0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #120 -: Януари 03, 2013, 17:09:23 pm »
Аз му се обадих за моя отрицателен резултат преди 5 дни, тогава пак беше в отпуск. Дори първият път не ми вдигна и после ми се обади лично той. Звънях на личния му номер от визитката, така се бяхме разбрали.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #121 -: Януари 04, 2013, 10:31:20 am »
Благодаря за отговорите, обадих му се и се разбрахме след 14-ти да се видим. А за тази епикриза колко време се чака, в смисъл дали ще мога същия ден са си я взема (не съм от София).
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #122 -: Януари 04, 2013, 11:13:51 am »
Не се притеснявай,възможно е след като ти изготвят медицинската документация в клиниката,да ти я изпратят по пощата до вас.След което си попълваш и другите административни документи за фонда и така окомплектовани ги изпращаш на адреса на фонда и получаваш номер.Това е.!
За много години ,момичета!Много здраве на всички,на вашите семейства и на докторите и целия персонал от клиниката.Дано тази 2013 е изпълнена с много +++! :)
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #123 -: Януари 04, 2013, 16:03:11 pm »
Благодаря за отговорите, обадих му се и се разбрахме след 14-ти да се видим. А за тази епикриза колко време се чака, в смисъл дали ще мога същия ден са си я взема (не съм от София).

За епикризата не се чака, в един ден може да минеш на преглед, да я вземеш и да занесеш документите във фонда, аз така направих. Ако кандидатствате с мъжки фактор трябва задължително да имате становище от уролог, което да приложите към документите от клиниката. Успех!
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #124 -: Януари 04, 2013, 21:07:43 pm »
Здравейте,много време си мълчах...много неща ми се случиха,но сега най-хубавото:след трансфер на "снежковци" днес чух сърдечна дейност при д-р Белчева и съм много щастлива!!!Желая успешна година на всички....и сбъдване на мечтите ни!!!Моята одисея е дълга,дано вече е успешна!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #125 -: Януари 04, 2013, 23:23:59 pm »
motek, това е много радостна новина! помним твоята дълга борба, пожелавам от сърце това да е краят на борбата и началото на радостта от новия живот!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #126 -: Януари 05, 2013, 11:48:40 am »
Благодаря ти,Jam!!!Дано годината е успешна за повече жени!!!Видях те скоро в клиниката,но не ти се обадих!Поздрав !!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #127 -: Януари 06, 2013, 22:33:52 pm »
Motek, честито!
Чудесна новина за старт на Новата година!
Честита, успешна и щастлива година на всички! Нека е здрава и наситена с много радост от появата на дългочакани деца!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #128 -: Януари 28, 2013, 17:18:07 pm »
Здравейте,от скоро и аз съм пациентка на д-р Владимиров и сега предстои приятелят ми да прави спермограма крюгер.Исках да ви попитам знаете ли каква е цената на това изследване в лабораторията на клиниката?  :ask:
« Последна редакция: Януари 28, 2013, 17:19:48 pm от *Sunny*Angel* »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #129 -: Януари 28, 2013, 19:24:13 pm »
Sunny Angel, ние не сме правили спермограма от мин.година май месец, но ако не се лъжа цената беше 55 лв. Защо не провериш за по сигурно в сайта им.
Краси

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #130 -: Януари 29, 2013, 08:47:22 am »
Ами аз погледнах в сайта,но там пише само спермограма-55 лв.,но не пише крюгер и затова помислих,че е с друга цена...  :?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #131 -: Януари 29, 2013, 12:21:42 pm »
Ами аз погледнах в сайта,но там пише само спермограма-55 лв.,но не пише крюгер и затова помислих,че е с друга цена...  :?

тази спермограма включва Крюгер, доколкото си спомням.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #132 -: Януари 29, 2013, 21:48:11 pm »
Да, така е! Спермограмата при тях вкл. Крюгер!
Успех!
Краси

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #133 -: Февруари 01, 2013, 13:40:10 pm »
как стои въпроса със замразяване на сперматозоиди в клиниката? Подали сме документи към фонда от клиниката на д - р Владимиров, но докато ни удобрят мъжа ми няма да е в България.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #134 -: Февруари 01, 2013, 14:01:36 pm »
Е&Z, всички клиники предлагат замразяване на материал.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #135 -: Февруари 02, 2013, 07:48:42 am »
как стои въпроса със замразяване на сперматозоиди в клиниката? Подали сме документи към фонда от клиниката на д - р Владимиров, но докато ни удобрят мъжа ми няма да е в България.

 Здравей, E&Z, няма проблем за замразяването и след това използването на замразения материал. Ние по тази причина като твоята, замразихме и използвахме при втората и третата процедура. Трябва да говориш с ембриолозите първо и с др. Владимиров. Ще ви дадат да попълните няколко декларации, с които съпругът ти дава съгласие за оплождане, трансфер и замразяване в негово отсъствие. Не се притеснявай за качествотослед размразяване. При тези два опита ми се получиха много добри бластоцисти, като успяхме при третия опит. От втория имам още замразени за братче или сестриче :) Успех ти пожелавам!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #136 -: Февруари 21, 2013, 17:37:36 pm »
Момичета, колко месеца минаха от вашия първи преглед при д-р Владимиров до първата процедура. Ние опитваме с милото от година, не много сериозно но все пак. Вчера ходих за първи път на преглед в клиниката, докторът видя задържан фоликул (26-7 ден от цикъла). Препоръча да направим спермограма и да отида на 2-4 ден от цикъла да види какво се случва с фоликулът. Каза че иска да направим и оценка на яйчен резерв. Ако всичко е наред и фоликулът е изчезнал, трябва ли да се прави няколко месеца фоликулметрия за установяване на овулация? Ако не и ако този месец направим и изследването за проходимост на тръбите, може ли още този месец да направим инвитро/икси?
Споделете при вас как протече процедурата в тази клиника
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #137 -: Февруари 21, 2013, 18:01:17 pm »
Пух, за да пристъпите към инвитро се правят редица изследвания, никой не отива ей така просто да си направи
Инвитро процедурата е скъпа финансово най-вече процедура и целта на тези лекари е не да ти направят, а да ти помогнат по-бързо да стигнеш до положителен резултат
спермограма, проходимост, фоликулометрия, хормонални изследвания- всичко това е пътя докато стигнеш до процедура
а, ако всъщност всичко е в норма- каква би била причината да поискаш такава
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #138 -: Февруари 21, 2013, 18:23:57 pm »
то е ясно че без изследвания няма как да се пристъпи към процедура, въпроса е ако се направят всички изследвания, може ли без няколко месечни фоликулметрии да се пристъпи директно към процедура и с лекарства да се предизвика овулация. Че вече и двамата много искаме бебе, а повече от година нищо не става, а годинките минават :(
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #139 -: Февруари 21, 2013, 18:34:17 pm »
според мен ще ви трябват поне два цикъла, за да направите всички изследвания, така че в тези два цикъла преспокойно можете да правите и фоликулометрия
разбирам бързането, но не на всяка цена
доктора е този, който може да прецени най-добре от какво имате нужда, а вие сте в ръцете на професионалист- просто разговарай с него, сподели притесненията си и заедно ще изготвите плана
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит