0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #260 -: Октомври 10, 2013, 18:59:26 pm »
Ааа, Билянка знае  :D За втори път й е при него. Абе на 7 етаж сбъдват мечти!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #261 -: Октомври 10, 2013, 20:09:02 pm »

И да знаеш какви красиви и инатливи ги прави нашия ДОКТОР! :lol:

Такива ги прави, вярно е  :lol:

Много ви се радвам, момичета  :D. Лека и безпроблемна бременност ви желая.
     
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #262 -: Октомври 10, 2013, 22:55:04 pm »
Сууупер хубави новини...честито момичета...
Ох, така се зарадвах...и да вярно е и аз имам една красива и инатлива мома от "златните ръце" на доктора... а как ми се иска пак да седна на диванчето за следващите инатчета  :D :D :D
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #263 -: Октомври 10, 2013, 23:47:16 pm »
Хайде, късмет!
Лека и безпроблемна докрая!
И да знаеш какви красиви и инатливи ги прави нашия ДОКТОР! :lol:

хаха, знам. Нали си имам и аз едно такова красиво и мноооооого инатливо синче. Благодаря на всички за пожеланията!
« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 23:50:08 pm от Биляна »

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #264 -: Октомври 11, 2013, 00:39:40 am »
Хахахаха! Ти си на поправка  :lol:  :lol:  :lol: Не знаех. Но пък е супер!

Щото аз ходих да "рекламирам", ама ми казаха, че рекламации не приемали, само поправки:)))))))))))))

Само дето при мен нЕма да стане  :lol: Поправката де!

Много ми е гот като видя раздвижване с положителни емоции в тази тема!
Любима ми е!
Успех, момичета!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #265 -: Октомври 11, 2013, 08:17:41 am »
Честито и от нас,Биляна  :bighug:Чудесна новина.Въобще на 7мия е 2 от 2 :wink:Няма празно,май...?
Айде,да влизат следващите... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #266 -: Октомври 11, 2013, 22:37:30 pm »
Биляна, много се радвам за теб, представа си нямаш колко:) Ама ти си много търпелива наистина - изчака си датата за тест:) Аз далеч нямах твоето търпение, както ти казах и тогава...:)

Страшно много се радвам, че двете момичета, с които бяхме на трансфер на 26-ти септември, са бременни:) Силно се надявам аз да съм ви била на късмет, момичета! :oops:  :heartbeat: 
Макар да не бях на късмет на самата себе си :wink:

С две думи - трансфер на замразено ембрионче - имахме 6 замразени, от които оцеля само едно при размразяването - но явно и на него не му било писано. Още миналата седмица правих тестове и разбрах накъде вървят нещата, а в събота си ми и дойде МЦ както си му е реда, така че до официалната ми дата за тест (10-ти) аз вече отдавна знаех, че не се е получило, та даже успях и да "забравя", че въобще съм правила процедура, улисах се в работа и други емоции и така.
То аз и не усетих, че съм в процедура, де - ЗЕТ е сигурно най-леката АРТ процедура на света:) Именно затова много се надявах, че ще ни излезе късмета и поне веднъж нещо ще ни се получи "лесно" и без много зор - е да, ама не, дето имаше един лаф.

Някой питаше по-горе как е процедурата при ЗЕТ, затова да обясня  - общо е един-единствен преглед - около 12-13 ден на МЦ (при мен специално прегледът бе на 11 ден, но аз съм с по-къс цикъл - 25-26 дни, ову-то ми е около 12-ти ден макс), след което док ми изписа Естрофем и Утрогестан, а около седмица по-късно бе трансферът. НО! кога точно ще е прегледът и всичко останало, преценява лекарят - аз просто споделям как беше при мен.

Нашите 6 ембриона бяха замразени на стадий бластоцист преди 5 години - при третия ни и успешен опит ИКСИ, от който имам едно чудно красиво и инатливо Цеци - както се спомена по-горе, нашият док такива ги майстори :) Отдавна искахме да пробваме за второ, но все нещо изникваше и така минаха 5 години, докато стигнем до тук.

Да, криво ми беше, но нямаше и ден и обърнах гръб на всичко и погледнах напред. "По-старите" потребители от вас знаете историята ми, преживяла съм милион пъти по-кофти неща от това, така че изобщо не го усетих този неуспех.
Гледам напред и това е! :) С две думи, не искам да чувам - "съжалявам, следващият път ще е твоят" - знам, че се казва от добро сърце, но е ужасно тъпо клише, така че много моля не ме успокоявайте - уверявам ви, няма нужда  :wink: Аз съм си ОК.

