0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #400 -: Март 17, 2014, 08:52:57 am »
Михче, да те предупредя, че аз на 4-ти и особено на 5-ти ден имах невероятно силни болни вляво опасващи чак към кръста. Мислех, че това е края, но като се замислих и като попрочетох тук и там, а и накрая като беше положителен теста, си дадох сметка, че това най-вероятно е било имплатанционна болка, т.е. от вгездяването на ембриона в матката, тъй като при трансфер на 5-ти ден, фаза бластоцист имплантацията завършва на 5-ти ден. Така че болката не означава да отпишем опита. И още нещо - аз не сам имала кървене, както много други момичета, макар да казват че това е нормално. На теб днес ти е 4-ти ден нали? Стискам мнооооооого палци след 10 дни да видиш :bfp:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #401 -: Март 17, 2014, 09:00:49 am »
Пък аз да допълня, че и да няма болка, пак може да има имплантация. Просто си е до човека, някои момичета са по-чувствителни, други - по-малко.

Мих, стискам палци!!!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #402 -: Март 17, 2014, 09:32:15 am »
Здравейтеее,днес чакаме хубави новиниииииии Мел :goodluck:,Djada :goodluck: успех момичета :D

Снощи и днес нищо не ме боли,както казах на Мел, все едно нищо не ми е правено :ask:А корема ми е хлътнал........вие имахте ли си коремче.............То до вчера що ме боли ................днес що не ме боли................ :lol: :? :wink: 8O Да се смея ли да плача ли :lol: Край мене всички забременяха без да разберат до 3 месец ,а ние си знаем какви притеснения ни тресат,а хич не искам да го мисля,но..........
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #403 -: Март 17, 2014, 10:00:55 am »
mih, коремчето ти ще расте няколко месеца, а с него и притесненията. Сега са болките, защо ги има, защо ги няма...Ще дойде ред и на първия преглед. И за него ще се притесняваш, и за всичко съпътстващо една бременност. Просто мисли позитивно! Както една съфорумка ми казва  често "Вярвай, че ще стане и ще стане".  :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #404 -: Март 17, 2014, 10:36:27 am »
Каffi,ти нали и ти днес започваш :)Сигурно се вълнуваш много :)Дано всичко е наред  :goodluck:
Чакам аз цяла групичка да пишете как е минало днес , а и понатам :DНе ходя на работа и ще ви дебна тука :lol: така да знаете и ще стискам палци.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #405 -: Март 17, 2014, 13:00:35 pm »
Чакам чакам ,няма никой...............
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #406 -: Март 17, 2014, 14:01:54 pm »
уф, най-после се връщам, да се оплача - хем съм нещастна, хем щастлива. Днес не го обичам нашия док. Направо ме попари като отидох: "Не се развива добре бременността ти" - вика . А аз -  8O - гледам и не вярвам на ушите си - Ела на преглед пак след 3 седмици. Загубих ума и дума. Нито знам какво да питам нито какво да кажа. Само питах какво не е наред, а той - малко било. Имало сърдечни пулсации, но било малко. Тръгвам си мятам се на колата, и обиколих света. Обадих се на една приятелка, доктор, пихме кафе, а тя като ме видя и вика, а бе как ше е малко, нали е на 1 месец. Я марш на друг доктор да те види. И оттам отивам да ме видят на 3D. Там пък казаха че било добре, но съм имала възел в матката, имало и изчезващ втори ембрион, и да съм го пазела много, че имало опастност да падне, нещо си било много рехаво. Направо ще се пръсна. В понеделник съм пак на преглед. А при док след 2 седмици.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #407 -: Март 17, 2014, 14:09:38 pm »
Аз преди малко се върнах.  Няма кой знае какво за отчитане, защото ми е 5 ден от МЦ. Док беше доволен и каза, че ще бъда изцяло на спонтанен. Повече яснота ще има на 20.03, когато ще ми включат и цитротид. Това е от мен за сега.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #408 -: Март 17, 2014, 14:13:14 pm »
Мел, всичко ще бъде наред, но се пази!

Ти по кое време беше там?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #409 -: Март 17, 2014, 14:13:40 pm »
Мел,много те мислих..........всичко ще е наред ,нали си има пулсации :),ще порасне как няма да порасне
Уф,само притеснения..........................не е лесно............
Представям си какво ти е било,но се успокой,колкото можеш.......
Стискам силно палци :goodluck: :goodluck: :goodluck:,всичко ще е наред :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #410 -: Март 17, 2014, 14:37:41 pm »
Кафи, аз бях в 10 там и към 10.20 си тръгнах. Имаше и едно момиче за пункция, ако шпионира да се обади веднага. Дано да се порасне малкото човече. Казах му че много го искам, но дали ме чу :(
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #411 -: Март 17, 2014, 23:31:44 pm »
Ха, добра ви вечер  :wink:

Моя милост беше далееееееч от компютри и интернет няколко дни  :lol: Голям кееееееееф! Макар че си мислих честичко за вас и ми беше интересно какви ги вършите, но....... добре се е заформила групичка!

Изчетох ви малко по диагонал. На Мел пожелавам силно тупкащо сърчице след няколко дни! Понякога мъъъъъничко закъсняват, но после се развиват бързичко някои човечета  :wink:

Михчето ще си задава въпросите идните месеци, ама в една друга  - бременната темичка  :wink: Защо боли, ама сега що не ме боли, а къде трябва да ме боли  :lol:  :lol:  :lol:

И всички,които ще стартират тия дни - ами март е идеален месец за такива работи - за зачеване де  :wink: Успех!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #412 -: Март 18, 2014, 10:27:40 am »
Барбаронче,много ми липсваш :D

Аз си казах,че няма да се оплаквам и се чудя вече ,що боли що не боли,но............................... :lol: снощи се събудих от много силна болка (аз имам болезненн цикъл) и болката беше то4но такава 8O :?Поотминава постепенно и после пак ме присвива и така два три пъти и мина.Пих веднага 2 нош па.
На втория ден от трансфера пак така и все посреднощ :?А корема ми е залепнал за гърба,хем не съм ходила до вц три дена..................
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #413 -: Март 18, 2014, 10:56:59 am »
А-а-а, за ходенето до вц мземи мерки, не е хубаво, пий топло мляко с мед, на мен помагаше, яж супички, без много сухи храни, и няма да се запичаш, а болките са си нещо обичайно, особено вечер, почивай повече и не им обръщай внимание. Ние нали сме с теб osi_9
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #414 -: Март 18, 2014, 11:55:17 am »
Никакво оплакване, моля!!!!!!!!!!
Само положителни мисли и толкоз! Пролетта идваааааа, слънцето пече, подновявайте разходките :))))))))

Болките ту ще ги има, ту ще ги няма - те така - що ги има, що ги няма! Хахахаха! Докрай ще е така - не бой се  :lol:

А за ВЦ-то - ще свикнеш и да ходиш  :wink: То така е сега - страх те е да не изпаднат - нали  :lol:  :lol:  :lol: Ама нямааааааааа - те ако падаха така - аборти нямаше да правят хората  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #415 -: Март 18, 2014, 12:25:23 pm »
Благодаря ви ,момичета :bighug:
Развеселихте ме :lol:Няма да се оплаквам обещавам :lol:,а времето е страхотно..........аз си излизам по кафенца.............из къщи се моткам .......... :cool:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #416 -: Март 19, 2014, 09:39:54 am »
Добро утро! Как сте в това слънчево утро?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #417 -: Март 19, 2014, 09:54:28 am »
Кaffi,как си :)Тъкмо щях да пиша -как е бандааааааааааааа :lol: :lol: :lol:Аз съм добре няма да се оплаквам я :lol:малко ми е скучно,особено вчера не излязох и корема ме наболяваше.......опа оплакох се :lol:Днес се чудя къде да ида и с кой ,че не ме свърта в това хубаво време :) osi_9
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #418 -: Март 19, 2014, 09:56:03 am »
Мел,как си :)
Djada ,как са близнаците :D
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #419 -: Март 19, 2014, 11:27:27 am »
Мих отивай в Морската градина ...тъкмо да свикваш с навалицата  ;)
« Последна редакция: Март 19, 2014, 11:31:58 am от Dragony :) »
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.