0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #240 -: Септември 07, 2013, 11:40:26 am »
Момичета споделяйте тук, за да може и други да се включат, а и за да се запазва информацията и от там, новите момичета да могат да я използват.

Успех!

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #241 -: Септември 07, 2013, 12:45:56 pm »
 Аз продължавам да си пиша тук, но имах в предвид на лично да си разменим фейсбука :)
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #242 -: Септември 09, 2013, 10:37:35 am »
Аз ту съм в еуфория, ту съм изплашена...

Това как ми напомня за моите емоции по време на процедурите. Но няма страшно, ще се преборите с проблемите. Успех!  :)
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #243 -: Септември 11, 2013, 19:08:38 pm »
Здравей,emilia04! Тази тема хич не върви-никой почти не пише :) Какъв е проблема при вас? Аз ту съм в еуфория, ту съм изплашена.....Пиши ми на лично, ако искаш и ще ти дам моя фейсбук-така по-лесно ще се познаем в клиниката и ако имаш време може да изпием по едно кафе след прегледите :)
   С мъжки фактор сме имам 4 инсета ,но неуспешни ,кандидатствахме за фонда и сега ин витро ,дано имаме успех всички :)
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #244 -: Септември 11, 2013, 19:43:29 pm »
Момичета искам да Ви питам като пациентки на д-р Владимиров дали ако си направя цветна снимка в Шейново ще я погледне с доверие. Искам да не чакам цял месец и затова съм се разбързала. Благодаря Ви  :D
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #245 -: Септември 11, 2013, 20:27:24 pm »
Здравей,emilia04! Тази тема хич не върви-никой почти не пише :) Какъв е проблема при вас? Аз ту съм в еуфория, ту съм изплашена.....Пиши ми на лично, ако искаш и ще ти дам моя фейсбук-така по-лесно ще се познаем в клиниката и ако имаш време може да изпием по едно кафе след прегледите :)
   С мъжки фактор сме имам 4 инсета ,но неуспешни ,кандидатствахме за фонда и сега ин витро ,дано имаме успех всички :)
При нас май е комбиниран фактора-аз с намаляващ резерв и той с 5 % по Крюгер  :) Имаме три инсе-та и решихме четвъртата процедура, необходима за Фонда да е инвитро/икси. Стиснати палчета от мен на всички                                                                                                                             
Момичета искам да Ви питам като пациентки на д-р Владимиров дали ако си направя цветна снимка в Шейново ще я погледне с доверие. Искам да не чакам цял месец и затова съм се разбързала. Благодаря Ви  :D
Не съм правила ЦС, имам само хидротубация, правена в друга клиника и ми я призна доктора. Но при мен и двете тръби са проходими и  нямам дори стара инфекция от хламидии. Предполагам затова няма съмнения в резултата. За съвет и аз не знам какво да ти кажа-според мен ще ти я признае, но това е мое мнение.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #246 -: Септември 11, 2013, 20:46:22 pm »
Момичета искам да Ви питам като пациентки на д-р Владимиров дали ако си направя цветна снимка в Шейново ще я погледне с доверие. Искам да не чакам цял месец и затова съм се разбързала. Благодаря Ви  :D

Мисля, че ще я приеме.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #247 -: Септември 12, 2013, 13:44:36 pm »
Здравейте,

Сравнително отскоро чета във форума и засега май се ориентирам към консултация с д-р Владимиров - оставам с впечатления, че е добър и препоръчан специалист, клиниката ми е удобна, както и че не са толкова грандиозни опашките, както при Стаменов.
Ето тук е моята история накрактко http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49111.msg1020142#msg1020142.
Въпросите са ми
1. Колко се чака за час?
2. Трябва ли първо да направим мъжките изследвания или д-р Владимиров ще ни ги назначи?
3. Само ако съм се насочила за АРТ процедура ли има смисъл да се насочим към специализирана клиника?
Аз не желая директно АРТ процедури, освен ако не са необходими, но предполагам това е по преценка именно на такъв специалист. Имам съмнения /недоказани/, че овулирам предимно от левия яйчник, който е без търба, което ме притеснява. Всичките ехографии от последната година са с овулация на ляв яйчик, последните 2 месеца доказано.
За сега ходя във Вита, но не в Ин Витро центъра им и имам чувство, че имам нужда от второ мнение за мое успокоение.
Ще се радвам да споделите повече лични впечатления също така. С пожелания за повече   :bori_007: :bori_002:


Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #248 -: Септември 12, 2013, 14:19:33 pm »
    Здравей, Hecate!                                                                                                                                               
1.Аз когато звънях за час ми дадоха почти веднага-горе-долу след 10 дена. 2.Без спермограма няма изобщо да иска да даде мнение. Мен ме връща 2 пъти, защото нещо се забавихме с нашата СГ и на уговорения час не я носехме. Въпреки, че имахме вече правени СГ в други клиники, всички специалисти(вкл.д-р Владимиров) държат да имаш направена в тяхната клиника. Т.е. можете ,преди първичния преглед да пуснете СГ в неговата клиника и на прегледа да я носиш, за да може да разгледа случая на цялата двойка. Готова е за 1 ден. Ако има отклонения, чак след като я погледне ще ви назначи други изследвания. 3.Ако целиш забременяване и то не става, тогава е правилно да се насочиш към такъв специалист. Там най-правилно ще те диагностицират. Има момичета, които след някакво лечение забременяват естествено. На мен ми каза какво е според него най-правилно да се направи, но след разговор за финансовата част ми влезе в положение и каза, че може да пробваме и нещо по-облекчено като пари. Т.е. съобразява се с пациентите, няма как да те задължи да правиш АРТ или да се сърди, че не искаш. Ще ти обясни вариантите и заедно ще решите какво да правите. Може пък изобщо да нямаш нужда от АРТ. Въпроса е да не губиш никакво време и пари при обикновени АГ.                     Относно самата клиника и обслужването-страхотни са. Нямам никакви оплаквания в това отношение. Не за всеки преглед дават конкретен час, просто ти казват към колко да отидеш. Има чакане, но при мен няма проблем с работата и ме устроива. Успех и пиши какво се случва
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #249 -: Септември 12, 2013, 14:28:03 pm »
Искрено ти благодаря за отговора. Да, в линка, който съм дала към другата тема - целя забременяване и наистина имам чувството, че си губя времето в момента, а наистина и парите посещавайки поне ежемесечно АГ. Значи за час сравнително малко се чака, но трябва първо да направим СГ. За СГ час иска ли се? А също - нормална или директно разширена?


Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #250 -: Септември 12, 2013, 14:38:38 pm »
 Иска се час за СГ. Звънни по тел. да запишеш твоя час и поискай час за твоя мъж, няколко дена по-рано или ако твоя час е следобяд питай дали ако я пуснете сутринта ще е готова. Ако досега не сте правили попитай какви са изискванията преди да пуснете СГ- обикновено е 3-5 дни полово въздържание и без алкохол. При тях няма обикновенна, струва 55.00лв. и е с включени критерии по Крюгер. Към нея можеш да поискаш допълнителни изследвания, но на този етап мисля, че няма нужда.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #251 -: Септември 12, 2013, 17:38:12 pm »
В нашия случай бяхме пратени директно при  Д-р Владимиров от Д-р Милен  Кацаров -андролог и уролог.Имахме   и биопсия т.к. се наложи.Запазих час ,почакахме ,Д-р Владимиров ни обясни какво следва,след което започнаха моите изследвания.
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #252 -: Септември 12, 2013, 20:39:57 pm »
В моя случай аз съм тази с многото направени изследвания, лапароскопии и т.н., а съпругът ми никога не се е тествал. Благодаря за информацията, ще се обадя за час след като ми дойде, за да спазим въздържанието и т.н. и да съм около 10ти- 14ти ден за евентуален преглед, а мъжът ми да е с направена първа СГ /55 лв. ми се струва много добра цена на фона на всичките пари, които пръснах тази година за мои изследвания/. Така си направих плана за момента.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #253 -: Септември 12, 2013, 23:28:38 pm »
В моя случай аз съм тази с многото направени изследвания, лапароскопии и т.н., а съпругът ми никога не се е тествал.

брутална грешка и още една силна причина да се разделиш с досегашния си гинеколог.

винаги се почва с мъжа, винаги! неговото изследване е само едно, струва малко пари, не боли изобщо и резултатът е ясен само след 2 часа, а причината е в него в 40% от случаите.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #254 -: Септември 12, 2013, 23:33:04 pm »
Всичките лапароскопии досега бяха извършени по спешност - оперативни, а не за диагностика.Така че не бих ги определила като брутална грешка, а като животоспасяващи. Първата ми бременност, която за съжаление беше извънматочна беше постигната от първи опит, така че е малко вероятно да е проблемът в него, но именно защото е толкова лесно и безболезнено, считам, че е важно да го направим. Не случайно съм дала линк с историята ми накратко.


Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #255 -: Септември 13, 2013, 20:38:16 pm »
Благодаря за информацията, ще се обадя за час след като ми дойде, за да спазим въздържанието и т.н. и да съм около 10ти- 14ти ден за евентуален преглед

По-добрият вариант е да си запазиш час за 2-5 ден на цикъла, за да може с един преглед да се направи оценка на яйчниковият резерв и да се пуснат хормони.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #256 -: Септември 18, 2013, 18:13:47 pm »
 Здравейте, момичета! Ако всичко е наред, началото на октомври ми предстой първото инвитро. Ще съм по къс протокол, на Гонал, Мерионал и Декапептил 0,1. Поне засега такъв е плана. Имам обаче няколко технически въпроса за лекарствата.1. За Гонал-а : ако взема писалка от 900, ще мога ли спокойно да я ползвам дори и да са по-малки дозите, примерно 3 дни по 300? 2. За Декапептил-а : четох някъде, че се продава в опаковки от по седем броя... това значи ли, че ще ми стигне за седем дни, или на ден се слагат и седемте?
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #257 -: Септември 18, 2013, 18:28:13 pm »
lioni1985, стискам палци да започнете по план началото на октомври и това да е вашата успешна процедура :).

А относно въпросите ти : 1. гонала - писалката е така направена, че лесно си нагласяш дозата за съотвения ден. В опаковката има достатъчно иглички. Така, че ще ти стигне за повече дни в зависимот от предписаното количество. 2. Декапептил 0.1 - слагала съм не повече от една инжекция на ден.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #258 -: Септември 18, 2013, 19:08:52 pm »
 Благодаря за бързия отговор  :bighug:
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #259 -: Септември 20, 2013, 16:08:16 pm »
lioni1985, успех с процедурата!

А относно въпросите ти : 1. гонала - писалката е така направена, че лесно си нагласяш дозата за съотвения ден. В опаковката има достатъчно иглички. Така, че ще ти стигне за повече дни в зависимот от предписаното количество. 2. Декапептил 0.1 - слагала съм не повече от една инжекция на ден.
osi_9

Декапептил слагах по 1/2 на ден, останалото количество съхранявах в хладилник за следващата сутрин.