0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #200 -: Април 30, 2013, 09:25:46 am »
Благодаря! Каза ми 3-5 ден от цикъла да отида.Мисля да не звъня щом ще е там.
 
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #201 -: Април 30, 2013, 09:28:10 am »
Както решиш, но аз бих му звъннала :). Все пак са празници.
Успех!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #202 -: Май 22, 2013, 17:00:21 pm »
Здравейте, бих искала да Ви попитам за личния мейл на д-р Владимиров. Ще се радвам ако се намери някой да ми отговори, че форумът е малко в застой :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #203 -: Май 22, 2013, 20:29:59 pm »
мейлът му е vladimirov-кльомба-ivf.bg


(замести -кльомба- със знака @)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #204 -: Май 22, 2013, 20:59:38 pm »
Благодаря за бързия отговор :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #205 -: Май 22, 2013, 21:48:20 pm »
Момичета, ходих на преглед през април и се разбрахме с доктора да стартираме процедура юни, но аз не разбрах трябва ли да се обаждам предварително или направо да отида на първи ден от цикъла и да съставим план за действие  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #206 -: Май 23, 2013, 12:27:39 pm »
Момичета, ходих на преглед през април и се разбрахме с доктора да стартираме процедура юни, но аз не разбрах трябва ли да се обаждам предварително или направо да отида на първи ден от цикъла и да съставим план за действие  :D

 Здравей, tsvety_t, щом ще се разбрали за старт през юни, направо му се обаждаш в момента в който ти дойде. Той ще ти каже на кой ден да си в клиниката за изследвания и лекарства. Обикновенно казва на следващия ден да си там рано сутринта :) Успех ти пожелавам и не забравяй да ни държиш в течение  osi_9 :goodluck:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #207 -: Май 23, 2013, 22:08:21 pm »
Благодаря  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #208 -: Май 30, 2013, 11:10:28 am »
Момичета и Рачо,здравейте.Аз се позагубих.Може и да не ме помните-пишех малко в темите за инсетата.                                                                                                                                                   Desii честито :hug2:и аз се присъединявам към теб. Направих кръвен тест на 10-я ден след трансфер (28.05) и резултатът ми беше - 32.780. Моля се само всичко да е наред,до колкото е възможно,че някога имах два спонтанни.Стискам си палците и на ръцете и краката и за теб и за мен. В клиниката чух,че напоследък имало много успешни случаи? Къде са другите?               
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #209 -: Май 30, 2013, 11:39:38 am »
joly, супер, браво :) и аз се чудя къде изчезнаха момичетата, защо не пишат?

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #210 -: Май 31, 2013, 07:06:53 am »
Чудесна новна ,Joly!! Стискаме палци и ние заедно с теб. :Dрезултата си е супер за 10ти ден!Честито!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #211 -: Май 31, 2013, 12:11:29 pm »
Момичета и Рачо,здравейте.Аз се позагубих.Може и да не ме помните-пишех малко в темите за инсетата.                                                                                                                                                   Desii честито :hug2:и аз се присъединявам към теб. Направих кръвен тест на 10-я ден след трансфер (28.05) и резултатът ми беше - 32.780. Моля се само всичко да е наред,до колкото е възможно,че някога имах два спонтанни.Стискам си палците и на ръцете и краката и за теб и за мен. В клиниката чух,че напоследък имало много успешни случаи? Къде са другите?             
Браво joly !!!! Много се радвам за теб. Няма да се притесняваш всичко ще бъде наред  :hug2: :goodluck: . Аз минавам от време на време да прочета как се развива темата и много се радвам на такива новини :)
Благодаря  :bighug:




*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #212 -: Юни 01, 2013, 13:52:45 pm »
Благодаря за подкрепата.Мили момичета два дни ровя и не мога да намеря отговор.Ще бъда много доволна,ако някоя от вас може да ме осветли.Та въпросът ми е: фраксипарина може ли да се вземе някакси чрез здравната каса? И ако има някаква вратичка как по-точно?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #213 -: Юни 01, 2013, 21:08:44 pm »
Честито за положителните тестове, момичета :)

joly, в една от темите обсъждаха Клексан по здравна каса. Може би е  нещо подобно и за Фраксипарин. Ето тук пише, може да питаш момичетата за повече подробности: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48070.msg945208;topicseen#msg945208

Успех!

ПС: Ние днес бяхме на детски празник в клиниката - уникално е, толкова много щастие. Пожелавам ви догодина и вие да сте там :)



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #214 -: Юни 02, 2013, 14:50:03 pm »
rumyanau,благодавя. Радвам се,че си била на детското парти,и със сигурност е било много,много хубаво.Един ден ще дойде и нашият ред.Само ми е интересно,ако доки продължава със същата скорост да произвежда бебоци как ще се поберем в клиниката!? Даваш ми доста полезна информация.Да се надяваме,че и с фраксипарина ще е така,защото бях стигнала до някакъв списък,който го изключва от касата,но инфото е от 2006 година.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #215 -: Юни 02, 2013, 19:59:09 pm »
Само ми е интересно,ако доки продължава със същата скорост да произвежда бебоци как ще се поберем в клиниката!?

Колкото повече бебета се раждат, толкова по- добре. Място винаги ще се намери. :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #216 -: Юни 03, 2013, 09:34:09 am »
Да се включа и аз по повод празника - ние бяхме там за първи път.Бяхме много развълнувани.
А д-р Владимиров сподели, че на този ден е най-щастлив!!!
Пожелавам и на всички вас да изпитате такова щастие и вярвам , че всички ще успеят.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #217 -: Юни 09, 2013, 11:10:53 am »
Здравейте момичета, с жена ми ще правим ИКСИ при д-р Владимиров , замразил съм в клиниката материал, най- вероятно ще получим обаждане от фонда юли месец или август и няма да съм в България докато започне процедурата ! Дано д-р Владимиров ни дари с най скъпото нещо !
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #218 -: Юни 09, 2013, 20:13:54 pm »
Здравейте!
Имате ли представа колко от жените, които преди това са имали проблеми с имплантацията, след определяне на имплатационния прозорец са успели да забременеят?
Благодаря предварително!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #219 -: Юни 21, 2013, 11:19:09 am »
disi22,
днес сутринта имаше интервю по Нова с др Владимиров и три момичета забременели след ЕРА тест-а. Казаха че давал добра успеваемост, но не говориха в цифри.

успех : )