0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #340 -: Март 10, 2014, 19:36:05 pm »
Ехееееееее, положителните тестове заприиждахааааааааа  :lol:  :lol:  :lol:
Мел76 води, Мих е след нея - чакаме я!!!!!!!!!!!!!

П.С. То едно единствено бластоцистче при мен тука така вика и скача, че........... свят ми се вие отвреме навреме  :wink:  :lol:

Михче, за замразяване преценят след трансфера - ако остане читаво нещо! Аз от три опита при тях, три бременности - нямам нито едно замразено  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #341 -: Март 10, 2014, 20:15:16 pm »
Благодаря на всички, но аз все съм си с притесненията докато не дойде прегледа. Забравих да добавя, че за мен това ще е трета бременност. Имам две нормални раждания, но те да са живи и здрави са ми вече много големи. Просто са ми ранни бременности от предишна връзка. Сега това ще бъде новия слънчев лъч в живота ми, един вид  ново прераждане. Имам син и дъщеря и сега пола е без значение, само да живо и здраво.
Мих, дано и при теб всичко завърши благополучно!!! Стискам палци!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #342 -: Март 10, 2014, 21:38:19 pm »
Мел, нали знаеш, че преди всеки преглед има притеснения  :wink: и след раждането и със захранването и ......... така во веки веков  :lol:

Успех, момичета!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #343 -: Март 11, 2014, 09:45:39 am »
Мел,много е права Барбарончето,че то притесненията край нямат..........................Аз преди си мислех,че аз много се шашкам и притеснявам,но май всички сме така.................... :wink: :lol:
Мел,стискам силно палци :goodluck:

Барбарончето ни е голяма подкрепа :bighug: :thankyousign: :flower:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #344 -: Март 11, 2014, 10:51:09 am »
Мел имаш всички основания да се порадваш...най-дълги са 10-те дни до първия преглед...но мисли позитивно, всичко ще е наред.
Мих стискаме палци :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #345 -: Март 11, 2014, 11:00:02 am »
Dragony :bighug: :thankyousign:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #346 -: Март 11, 2014, 13:33:04 pm »
Благодаря на всички за подкрепата. :bighug: Мих, очакваме и ти скоро да покажеш  :bfp: :crossfingers:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #347 -: Март 11, 2014, 17:35:41 pm »
Благодаря ти,Мел :bighug:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #348 -: Март 12, 2014, 11:17:58 am »
Мел честито и от мен . Сега се сещам аз как треперех тия дни преди първия преглед :) Много хубави спомени :)
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #349 -: Март 12, 2014, 16:11:19 pm »
Момичета,все си казвах ,че при втория ми опит ще си направя изследване за токсоплазмоза,тъй като имам котка...................,но не направих..................
Мислите ли,че след трансфера има смъсъл да си правя или е късно :ask:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #350 -: Март 12, 2014, 20:02:38 pm »
Питай доктора - не знам.

Успех утре - стискам силно палчета!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #351 -: Март 12, 2014, 20:31:28 pm »
Момичета,все си казвах ,че при втория ми опит ще си направя изследване за токсоплазмоза,тъй като имам котка...................,но не направих..................
Мислите ли,че след трансфера има смъсъл да си правя или е късно :ask:

Никога не е късно да се изследваш, може и сега. Като бременна ще е и задължително неколкократно.
И аз имам котка, но не съм боледувала от токсоплазмоза. Не е задължително да я хванеш от котка, по-разпространено е от недобре измити зеленчуци.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #352 -: Март 13, 2014, 09:07:56 am »
Аз при първата бременност имах куче. Но.........това беше преди 20 години, и никой не ми каза че трябва да се изследвам. Не мога да дам съвет, но ако беше сега със сигурност бих го направила.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #353 -: Март 13, 2014, 14:10:49 pm »
Eхооо, новини от Мих??? Как е минал трансфера? Нали беше днес? Някой знае ли?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #354 -: Март 13, 2014, 14:38:10 pm »
Ето меееее :D

И  трансфера мина :)Върнаха ми 2 ембриона :D зарадвах се ,че ме попитаха колко искам да ми върнат.че имам избор................
Мисля днес да полежа въпреки,че не ми се лежи......................Но за другите дни още се чудя,но май няма да полежавам много.....................Ани не казва да се лежи,а да се пазя от болни................
Благодаря на всичкиииииииииии :bighug: :bighug: :bighug: :thankyousign: за подкрепата,страхотни сте както винаги :D Както знете дълги дни ме чакат.................

А нищо не казаха дали след като платим да носим ли бележка от банката :ask:сега се сетих...............
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #355 -: Март 13, 2014, 14:44:47 pm »
Ееееееее, ама и аз съм една osi_13 имаме си снимкааааааааааааа :P .Изненадох се приятно,при първия опит нямаше.............И аз като викам на Ани ,ами какво е и гледам и се пуля и не загрявам како виждам..................тя вика ембрионите :lol:

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #356 -: Март 13, 2014, 15:07:24 pm »
Това със снимките е ново!! Ами честито и напред- сега си бременна до доказване на противното!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #357 -: Март 13, 2014, 15:17:20 pm »
Хайде, Михче, спокойно можеш да се местиш в бременната тема  :wink:
Там ще си седиш поне още 8 месеца  :lol:
И честита ти първа снимка на бебоците!

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #358 -: Март 13, 2014, 15:58:28 pm »
Много се чудя колко и дали да лежа........... всеки ден готвене и домакинска работа мене чака.....не ,че ми тежи,но по цял ден ли лежите :ask: Ох, ще видя ,но дните преди трасфера това съм си мислила........ :?
Мерси ,Барбаронче :bighug: :bighug:
Рачо,а при вас как е положението :)стискам и аз силно палци :goodluck:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #359 -: Март 13, 2014, 16:01:16 pm »
Ти сега стискай за вас  :lol: За нас ще стискаш следващия път! Всеки сам решава как да изчака времето до теста,но моят съвет е да не се преуморяваш!!!
/www.mamaibebe.com][/url]