0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #380 -: Март 14, 2014, 10:09:53 am »
Djada,благодаря ти  :bighug:(винаги тайничко ми се е искало да имам близнаци :P)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #381 -: Март 14, 2014, 10:27:37 am »
Михче, станала съма рано, ама няма да кажа как ми се спинка :balk_126: Изпратих днес малката на състезание и съм станала в 5.30. Душата ми спи пред компютъра, но няма как, на работа съм. :? А пък ти за присвиването, пий си но-шпа без да се притесняваш, 3х1 , мен ме облекчаваше, и си почивай повече, гледай си турски сериалчета, и се наслаждавай на почивчицата си. Точно в момента няма ама за какво да се тревожиш. Знаеш, че в момента си бременна до доказване на противното.  osi_9
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #382 -: Март 14, 2014, 10:28:46 am »
   mih сега се  сещам на трасфера доктора като ме  пита колко да върнем, а при мен 3 броя бяха стигнали до 5 ти ден стадий бластоцит и бяха много хубави, аз му викам на доктора, че искам и трите да ми ги върне като си мисля че така шанса се увеличава поне едничко да  се  хване. Доктора не  се  съгласи за трите  каза най-много двете, защото при 5 ти ден на ембрионите шанса е доста по-голям и можело и трите  да се  хванат, а тогава вече било много  рисковано за самото им износване.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #383 -: Март 14, 2014, 10:43:55 am »
Djada,аз вчера като ме пита изстрелях две :lol:,каза един много хубав той със сигурност,три не толкова ,но малко ми е мъгла уж слушам после не помня важни неща................. :lol: osi_10
и до сега все си мисля ,що не казах три..................,то женската лакомия край няма :lol:
Мел,днес мисля да си взема нош па :)И аз съм на компа,не ми се лежи,правя супичка :hungry:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #384 -: Март 14, 2014, 11:10:48 am »
mih на кой ден ти върнаха ембрионите? Ако са били на  3 ти е можели да искаш и  3 да ти  върне, на 5 ти  ден със сигурност нямаше да ти  върне 3 броя.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #385 -: Март 14, 2014, 11:11:46 am »
Уф, аз ако можех, така бих си похъркала... Очите ми се затварят...Май в най-скоро време ще спра да ходя на работа, щото с това главоболие и вечно недоспиване :( То това бебче много заспало ще излезе, път ние с татко му не сме такива :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #386 -: Март 14, 2014, 11:19:32 am »
mel  на мен пък въобще не ми  се  спеше, даже и нямах обичайните  неразполужения на бременните като гадене, повишен апетит, запек въобще нямах никакви симптоми за бременност, само в деня на имплантацията вечерта и на другия ден сутринта имах леко зацапване от 2-3 капки придружено с придърпване на яйчниците даже много се бях шашнала от зацапването, че ми е  дошло и нищо не е  станало. Днес ми е  последния работен ден и смятам и аз да се  спирам вече  :D
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #387 -: Март 14, 2014, 11:25:50 am »
Аз от няколко дни имам ужасно главоболие, и малко ми се гади  :? Някой само да ми каже лек за главоболието, другото ще го преглътна някакси. С другите бременности не съм имала никакви оплаквания - бяха като песен. Но - сега нали съм си по-дъртичка, от това ще да е.  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #388 -: Март 14, 2014, 11:29:22 am »
Djada, на пети ден беше трансфера :)

А за главоболието(уф много неприятно) да кажат другите момичета какво  може да се пие :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #389 -: Март 14, 2014, 11:56:15 am »
mih шанса е голям щом е на 5 ти ден, mel аз имах само един ден главоболие и пих парацетамол така бях прочела по форумите , че можело да се  пие парацетамол, но да не  се  прекалява, но ти за всеки случай защо не питаш Ани или Малена с когото се чуваш.  А няма да е  от годините и аз съм дъртичка  на 37 съм и до сега съм нямала  никакви  неразполужения (чукам на дърво  дано и  да нямам до края). Чувала съм , че  най-често неразполуженията изчезвали  след 3-4 месец.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #390 -: Март 14, 2014, 14:46:39 pm »
Малена каза, че мога да пия парацетамол, но на мен много не ми се иска. А пък главоболието може и от кръвно да е - много е ниско моето. Мерих го днес - 80/47. А пък се чудя защо ми се спи толкова. То по принцип е ниско, ама не и чак толкова. А неразположенията в името на бебчо ще ги изтърпя, намя какво да се оплаквам. Нали заради тях сме готови на всичко
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #391 -: Март 14, 2014, 18:53:49 pm »
Здравейте, момичета!
Мел, аз малко късно се включвам, надявам се вече да си се отървала от главоболието, но все пак да кажа... Моя приятелка е бременна в 5 месец и често има такова неразположение и пие по 1/2 таблетка парацетамол.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #392 -: Март 15, 2014, 22:13:14 pm »
Днес никой няма тук  :?  Барбаночето тъкмо ни се радваше, че се е заформила групичка...Как сте момичета? Mih почиваш ли си? Мел, справи ли се главоболието?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #393 -: Март 16, 2014, 10:29:51 am »
А, как,тука съм аз :D Вчера и аз това си казах като влизах   :lol: ,че няма никой :lol:
Мен вчера цял ден ме придърпва много ниско долу в дясно........ама си викам няма да ви се оплаквам,но снощи много ме боля все едно ще ми идва................ 8O :?
Иначе вчера много не съм лежала ,бяхме на вилата с мъжо ,той работеше аз гледах :lol:Такова хубаво време.
При първия ми опит доколкото имам спомен,защото се оказа,че съм позабравила доста неща,ме боля така корема около и след датата на цикъла.А сега от първия ден,а снощи бая си ме присвива на моменти :? :?Такива вълнения при мене :) :)
Каффи,как си :)Знам как се вълнуваш преди старта :)
Мел,до утре не остана много :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Djada,да кажеш после много ли са риткали :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #394 -: Март 16, 2014, 10:53:26 am »
В никакъв случай няма да разочароваме,Барбарончето :D :bighug:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #395 -: Март 16, 2014, 13:02:35 pm »
Мих не пиеш ли но-шпа?
Много се радвам , че темата се поразмърда беше доста запряла вече пак всеки ден с трепет отварям форума , а бях го зарязала малко.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #396 -: Март 16, 2014, 13:26:10 pm »
Vesito,пия нош  па................но май не ми действа..........
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #397 -: Март 16, 2014, 13:53:33 pm »
Боляло ли ви е толкова рано и така упорито............ :ask:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #398 -: Март 16, 2014, 14:42:21 pm »
Мих, взимай но шпа 3 пъти по 2. Имай предвид, че докато сработи хапчето, минава поне час.
Не чакай да те заболи отново, просто го пий така.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #399 -: Март 16, 2014, 15:02:09 pm »
От снощи вземам по 2........Сега по малко и по рядко ме присвива.......Благодаря ти,little rabbit :)