0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #700 -: Януари 17, 2013, 15:23:31 pm »
Ей, адашке, това е супер новина! Спокойна бременност с много щастлив финал!  :D
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #701 -: Януари 17, 2013, 15:26:32 pm »
Теди, добре дошла!!! Нека е на късмет и да мине неустено и леко бременноста ти!!! Желая от сърце две сладки  :sbabygirl:  :babyboy: да гушкаш накрая!
melani Честито! Здрав, щастлив и обичан да расте малкият Николай и безкрайно много раздости да ви донесе!
Ние пък утре сме на преглед :) Идея нямам защо ми е толкова притеснено всеки път, преди да отида...
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #702 -: Януари 17, 2013, 15:27:12 pm »
Теди, честито и много стиснати палци за теб и двете душички!

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #703 -: Януари 17, 2013, 16:44:42 pm »
теди. добре дошла. Желая ти една много лека бременност, а на финал две здрави бебчета :)
  
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #704 -: Януари 18, 2013, 09:54:57 am »
Здравейте милички, отдавна не съм писала, но ви чета :)
Мелани, честито юначе, да расте здраво и да бъде радост на мама и тати!
Добре дошли на новите мами, леко бременеене и пухкави бебчета на финала:)
Аз днес съм на консултация в emergency-то на клиниката, стискайте ми силно палчета  всичко да е наред, много се притеснявам... Другата седмица имам час при midwife и дано ми даде по-скоро час за преглед, че то тука това на нищо не прилича :)
Хубав ден ви желая :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #705 -: Януари 18, 2013, 09:59:43 am »
теди, добре дошла в най-късметлийската тема :) Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!
-Теди-, то цялата съм се разбалансирала, та една флора ли ще ми се опъне ;) Не знам вие как сте, но аз правя абсурдни неща без изобщо да се усетя. Вчера излизайки от стаята съм заключила колегата, който си стои мирно на бюрото и ме чака да го отключа  :oops: После пък се усещам, че смуча бонбон, който си нямам и идея от къде и как се е появил в устата ми  8O добре, че беше бонбон ха-ха
От понеделник съм болничен и дано си събера малко акъла  :lol:
malkoto_dqvolche, спокойно...имаш стиснати палчета от мен  :D


*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #706 -: Януари 18, 2013, 10:24:28 am »
Теди,добре дошла и лека бременност!
desita_r ,и аз съм правила откачени неща,вече съм малко по в час. :lol:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #707 -: Януари 18, 2013, 11:06:43 am »
Теди, честито! Много се радвам! Лека и безпроблемна бременност до края!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #708 -: Януари 18, 2013, 12:18:51 pm »
Малко дяволче имаш стиснати палчета и от мен. Всичко ще бъде наред.

То изглежда това да си отнесен е характерно за бременността :) Аз последното, което направих и слава Богу, че няма последствия беше да забравя котлона включен. Така си стоя близо 4-5 часа. То покрай това, дребните ми лудости сякаш бледнеят :)
  
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #709 -: Януари 18, 2013, 12:32:54 pm »
Здравейте мили, благодаря на всички за палчетата.
Аз се прибрах, всичко е наред, ще ми запишат час за scan възможно най-скоро заради двата спонтанни аборта. Сега ще чакам да ми се обадят да ми кажат кога ми е часа. Това е засега от мен, отчетох се :)
Хубав ден ви желая
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #710 -: Януари 18, 2013, 17:09:29 pm »
Момичета да се отчета и аз  :D
Днес бях на преглед. От цял месец не бях виждала малкото съкровище и честно казано се бях затъжила. Малкото момче вече е 1,380 кг  :oops: Шишкавичко е мъничето ми. Както преди си изоставахме с по 4 дни, сега вече сме с цели 5 дни на пред и съм в 29+5 седмица.
Бебчо е добре, през цялото време не спря да мръцка :) А пък покрай прегледа днес майка му е още по-добре :D
  
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #711 -: Януари 18, 2013, 19:21:04 pm »
malkoto_dqvolche, zuzeto страхотни новини и за двете ви!!! Браво!
И ние от днес имаме ново фото :) Пък другия път щяло да е ФМ. Ще ми е интересно какво се случва и какво казват при този преглед.
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #712 -: Януари 18, 2013, 19:25:12 pm »
Цитат
Момичета,бързам да се похваля,че станах мама за втори път.На 11.01. се роди синът ми Николай.
melani честито. Да ви е жив и здрав малкия юнак1

След 5 стимулирани опита и 2 бременности от тях, 1 ЕЦ, 1 извънматочна бременност съм бременна в 8 г.с с близнаци след ЗЕТ на 3 бластоциста. Винаги мечтата ми е била да се запиша и аз един ден в тази тема, но го правя за първи път. Нека ми е за късмет и този път да стигнем до щастливия край.
Честито тедиДобре дошла при нас и лека бременност до края.
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #713 -: Януари 18, 2013, 19:36:37 pm »
Пък другия път щяло да е ФМ. Ще ми е интересно какво се случва и какво казват при този преглед.
Здравей никоя Не е ли рано за ФМ. Мен доки ме вика в 12г.с. за УЗ и БХС, нищо не спомена за ФМ. При първата си бременност преди 5г правих ФМ в 19г.с.  osi_10
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #714 -: Януари 18, 2013, 22:12:43 pm »
Това в 19 г.с. Е втора ФМ. Първата и незадължителна се прави между 11-13 г.с. И аз не бих я пропуснала не заради друго,ами заради възможността да гледам бебчетата цял час на екрана :) на мен ми я правиха два пъти и така ми хареса,че ми идеше и трети да запиша...
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #715 -: Януари 19, 2013, 09:25:00 am »
Това в 19 г.с. Е втора ФМ. Първата и незадължителна се прави между 11-13 г.с. И аз не бих я пропуснала не заради друго,ами заради възможността да гледам бебчетата цял час на екрана :) на мен ми я правиха два пъти и така ми хареса,че ми идеше и трети да запиша...
Мдаааа... ФМ е невероятно преживяване. Аз също бих я направила, учудвам се че док. нищо не спомена. Но като отида ще питам.
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #716 -: Януари 19, 2013, 10:52:29 am »
Това в 19 г.с. Е втора ФМ. Първата и незадължителна се прави между 11-13 г.с. И аз не бих я пропуснала не заради друго,ами заради възможността да гледам бебчетата цял час на екрана :) на мен ми я правиха два пъти и така ми хареса,че ми идеше и трети да запиша...
Мдаааа... ФМ е невероятно преживяване. Аз също бих я направила, учудвам се че док. нищо не спомена. Но като отида ще питам.
Този ултразвуков преглед с БХС е първата ФМ.

Благодаря за доброто посрещане. Дано се задържа тук :(
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #717 -: Януари 20, 2013, 11:31:57 am »
Ами той не беше моят си доки на прегледа, но ми казаха - час след 2 седмици за ФМ :) Така че според писаното от afrodita279 ще да е точно навреме :)
Записаха ме за 1-ви февруари. Сега като се замисля, не си казах, че часа е за ФМ. Ще взема да се обадя за доуточнение. :)
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #718 -: Януари 20, 2013, 11:48:50 am »
Здравейте милички, как сте днес? Аз съм добре, като изключим, че много ми се спи, с това ставане до тоалетната направо се побърквам, не мога да си взема нужната доза сън :) Но не се оплаквам, стига всичко да е наред с бебока :) Забравих да ви споделя, че като бях на консултацията казах на акушерката, че като ми се допишка и ме стяга коремчето ниско долу и тя ми каза, че по принцип било рано за това и можело да се дължи на близнаци :) А аз толкова много искам... :)Като казах на мъжо и направо му се изправи косата  :lol: Колкото толкова, стига всичко да е с благополучен край :crossfingers: :sucky:
Теди, ще се задържиш тука, не се притеснявай, всичко ще бъде наред, само позитивни мисли  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #719 -: Януари 20, 2013, 12:27:23 pm »
malko_dqvolche, ако са близнаци до сега е трябвало да се види или поне аз така си мисля, то това се вижда още в началото като идеш да ти докажат бременността! Но дано имаш и близнаци  :goodluck: