момичета! Пролет е - лято идва, изгонете лошите мисли! Само положителните оставете и се усмихнете!

П.П. Днес е Денят на щастието  :lol: Желая ви го от сърце!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #428 -: Март 20, 2014, 11:26:18 am »
Да ви кажа за мъжо като се сетя и почвам да рева........хем от щастие ,че го имам, хем искам да го зарадвам  заслужава,хем като гледам как се държи мъжки и ако не е той ........................
Мел,много добре си направила :)браво.То процедури,лекари,болки,за секса да не говорим и не им обръщаме никакво внимание..................и на тях не им е лесно,но не го показват наистина........

Барбаронче, :bighug: без теб накъде сме незнам :DУспокоителни думи каза............Пожелавам ти и на тебе да си много много щастлива :D
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #429 -: Март 20, 2014, 11:33:22 am »
Барбаронче, права е Михчето, ако не си ти тук, да ни вдъхваш сили и кураж....  :bighug: :bighug: :bighug: Аз две бpеменности съм изкаpаlал но такова нещо не съм изживяlа Надявам за всички ни това да е пос.еден щаст.ив опит
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #430 -: Март 20, 2014, 11:36:14 am »
Мих като четох поста ти, та да споделя...аз имам  едно наум за китайската храна...не че нещо, но докато бях бременна щях да умра от болки в корема след една китайска вечер...и въпреки, че много я обичам се бях отказала от нея за известно време...мисля си, че доста дразни стомаха   :?
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #431 -: Март 20, 2014, 11:42:50 am »
То в тези неща ,такова нещо ,като "старо куче" няма. :wink: Старо ,младо все тая, но важни са резултатите. :)
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #432 -: Март 20, 2014, 11:58:48 am »
Dragony,може и да си права за храната :?Иначе ме боля много много ниско долу,не корема................как обясних :lol:
Рачо,прав си както винаги :)
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #433 -: Март 20, 2014, 21:17:27 pm »
Михче и Мелче  :lol:
Ама какви никчета имате само  :lol:  Много подобно звучат!

Когато правиш опит в Нашата клиника - настроението винаги е на 6! Честно! Сега съпреживявам с вас емоциите  :wink:

Не че нещо, но от общо 7 опита - 3 те са в АГ-то и при трите имаше бременност! И никъде другаде не видях положителен резултат! И винаги съм била в толкова приповдигнато настроение! Анито особено как ми се чудеше като ми знае историята! Там ме помнят не само с името ми, ами и с досието ми. Знаят всяка стъпка от моята борба! Благодаря им за това от сърце!

Зная, че и вие ще говорите за тях по подобен начин след известно време  :wink:

Рачо, на вас не съм спирала да стискам палци и винаги съм насреща! Каквото и където и да решите!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #434 -: Март 20, 2014, 21:49:50 pm »
Преди 2 години, когато за първи път отидох на 7 етаж и зачаках на диванчето, някак си усетих, че там ще ми помогнат. Останах очарована от д-р Александров, въпреки предупрежденията, че е особняк /то пък кой не е  :lol:/. Още след първата ни среща му се доверих изцяло. А при все, че всеки ден толкова много хора се извървяват там, а те ме помнят като частен случай, /както казваш ти Барбаронче/и не те карат да се чувстваш като торба с пари, си е голяма чест. Вярвам, че точно този екип ще ме направи мама  :)

 
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #435 -: Март 21, 2014, 10:21:41 am »
Каффи,бих го написала по същия начин :D,няма да повтарям....Страхотни са............казах си и първия опит и сега ,че и да не стане,аз съм доволна и те направиха всичко osi_9
 
Барбаронче,наистина настроението е на 6 винагииииии.......................Ходя винаги с усмивка там :P,После това чакане(много много съм нетърпелива ) и надеждата ме уморяват и ставам раздразнителна вкъщи :lol: :? :Но такива спомени остават оттам завинаги.Още след първия опит влизах в темичката от време на време -и колко съм се радвала ,а колко съм плакалааа.................... .съпреживява се наистина...............

Мелче,как си :)Ти къде си прави кръвния тест................. :oops: :ask: :) :? :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #436 -: Март 21, 2014, 10:33:22 am »
Добро утро! Момичета, преди малко си бих първия цитротид, обаче имам питане към вас. Около мястото на боцкането се зачерви и доста щипе. При първия опит не беше така. Имам някакъв спомен, че Малена ми беше споменала за алергечина реакция. Дали е такова?

Мих, Мел как е при вас? Мих, колко има още до теста?

Слънчев и усмихнат ден желая на всички!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #437 -: Март 21, 2014, 10:47:04 am »
Каффи,на мен Ани ми каза,че може да се зачерви и засърби като от бобулечка :)Споко ще мине,ако стане нетърпимо(не вярвам) се обади да кажеш.Аз пък при първия опит все сърбеше едно такова и зачервено малко,сега при тоя опит нъцки :lol:

А теста е чак на 27(пиклив),но мисля по рано кръвен да направя :oops: :wink: :?,но естествено ви е познато ,нямамх търпение да идва деня за теста, сега пък като дойде не ща :lol: :? 8O osi_13
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #438 -: Март 21, 2014, 11:21:34 am »
Добро утро и от мен! Мих, аз първо правих пиклив тест на 8-ми ден в къщи. Циганска душа не трае нали знаеш. И той пусти тест излезе мнооог бледа втора черта. Тогава не ме свърташе и се обадих на Малена и тя ме извика след три дни да ми пусне кръвен. Но аз - пак не издържах и след два дни отидох до Сити лаб и си пуснах кръвен - 97 и нещо ми показа.
Кафи, от цитротида и при мен винаги като си го слагах ми се зачервяваше и ме сърбеше мястото. Но ме бяха предупредили че може така да се получи. Неприятно беше но само за малко.
Аз тия два три дни съм по-обнадеждена че бебчо ще е добре. Щом ме докарва до гадене, и малко ми е лошо, значи той може би е добре. Надявам се така.
Усмихнатп ден на всички пожелавам!! :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #439 -: Март 21, 2014, 11:36:58 am »
Благодаря ви! Вече отмина, остана само леко зачервено.
Мел, само така момиче- бебчето ще е пораснало  :crossfingers:
Мих, че то не останало. Тези дни ще очакваме да се похвалиш с едно хубаво ЧХГ  :)