0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #300 -: Октомври 05, 2013, 17:52:07 pm »
Първо да благодаря на deizi_83,че ми разясни, че има голяма разлика при различните мерните единици. Намерих един калкулатор, който ги преобразува. Има доста включени хормони и на мен ми беше много полезен. За сега пускам линк тук и ако някой прецени може да пусне тема, ако мислите че ще е полезен и на други. http://www.endmemo.com/medical/unitconvert/ Момичета помагайте пак с коментари. Днес 8-ми ден : ЛХ 18,53IU, Естрадиол 7544,00 pmol/l (или 2055 pg/ml), Прогестерон 6,66nmol/l (или 2.09 ng/ml) фоликулите били 5+7 вече. Д-р Владимиров каза днес и утре си продължавам лекарствата, както до сега и в понеделник на преглед(евентуално ще е последен преди пункция)
« Последна редакция: Октомври 05, 2013, 17:53:57 pm от lioni1985 »
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #301 -: Октомври 07, 2013, 19:19:18 pm »
 Толкова много пациенти има при д-р Владимиров-тия дни направо е лудница. Но явно на никой не му се пише тук.....Аз ще поддържам темата жива  :D Днес, 10-ти ден: Лх-то ми е паднало до 12,21, Естрадиол 11540,00, а Прогестерона е 11,66 - фоликулите са си 5+7 по около 18,6мм. Лекарствата са същите- Гонал 300 и Мерионал 300. Няма да е днес Прегнила. Утре пак ме искат на преглед. Толкова ми е притеснено дали няма да скочи това ЛХ..... Стискайте ми палци, момичета :)
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #302 -: Октомври 07, 2013, 19:41:16 pm »
Толкова много пациенти има при д-р Владимиров-тия дни направо е лудница. Но явно на никой не му се пише тук.....Аз ще поддържам темата жива  :D Днес, 10-ти ден: Лх-то ми е паднало до 12,21, Естрадиол 11540,00, а Прогестерона е 11,66 - фоликулите са си 5+7 по около 18,6мм. Лекарствата са същите- Гонал 300 и Мерионал 300. Няма да е днес Прегнила. Утре пак ме искат на преглед. Толкова ми е притеснено дали няма да скочи това ЛХ..... Стискайте ми палци, момичета :)
Всичко ще е наред !! :)  да се надяваме да се засечем в клиникта на д-р Владимиров края на другата седмица , ако всичко е наред започваме и ние стимулация
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #303 -: Октомври 07, 2013, 19:47:14 pm »
 Аз силно се надявам да не изникне нещо непредвидено, за да мога другата седмица и да започна :) Успех!
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #304 -: Октомври 07, 2013, 19:52:11 pm »
 Успех, момичета!  За другата седмица не знам дали изобщо ще ходя натам-Ако всичко е наред до тогава вече ще съм си вкъщи на топло (имам впредвид, че трансфера би трябвало да ми е минал). Но ще ви следя тук  :D
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #305 -: Октомври 07, 2013, 20:23:43 pm »
Толкова много пациенти има при д-р Владимиров-тия дни направо е лудница. Но явно на никой не му се пише тук.....Аз ще поддържам темата жива  :D Днес, 10-ти ден: Лх-то ми е паднало до 12,21, Естрадиол 11540,00, а Прогестерона е 11,66 - фоликулите са си 5+7 по около 18,6мм. Лекарствата са същите- Гонал 300 и Мерионал 300. Няма да е днес Прегнила. Утре пак ме искат на преглед. Толкова ми е притеснено дали няма да скочи това ЛХ..... Стискайте ми палци, момичета :)
lioni1985 утре и аз съм на преглед (първи) и ставам пациентка на д-р Владимиров  :D Чувствам се като преди изпит  :? Предполагах, че ще си почакаме с милото, и ти го потвърди, но както и дае. Важен е резултатът  :D Успех ти пожелавам  :crossfingers: osi_9
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #306 -: Октомври 07, 2013, 23:06:35 pm »
 За чакането си е така, но според мен си заслужава. Аз определено получих лично отношение и не се чувствам като на конвейр. Даже обратното-учудих се колко много се съобрази с мен. Тия дни чак неудобно ми стана :oops: И сестрите и момичетата на рецепция са много готини. Аз се чувствам много добре там и се надявам, че и на вас ще ви допаднат. Основното обаче е, че се доверявам на доктора. Аз нали съм от тия най-досадните, които много четат и всеки път си обсъждам с д-ра какво ме притеснява. Каза,че това не е проблем и каквото има да си го питам. Абе на мен лично ми вдъхва доверие :) Най-добре си напиши на лист това, което искаш да обсъдите.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #307 -: Октомври 08, 2013, 09:33:22 am »
Сутринта дадох кръв, днес ми е 11-ти ден след трансфер на 3 много добри ембриончета на 3-ти ден   :ask: Стискайте палчета момичета  :D
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #308 -: Октомври 08, 2013, 09:56:53 am »
svety_t, имаш силно стиснати палци от мен!Искрено ти пожелавам това да е твоят успешен опит и един щастлив финал!
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #309 -: Октомври 08, 2013, 09:59:43 am »
Сутринта дадох кръв, днес ми е 11-ти ден след трансфер на 3 много добри ембриончета на 3-ти ден   :ask: Стискайте палчета момичета  :D

Стискам здраво и после чакаме да се похвалиш !  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #310 -: Октомври 08, 2013, 10:06:40 am »
Цвети, стиснати палци и от мен.
Присъединявам се към групичката - скоро може би ще започнем нов опит при доктора. При последната среща с него бях спокойна и той ме изслуша търпеливо и отговори на всичките ми въпроси и притеснения(сега имам нови и ще си ги запиша за да не ги забравя следващия път). Да си призная при първата среща с него дали от притеснение или очаквания, не бях впечатлена, но после нещата се промениха.
Имах питане тук в темата(и не получих отговор та сега отново ще се повторя) относно изследване на НК клетки в клиниката - някой правил ли е и при завишение какво е следвало?
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #311 -: Октомври 08, 2013, 11:21:02 am »
 :crossfingers:
Сутринта дадох кръв, днес ми е 11-ти ден след трансфер на 3 много добри ембриончета на 3-ти ден   :ask: Стискайте палчета момичета  :D
   и от мен!

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #312 -: Октомври 08, 2013, 11:44:26 am »
Сутринта дадох кръв, днес ми е 11-ти ден след трансфер на 3 много добри ембриончета на 3-ти ден   :ask: Стискайте палчета момичета  :D
стискаме палци
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #313 -: Октомври 08, 2013, 15:14:28 pm »
Успех и от мен, tsvety_t ! Аз за довечера имам назначен Хориомон 10000(нещо като Прегнил) и четвъртък 10.10.13 в 10.00 съм на пункция.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #314 -: Октомври 08, 2013, 19:48:13 pm »
Резултата е отрицателен  :(, разочарована съм, но не и отчаяна - продължавам напред. Утре ще отида на коментар с доктора и да видим как ще я борим тази тънка лигавица, при мен това е проблема иначе имаме перфектни ембриони.
На всички ви стискам палчета за хубава реколта  :D и само положителни тестове.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #315 -: Октомври 08, 2013, 20:03:49 pm »
tsvety_t, съжалявам  :bighug:
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #316 -: Октомври 08, 2013, 22:51:27 pm »
Резултата е отрицателен  :(, разочарована съм, но не и отчаяна - продължавам напред. Утре ще отида на коментар с доктора и да видим как ще я борим тази тънка лигавица, при мен това е проблема иначе имаме перфектни ембриони.
На всички ви стискам палчета за хубава реколта  :D и само положителни тестове.

Съжалявам за резултата. Харесва ми, че си оптимистка, стискам ти палци да намерите проблема и да видиш заветните две чертички съвсем скоро.

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #317 -: Октомври 08, 2013, 23:00:30 pm »
tsvety_t следващият опит ще бъде твоят, силно вярвам  stork-boy ylinfant
Искам да Ви попитам ако някоя от Вас помни за колко време стават готови МАР теста, HBA и ДНК фрагментацията? Мъжът ми е забравил да попита, а трябва да са готови за следващото ми посещение между 2-4 ден на цикъла. Днес за първи път бяхме при д-р Владимиров и ми беше много приятно да си говоря с него  :D
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #318 -: Октомври 09, 2013, 10:47:08 am »
tsvety_t, прегръдки и от мен и само напред  :bighug:                                                                                                    Catcat, мисля, че бързо стават-още на същия ден. Ние също правихме такива тестове и не си спомням да сме чакали. Да не те излъжа само, но не си спомням да сме чакали за резултата.                                                                                                                          Момичета, кажете ми моля ви трябва ли да нося с мен нещо за пункцията-чехли, нощница или каквото и да било друго?
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #319 -: Октомври 09, 2013, 11:03:47 am »
     Момичета, кажете ми моля ви трябва ли да нося с мен нещо за пункцията-чехли, нощница или каквото и да било друго?
Не, нищо от изброените неща не ти е необходимо. Само трябва да си положително настроена, че всичко ще е мине по план и финалът ще бъде прекрасен :)
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!