0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #160 -: Декември 01, 2012, 11:28:57 am »
Честито на всички нови мами и от мен и пожелавам леко раждане на всички мами на финалната права. Много сте се събрали  :D
Мира, Афродита, повръщането и настинката да спират вече!



Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #161 -: Декември 01, 2012, 17:32:09 pm »
Драгони, и от мен честита принцеса! Да ви е жива и здрава!  :D

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #162 -: Декември 01, 2012, 18:56:52 pm »
Dragony честита ви принцеса!
Много много щастие и на трима ви!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #163 -: Декември 02, 2012, 12:14:43 pm »
Здравейте на всички бъдещи мами!
Минавам само да се отчета - днес сутринта се роди нашия малък мъж - 2,490кг и 47см. Засега е в кувьоз, но се надявам да излезе бързо и да можем скоро да се приберем в къщи. :)

*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #164 -: Декември 02, 2012, 12:21:21 pm »
Да ти е жив и здрав, Танита! Не е толкова малък „малкият мъж” :lol: Дано скорои двамата се приберете у дома!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #165 -: Декември 02, 2012, 12:53:55 pm »
Танита, честита ви рожба! Бързо да наддава и да се прибирате вкъщи!

Аз да ви питам, ако някоя от вас има подобен проблем. От два дни освен, че имам много силни киселини, което не ме притеснява, каквото и да хапна просто ми се спира на гърлото. Не знам как да го обясня, но все едно имам тапа, почти нищо не мога да хапна, все едно няма повече място. Може би бебчо е притиснал нещо и няма място?
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #166 -: Декември 02, 2012, 13:34:09 pm »
tanita68, честита рожба :ballons:
Не се притеснявай, той само да си вземе въздух на спокойствие :wink:
Пред очите ми се роди момченце в 34г.с. и си ги изписаха след 3 дни.
Бързо възстановяване и на двама ви!

Пиленце, ако го носиш много високо, мисля, че усещането е в реда на нещата и освен да хапваш по-течна храна, друго не ми идва на ум. Още малко остана :hug2:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #167 -: Декември 02, 2012, 13:41:55 pm »
tanita68 ЧЕСТИТА РОЖБА,ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ !Да ти кажа хич не е малък,не се притеснявай всичко ще е наред!   Врабчо,и аз съм така,с киселини ужас,имам чуството че беба е по нагоре,и ми притиска стомаха и затова така,доки поне така каза,и аз хапна малко и не мога да побера повече,а съм гладна,но няма къде да го сложа,много неприятно,малко остана ще издържим..))))
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #168 -: Декември 02, 2012, 14:00:23 pm »
Здравейте момичета  :D Минавам набързо и аз да се похваля, че на 27-ми се роди нашата прекрасна дъщеря Никол - 2,960кг и 48см. Хиляди благодарности на доц.Ковачев за положените усилия на операционната маса! Вчера ни изписаха и след малко преживян стрес днес вече сме добре. С таткото цяла нощ седяхме и я гледахме как спи и не можем да й се нарадваме :)
Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност и здрави дечица на финала!

*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #169 -: Декември 02, 2012, 14:12:29 pm »
Да ти е жива и здрава малката Никол!

Врабчо, и аз съм като теб. Сега хапвам по-малко, но по-често. За киселините открих една хватка. Освен, че хапвам кисело млеко, след хранене дъвча дъвка, което предизвиква слюнкоотделяне, което тушира киселините.
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #170 -: Декември 02, 2012, 14:39:40 pm »
Reevs, честито щастие и на вас! Само хубави новини днес! Да ви е жива и здрава Никол!

Олив, права си, бебчо е доста нагоре. Ама така се е застопорил, че на помръдва на никъде  :).
Лили, така е, малко остана. А и не мога да се оплача, до сега киселини не съм имала.
Боги, и аз пробвах с кисело мляко, но и то ми дойде в повече. От сутринта съм на една филийка и 3 лъжици мляко. Няма да умра от глад де  :lol:, имам си запаси. Просто съм свикнала да си хапвам каквото ми се прииска, а сега не мога и затова страдам  :).
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #171 -: Декември 02, 2012, 16:04:56 pm »
Честити радости на Драгони,Танита,Рийвс и всички други мами които са родили,да са ви живи и здрави рожбите,много да ви радват и огряват дома.
За киселините аз пийвам малко газирана вода и ми минава,рядко имам киселини но това ми помага.
Пожелавам на всички останали мами които скоро ще раждат леко и безпроблемно раждане,а не тези които имат още време леко бременеене и шишкавеене,че не знам и мен кога ще ме отвее към болницата,ако пухчо избърза и той.
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #172 -: Декември 02, 2012, 17:03:56 pm »
Драгони, Рийвс, Танита, честито ви рожбички !!! Да са ви здрави и щастливи, да ви радват със своите усмивки ! 
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #173 -: Декември 02, 2012, 17:11:53 pm »
Reevs честито Ви слънчице...въпреки, че аз ви честитих и на живо....голяма хубавица е Никол.

Танита честито и на теб, бързо да ти го връщат момъка и да се гушкате.

На всички благодаря от сърце за хубавите пожелания :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #174 -: Декември 02, 2012, 17:17:53 pm »
Честито на новите мами!!!Да са ви живи и здрави дечицата,да носят само радости и прекрасни мигове :ballons:
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #175 -: Декември 02, 2012, 19:13:17 pm »
Reevs,tanita68 честити рожби,да са ви живи и здрави и много да ви радват!

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #176 -: Декември 02, 2012, 19:24:04 pm »
Честити ви бебчета Reevs,Тanita68. Да са ви живи и здрави, да сте мноого, мноого щастливи...


[161551.gif[/img][/url]
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #177 -: Декември 02, 2012, 20:08:13 pm »
Честито на всички нови майки.Нека бебетата бъдат здрави,щастливи и да имат много късмет в живота.:)

Аз имам един въпрос-дали има бременелки,които са си правили изследвания за токсоплазмоза,цитомегаловирус,листериоза,трихинелоза и т.н пакет от изследвания за бременни в Центъра за паразитни и заразни болести?
Попитах доктора дали е необходимо да се направят профилактично и той каза,че това се прави преди забременяването,но не пречи и сега щом толкова искам.И нещо ми влезе мухата в главата и се чудя да ги правя ли, да не ги ли правя.Това е въпроса! :)

[/url]
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #178 -: Декември 02, 2012, 21:53:15 pm »
аз тр.да правя за токсоплазмоза всеки месец,защото имаме котка,не съм я карала,а тя имаше бебета,които израждах и т.н.Но аз съм си я правила само 3 пъти,като 2 преди да забременея и веднъж във втори месец. Т.к. са отрицателни,това ми говори, че самата ми котка я няма като зараза, а и аз стриктно се мия и не и чистя вече тоалетната, та мисля през месец да я пускам.Но ходя в частна лаб.-инфекциозната ми е далеч и не мога да изляза от раб.
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #179 -: Декември 02, 2012, 22:32:42 pm »
Здравейте,записвам се да ви следя.Моят термин е на 13.07.2013.