0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #360 -: Март 13, 2014, 16:10:36 pm »
Рачо,много много страшно много съжалявам :(Аз те познавам задочно още преди години 3-4,и .............яд ме е................
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #361 -: Март 13, 2014, 16:13:20 pm »
Честито и от мен! Чаках, питах, първа да честитя, пък те всички ме изпреварили, докато блея на други места :? На мен първите дни след трансфера лежането ми се отрази добре. Доста уморена се чувствах от работа, и в началото - ок. Сутрин се излежавах, после свърша някоя и друга домакинска работа, на обед подремна :wink: Но като мина една седмица и започна да ми става тягостно, така че сама прецени колко време ще си полежиш. Още повече че аз още на никой не съм казала радостната вест, дори и децата не знаят.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #362 -: Март 13, 2014, 16:13:57 pm »
Хе,хе,не се притеснявай. Вчера паднахме,ама днес поотърсихме прахта от панталоните и пак гледаме напред.... :) Не ни мисли нас,гледай при теб нещата да са ++!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #363 -: Март 13, 2014, 16:18:56 pm »
   Здравейте момичета аз също съм пациентка на нашия доктор. Имам един неуспешен опит в друга клиника и втори успешен при  нашия доктор, сега съм в 7 мия месец с близнаци. На 17.03 съм на преглед да ги  видим. При първия опит лежах след трансфера, но за съжаление не стигнах до теста защото на  10 тия ден след трансфера ми  дойде. При втория опит въобще не съм лежала на третия ден бях на работа (искам да подчертая, че работата ми е  на бюро.) Ако беше някаква друга  на крак или тежка физическа щях да изляза в болничен. Както казах в 7 мия месец съм и още си  ходя на работа, но смятам вече да си  вземе почивка. Дългото лежане след трансфер не е причина за успешен или  неуспешен опит. Даже и по-магазини  ходя всеки  ден  нося торби по 2-3 до 4 кг., но  не  повече. Ако е  писано да стане  ще  стане, няма смисъл да се  затваряте  в къщи и  само за това да мислите. Стискам ви  палци на всички момичета и щъркела да донесе на всяка  по1-2 вързопчета  stork-boy stork-boy
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #364 -: Март 13, 2014, 16:24:32 pm »
Djada и аз съм на 17.03 на преглед . Сигурно ще се видим на диванчето. Е, на мен още не ми личи, въобще дори, нали ще ми е първи преглед. Ще те изпреваря да знаеш, нямам търпение да видя мъничето :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #365 -: Март 13, 2014, 16:27:48 pm »
mel_76 честито и лека и безпроблемна бременност ти  желая. mih и аз при трансфера, който беше септември миналата година получих снимка на ембрионите, а сега на  всеки преглед получавам диск със запис от прегледа и си  го  гледам в къщи  с мъжо. От 12 тата  седмица бебетата започнаха да ритат на диска  :P
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #366 -: Март 13, 2014, 16:32:00 pm »
mel_76 аз на  17.03 ще съм там към 12 часа ако и  ти  си  по същото време ще се видим ще ме познаеш по корема, който върви доста пред мен  :wink:, а сега освен, че ритат на  диска ги  виждам като ритат и ми се  мърда корема  :D
« Последна редакция: Март 13, 2014, 16:36:42 pm от djada »
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #367 -: Март 13, 2014, 16:46:28 pm »
Момичета,пожелавам ви много лека и щастлива бременност от сърце :D
Мел,сега аз ще те дебна на 17 март :lol: :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Djada,много интересно станало при теб вече :lol:-от една снимка сега и ритат :lol:

Благодаря ви за съветите :)

Рачо, :bighug:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #368 -: Март 13, 2014, 16:51:12 pm »
Джада, аз до 12 няма да издържа, Малена каза към 10 да отида. Мен ако питаш още сега бих се засилила натам  :lol:
Михче, мислиш ли че няма веднага да се включа???
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #369 -: Март 13, 2014, 16:57:03 pm »
 Рачо, съжалявам. Ние сме с теб! :balk_104:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #370 -: Март 13, 2014, 16:59:46 pm »
Мелче,аз ще те дебна пък.......................  :goodluck:И да те питам  след трансфера носихте ли бележката от банката  :ask:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #371 -: Март 13, 2014, 17:45:22 pm »
Честито на бременните и силно стискам палци на трансферираните  :lol:. Мих, аз сканирах бележката и я изпратих на ел.поща на центъра. Не се залежавайте след трансфер, но наистина, пазете се от болни хора. И след двата трансфера не съм лежала, ходих на работа докато дойде време за болничния преди раждане. Но работех в офис, това има значение. При вторият ми опит си тръгнахме веднага след краткото полежаване там /Варна-Стара Загора/ и дори около дните на евентуална имплантация пътувахме през Велинград-Юндола-Якоруда.Пътят беше като след война, но явно това е помогнало на ембриончето да се захване здраво  :lol:

Рачо, съжалявам  :(.
     
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #372 -: Март 13, 2014, 19:43:49 pm »
Голямо удоволствие ми е като видя темата раздвижена  :wink:

Успех на всички, които се разписват тук!

Рачо, кураж! Зная, че отупването вече го владеете перфектно, но...... пожелавам успех следващия път! Знаеш, че ви мисля!

А говорихте ли нещо за естествен цикъл с някой от лекарите, с които правихте процедура? Разсъждавам си просто.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #373 -: Март 13, 2014, 21:30:48 pm »
Хайде и аз да се включа  :) След първия ми опит, приключил с биохимична, отново съм на старта. На 17.03 започва голямото следене  и дебнене, тъй като този път ще съм на ЕЦ.

Мel, лека и безпроблемна бременност до края!

Mih, следя те от известно време и вярвам, че това е твоят опит  :crossfingers:

djada, най-после ще те видя с голямото коремче  :P
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #374 -: Март 13, 2014, 21:58:24 pm »
Ехееееее, то на 17.03. не е зле да си спретнете срещичка на 7 етаж  :lol:
А може и в кафето долу  :wink: Ах, преди години в кафето какви изпълнения сме ималиииииии:)))))))

Успех, кафффи!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #375 -: Март 14, 2014, 07:27:06 am »
Добро утро и слънчев ден на всички . Време за сутрешно кафенце :coffee: Аз да ви се оплача от няколко дни съм с някаква алергична хрема, та чак не виждам. Едва днес май съм по-добре. Иначе носа ми е като чешма . Надявам се скоро да се оправя, че носа ми вече е като домат. Пък и нали лекарства не ползвам, само едни капки на билкова основа...
Как е настроението днес? Кой с какво ще ке похвали? Михче, как си? Бебоците как са?
Кафи, успех и на теб. 17.03 е хубава дата.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #376 -: Март 14, 2014, 07:36:05 am »
Мел, внимавай с капките и с всичко на билкова основа. По-добре солен разтвор или нормални капки за нос за ден-два.
     
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #377 -: Март 14, 2014, 09:16:13 am »
Дани, аз май нещо от соления разтвор си докарах. А тези капки са само евкалипт, бор и лютива мента. Соления разтвор нещо не ми понася и ми се влошава положението. :(
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #378 -: Март 14, 2014, 09:58:03 am »
   Момичета с пукването на пролетта желая на всички във всяка една от вас да се  зароди нов живот, а може и два.  kafffi днес или утре ще ти се обадя по телефона да се  чуем, mel аз след теста бях на първи преглед след 12 дни т.е. 09.10 тест, 21.10 първи преглед тогава видяхме двата  плодни  сака, в 12 тата  седмеца вече бяха заприличали  на човечета и  ритаха, а в 18 тата седмица видяхме ясно и  пола.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #379 -: Март 14, 2014, 10:06:57 am »
Kafffi,успех,миличка :goodluck: :goodluck: :goodluck:Всичко да е тип топ до края :D

Мелче,бързо бързо дано ти мине тоя дискомфорт.И аз малко имам проблеми с носа...........И много рано си станала :lol:браво браво..........Аз съм добре,пия кафенце с фреш :)гледам да ми минава деня както преди и кафенце сутрин да си пия и така..............Снощи малко ме присвива ниско долу на два пъти все едно ще ми идва,но за кратко....................
Барбарончето как ни се радва :bighug: :bighug: