0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Благодаря ти, tinam  :balk_64:
От петък започнахме. Показаха ми как и си слагам сама инжекциите. Странно ми е - все едно не се случва на мен всичко това osi_13. Но съм и развълнувана. Утре съм на преглед, хормони и следващото назначение. Нямам търпение ;)
*
Успех, zazu1
И при мен имаше много вълнение, невероятно приключение. Желая ти щастлива развръзка :crossfingers:



   La vita è bella
Успех от мен zazu1, знам как е аз миналия четвъртък свърших с стимулацията и ми направиха пункция. Всичко ще е наред, стискам ти палци и не спирай да си положителна :)


Момичета аз всех да се притеснявам, днес е 5 ден на ембрионите, трябваше да ми се обадят за час за утре, а никой не се обажда, аз звънях, но ми казаха че колегите им като са готови ще се обадят.  Много ми е притеснено.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
bojinova88, спокойно! обади се на доктора, ако си притеснена.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Момичета аз всех да се притеснявам, днес е 5 ден на ембрионите, трябваше да ми се обадят за час за утре, а никой не се обажда, аз звънях, но ми казаха че колегите им като са готови ще се обадят.  Много ми е притеснено.

 На мен при всички трансфери ми се обаждаха в деня на трансфера, за да уточнят часа. Не се притеснявай, обади се на доктора, както те е посъветвала jam.  Стискам ви палци, момичета!
 :D Обадиха се, всичко е ок утре в 8 и 30 ме викат..... ще пиша после ....благодаря ви много :)


*
Стискам палци за лек и най-вече успешен трансфер, bojinova88  :goodluck:



   La vita è bella
*
Благодаря ви момичета  :bighug:
bojinova88, успех  osi_9
Момичета, утре ми е кръвния тест, върнаха ми два ембриона на 5-ти ден, на 03.06. Имам 4ри замразени. Утре ще ви съобщя имаме или нямаме успех, аз все още не смея да се надявам. Стискам на всички големи палци  :bighug: :grouphug2:


*
Стискам палци за теста, bojinova88  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Преди две години по това време и аз правих тест след трансфер на бластоцисти, сега гушкам прекрасен едногодишен младеж :)



   La vita è bella
Момичета резултата е 28,510, Владимиров каза че е положителен и ме иска на 20.06 на преглед и сега какво да правя. Не мога да повярвам  osi_12 :ballons:


*
Браво, честито :)
От сега нататък ти трябва само търпение и спокойствие и всичко ще бъде наред :)



   La vita è bella
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
браво, bojinova88, само така! сега запази спокойствие и си дочакай часа при доктора, пожелавам всичко да е наред!

можеш да прочетеш за пренаталните грижи тук:
http://www.ivf.bg/dom/index.php/bg/prnatalni-griji

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Момичета резултата е 28,510, Владимиров каза че е положителен и ме иска на 20.06 на преглед и сега какво да правя. Не мога да повярвам  osi_12 :ballons:

Супер, честито! Сега си изчакваш спокойно прегледа и се радваш на мисълта, че всичко е прекрасно! :-)
Момичета Владимиров ли си следи цялата бременност или трябва да си имам и друг лекар? Благодаря ви и целувки  :ballons: :ballons: :ballons:


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Момичета Владимиров ли си следи цялата бременност или трябва да си имам и друг лекар? Благодаря ви и целувки  :ballons: :ballons: :ballons:

д-р Белчева от клиниката следи бременните :)
http://www.ivf.bg/dom/index.php/bg/belcheva
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

jam благодаря ти много :)


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
няма защо, желая лека и успешна бременност.

на Фейсбук страницата на клиниката са пуснали информация за ново изследване, може да е интересно за някого.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Здравейте.
Някой има ли инфо колко излиза инвитро на ЕЦ в клиниката? Там цената не би следвало да варира много.
Благодаря ви  :wink:.