0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Зачервяване на зърната и сърбеж
« -: Ноември 19, 2012, 19:16:25 pm »
Здравейте, исках да споделя някъде своя проблем и исках да е тук...

Значи онзи ден забелязах червен кръг на зърното на лявата ми гърда .. кожата ми там е една грапава и ме сърби .... прочетох в интернет че това са симптоми за рак на гърдата и исках да знам дали на някой му се е случвало защото много се притеснявам! На 17 съм и не съм бременна и т.н... моля отговорете ми
« Последна редакция: Ноември 19, 2012, 19:21:24 pm от pepita681 »
*
Re: Зачервяване на зърната и сърбеж
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2012, 19:59:54 pm »
Здравей!
Ако очакваш отговори "Рак е" или "Не е", да ти кажа, че това по интернет не става.
Иди на лекар. Само той може да ти каже какво е.
Няма ли с кого от близките си да споделиш?
Re: Зачервяване на зърната и сърбеж
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2012, 22:04:29 pm »
исках да попитам някой на който може да му се е случвало :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Зачервяване на зърната и сърбеж
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2012, 00:28:37 am »
за тези оплаквания може да има най-различни причини. сподели с майка си и отидете на лекар.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Зачервяване на зърната и сърбеж
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2012, 12:29:25 pm »
Бързо на лекар! При мен се беше случило нещо подобно без зачервяването обаче, НО след спонтанен аборт в почти 3 месец, та най-вероятно при мен е било оттам, оправих се с мазането на Пантогел ,мисля, че беше :wink: :? Съветвам те да отидеш на лекар, първо на личният и оттам с направление при специалист! Не се притеснявай, дано няма нищо обезпокоително и сериозно!!! :bighug: