0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #920 -: Февруари 01, 2013, 17:09:02 pm »
desita_r и ние в къщи се отопляваме на климатик и определено се изсушава доста въздуха. Вечер и аз съм със затрудено дишане. Ние мислим да купим конвектор когато малкия се поява именно заради това, но пък и овлажнителя е решение :)
FreshBreeze да бъде жива и здрава малката принцеса.
ivanita дано изследванията да са добри и да не се притесняваш. Аз заради моите кървения и т.н. още от самото начало получих забрана за секс :oops: След 5-тия месец, когато ми казаха че нещата са по-добре, пък вече на мен не ми се искаше, защото си ме беше шубе :)
marieta25 чудесни новини, дано все така да бъде :)
  
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #921 -: Февруари 01, 2013, 17:36:19 pm »
FreshBreeze, честита ти малка сладуранка! Да ти е жива и здрава!

ivanita, дано този път всичко е наред с изследванията и да няма повече зацапвания! Честито момченце!

marieta25, страхотни новини! Само така!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #922 -: Февруари 01, 2013, 19:30:51 pm »
И аз съм от от тези с запушените носове. Отделно ми тече и кръв от носа, а вечер ми се образуват кървави корички. И от 2-3 месеца вечер постоянно си кихам?!!
FreshBreeze ,честито и от мен. Да ти е жива и здрава щерката и много да ви радва.


[161551.gif[/img][/url]
*

    lusiq

  • *
  • 41
  • Ако Господ не ме иска, Дявола дава рушвет за мен!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #923 -: Февруари 01, 2013, 20:20:29 pm »
и на мен ми се запушва носа....мн е неприятно, но няма накъде :) вечер и сутрин така ми се получава. И имам кървави корички. Еххх и тея боцкания в областта на яйчниците не ме оставят никак. Лека бременност на всички :))))
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #924 -: Февруари 02, 2013, 13:26:34 pm »
Furiata Запознанството със Сигридов ще остави незбравим спомен - обещавам ти  :D
Забавен, подробен, обяснителен - определено му се доверих. Ще видиш - и на теб ще хареса. Аз много, много се притеснявах, но явно има дарбата да предразполага хората. Вярвам, че като лекар е много добър също. Пиши как е минало.
FreshBreeze Жива,здрава, умна и палава да расте малката ви принцеса и да радва цялото семейство!
white_rose Добре дошла в темата. Лека и приятна бременност до термин. Почти по едно време се оформихме сериозна групичка :)
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #925 -: Февруари 02, 2013, 13:30:43 pm »
Аз утре постъпвам в болницата. Пожелайте ни късмет и стискайте палци. При първа възможност ще пиша пак. Успех на всички.
<br />[link=http:
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #926 -: Февруари 02, 2013, 13:32:52 pm »
meshko106 имаш много стиснати палчета от мен. Пожелавам ти леко раждане, бързо възстановяване и незабравима първа среща с малкото съкровище :)
  
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #927 -: Февруари 02, 2013, 13:38:23 pm »
meshko106 Силно стискаме палчета за вас!!! Много целувки на съкровището, като се видите!!! Чакаме и новини и снимки!  osi_9 osi_9 osi_9 osi_9 osi_9
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #928 -: Февруари 02, 2013, 14:19:07 pm »
FreshBreeze,честита ти принцеса!Да е жива и здрава и много да ви радва!
meshko106,стискам палци всичко да мине нормално!

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #929 -: Февруари 02, 2013, 14:38:29 pm »
meshko106, и аз ти желая раждането да мине гладко и с бебчо бързо да се приберете вкъщи.  
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #930 -: Февруари 02, 2013, 15:14:24 pm »
meshko106, Успех, много стиснати палци от мен за най-приятната среща :)
FreshBreeze, Честита малка госпожица. Да расте в много любов и разбирателство и да ви дарява с много детски смях :)
white_rose, добре дошла при нас :) Лека бременност до термин и здраво бебче на финала!

За мамите със запушен нос от сухия въздух в стаята - ако се отоплявате на парно или с радиор сложете метална купичка с малко вода върху тях. Овлажнява въздуха и ще ви спести сухите и кървави корички в носа. Незнам как може да се приложи това на климатика  osi_10

И сега да ви се пооплача малко - от два дни съм на лечение в Щерев на системи с квамател, деган и др. От настинката получих невероятни киселини, които разраниха хранопровода ми. Той така ме боли, че не можех да сложа нищо в устата си, нито да спя. Отслабнах три килограма :( След два дни системи съм малко по-добре. Ще продължим още 2-3 дни. Хубавото е, че ми слагат системите и после се прибирам вкъщи. Помрънках ви малко...



Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #931 -: Февруари 02, 2013, 16:30:32 pm »
Добре дошли на новите мамчета и успешно раждане на тези, които са се запътили към родилният дом.
Краси

*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #932 -: Февруари 02, 2013, 16:39:21 pm »
meshko106, много стиснати палчета и от мен, и леко раждане :)
Freshbreeze, честита принцеска :bori_007:
Zuzeto,в първите месеци и на двете бременности имах зацапцания, но след това при първата всичко си беше ОК, с изключение на уреаплазмата, където излезе.Сега това зацапване се появи след секса и затова само малко се притених. Но май и аз ще откажа секса до края - да му мисли мъжа ми. Докторът каза, че може да правим секс като спре кървенето, ама ако е появи пак.  osi_10 Спомена нещо за отлепване на плацентата, но не това било при мен- поне аз така разбрах. Ама станах подвижна аптека - то не е Неофолик мета, аспирин С, магнерот, но шпа, буоскулизин, Прегнър кеър, утрогестан.  osi_15 Направих си график кога какво, че направо се омотавам яко



Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #933 -: Февруари 02, 2013, 17:17:31 pm »
Аз утре постъпвам в болницата. Пожелайте ни късмет и стискайте палци. При първа възможност ще пиша пак. Успех на всички.

Успех и късмет, стискаме палци и на краката :) и чакаме новини и снимки :)
« Последна редакция: Февруари 02, 2013, 17:19:09 pm от tsvetinapavlova »
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #934 -: Февруари 02, 2013, 17:28:13 pm »
meshko106, Успех, много стиснати палци от мен за най-приятната среща :)
FreshBreeze, Честита малка госпожица. Да расте в много любов и разбирателство и да ви дарява с много детски смях :)
white_rose, добре дошла при нас :) Лека бременност до термин и здраво бебче на финала!

За мамите със запушен нос от сухия въздух в стаята - ако се отоплявате на парно или с радиор сложете метална купичка с малко вода върху тях. Овлажнява въздуха и ще ви спести сухите и кървави корички в носа. Незнам как може да се приложи това на климатика  osi_10

И сега да ви се пооплача малко - от два дни съм на лечение в Щерев на системи с квамател, деган и др. От настинката получих невероятни киселини, които разраниха хранопровода ми. Той така ме боли, че не можех да сложа нищо в устата си, нито да спя. Отслабнах три килограма :( След два дни системи съм малко по-добре. Ще продължим още 2-3 дни. Хубавото е, че ми слагат системите и после се прибирам вкъщи. Помрънках ви малко...

Ооо, горкичката, важното е че така се чувстваш по - добре.
Аз днес купих овлажнител на Нук , много е хубав. Оказа се , че влажността в спалнята е 23 % ( при нормална 45-55%) Аз се чудя защо не мога да спя и ставам със запушен нос и главоболие. Дано от тази нощ нещата се оправят
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #935 -: Февруари 02, 2013, 17:39:55 pm »
meshko106, и от мен имаш мнооого стиснати палци. Пожелавам ти бързо раждане и много целувки на малкия бебок и бързо въстановяване и изписване! :)

linapoli,на теб бързо възстановяване,дано хранопровода скоро да ти се оправи и да нямаш повече киселини.И аз съм с киселини особено ве4ер и знам какво е-истински ад.Четох някъде ,че мамите с киселини имат бебета с много коса:)

[/url]
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #936 -: Февруари 02, 2013, 18:07:01 pm »
meshko106, стиснати палци за безпроблемно раждане и скоро да се гушкате с малкото съкровище  :crossfingers:



   La vita è bella
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #937 -: Февруари 02, 2013, 18:30:27 pm »
Tsvetinapavlova, и ние бяхме така-30% да ти кажа с овлажнителя говдигнахме на 40, ама явно с по 4часа след работа не овлажнява достатъчно,а ме е страх да го оставям включен цяла нощ.
Linapoli, да се иправяш бързо :)
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #938 -: Февруари 02, 2013, 18:58:06 pm »
meshko106  :crossfingers: всичко да мине като по вода!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #939 -: Февруари 02, 2013, 20:30:11 pm »
Tsvetinapavlova, и ние бяхме така-30% да ти кажа с овлажнителя говдигнахме на 40, ама явно с по 4часа след работа не овлажнява достатъчно,а ме е страх да го оставям включен цяла нощ.
Linapoli, да се иправяш бързо :)

Ами аз го включих кам 4 и сега след 4 часа и половина стана 40 , но и аз се притеснявам да го оставя за през ноща . Ще пробвам де :) и ще ти кажа . А вие усещате ли разлика от сега и преди ?