Извинете за дългия пост:) Напоследък пиша рядко, но за сметка на това като седна да пиша... немам спирка :)
« Последна редакция: Октомври 11, 2013, 23:42:46 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #267 -: Октомври 12, 2013, 21:00:14 pm »
Честито на бременните, лека и прекрасна бременност момичета!

Counterfeit, ние също имаме много замразени ембриони на 5ти ден, доколкото си спомням договора ни за замразяването беше за 4 години. В тази връзка вие ходихте ли да си го удължавате, защото пишеш че са минали 5 години.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #268 -: Октомври 12, 2013, 21:15:39 pm »
Не, нищо не сме удължавали - всъщност дори не мисля, че е 4, нито какъвто и да било период - нямам спомен да пишеше конкретен период, честно казано. Наистина смятам, че замразяването по-скоро е безсрочно (в нашата клиника, де - чувала съм, че някои клиники искат годишна такса за всяка отделна година замразяване).
Но колкото по-рано се използват, толкова по-добре - като си говорих с док за това през август (преди процедурата септември) и поисках съвета му, той каза, че до към 5 години наистина може да се използват, но след примерно 7-8 или 10 години вече няма да има много смисъл. Жалко, че не успяхме по една или друга причина да се възползваме от тях по-рано и минаха цели 5 години докато го направим, но то пак не се знае дали щеше да стане и по-рано - факт е, че със замразени по-рядко се получава.
ПП. Да подразбирам ли, че искате трето ;) Евала, ако е така - иска се смелост за такова решение :) Макар да си призная аз също винаги съм си мислела, че искам три... друг е въпросът, че когато (ако изобщо) имам второ, не се знае дали няма да реша друго... :)
А бе - живи и здрави да сме само, това е важното. Пък каквото - такова. :)
« Последна редакция: Октомври 12, 2013, 21:19:06 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #269 -: Октомври 15, 2013, 21:46:19 pm »
Надявам се да съм била на късмет на чакащите намърдвайки се с близнашката количка на седмия етаж.Дам доктора ги прави красиви и инатливи.Стискам силно палци на всички в процедура.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #270 -: Октомври 16, 2013, 15:13:31 pm »
Благодаря за подкрепата на всички! Много сте мили!

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #271 -: Октомври 18, 2013, 12:02:01 pm »
Здравейте момичета. 22 ден от трансфер, чувствам се добре. Днес с нетърпение чакам kafffi  да сподели радостта си от положителния тест. Хайде миличка, не ме карай да чакам дълго!!!!!!!!! Желая на всички много късмет и дано мечтите се сбъднат!

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #272 -: Октомври 18, 2013, 13:45:11 pm »
Counterfeit аз питах за ЗЕТ, благодаря ти, че сподели. Аз ще ходя тези дни да говоря с д-р Александров вече, но преди това искам да попитам има ли някоя от вас с тромбофилия и как процедират в такива случаи - правят ли терапия с клексан/фраксипарин и аспирин протект преди ин витрото (или преди замразения трансфер)? В София, когато си правих всички изследвания след миседа-а, ми казаха, че естрофем имал склонност към засилване на кръвосъсирването, дори четох в листовката, че не се препоръчва в случай като моя. Та ми е интересно как процедира д-р Александров в такива случаи?

Още веднъж - стискам палци на всички момичета в процедура!!!
Търпение и надежда!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #273 -: Октомври 20, 2013, 14:55:27 pm »
Lina_vn, пиши на Scarlet_ на лични за тромбофилията, тя наскоро роди и през цялата бременност беше на терапия, ще ти обясни подробно.


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #274 -: Октомври 20, 2013, 15:00:52 pm »
Eille благодаря ти много!!!
Търпение и надежда!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #275 -: Октомври 20, 2013, 18:25:12 pm »
Здравейте момичета. Радостта ми е двойна, защото днес чух две сърчица. Още немога да повярвам, че това се случва, но е факт. Дано имам късмет до края. Желая го и на всички вас!

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #276 -: Октомври 20, 2013, 20:23:48 pm »
Здравейте момичета. Радостта ми е двойна, защото днес чух две сърчица. Още немога да повярвам, че това се случва, но е факт. Дано имам късмет до края. Желая го и на всички вас!

Прекрасна новина ! :cheerleader: Лека бременност до финал ! :goodluck:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #277 -: Октомври 21, 2013, 11:39:00 am »
Биляна честити  :heartbeat: :heartbeat: дано всичко до край се развие перфектно
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #278 -: Октомври 21, 2013, 20:51:45 pm »
Биляна, голямо щастие! Честито и лека и безпроблемна бременност!


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #279 -: Октомври 21, 2013, 22:24:41 pm »
Голямо честито.Очаква те двойна радост.