0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #80 -: Октомври 26, 2012, 13:59:14 pm »
Здравейте сродни души!!!
За съжаление аз съм от момичетата, които търпеливо чакат своя шанс - за втори, но успешен опит. Бих искала да споделя нещо важно за вас във връзка с болничните по време на процедура, а именно - знайте, че след пункция от клиниката дават болнични с диагноза "пункция на фоликули" в размер на 15дни, но може би малко от вас знаят, че този болничен може да бъде продължен. Необходимо е талон за продължение от личен лекар, след което лекарска комисия дава болничен в размер на 30дни с диагноза "оплождадане". Самата аз се възползвах от продължението, тъй като е ясно, че първият не е достатъчен дори за теста, да не говорим, че в моя случай не ми бе нито до работа, нито до хора, имах нужда да бъда сама със себе си. Дано да съм полезна на някоя от вас с тази информация. Болничните ми бяха изплатени редовно!
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #81 -: Октомври 26, 2012, 13:59:58 pm »
sne_do честити сърчица.
iva17 как се чувстваш мила.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #82 -: Октомври 26, 2012, 14:07:38 pm »
bubkata, благодаря ти за загрижеността. Добре се чуствам вече, кървенето спря и нямам търпение да дойде понеделник, за да се успокоя съвсем. Моля се бебчето ми да е добре и да расте.

sne_do, честити сърчица, много хубава изненада  :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2
« Отговор #83 -: Октомври 26, 2012, 14:37:38 pm »
Леле какви новини пропускам днес  :P

aldita, тихичко честито! Радвам се за теб, много те мислех с това натоварване в работата... Но важното е, че всичко е наред!

sne_do, и на теб честити сърчица  :heartbeat: :heartbeat:

iva17, радвам се че се чувстваш добре, стискам палци и чакам с вълнение заедно с теб понеделник  :bighug:
« Последна редакция: Октомври 26, 2012, 14:41:53 pm от rum4e »





Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #84 -: Октомври 26, 2012, 14:50:01 pm »
velina_malina, много полезна информация. но дали комисията ще даде цели 30 дни, защото уринарен тест за бременност се прави някъде около датата на МЦ, което е максимално 2 седмици след ембриотрансфера. иначе по-добрият вариант е болничен като се има предвид специфичното по-лабилно емоционално състояние на жената при такива процедури, дори и да няма проблеми със здравословното си състояние. и да не забравяме традиционната за тук дискриминация на жените от работодателите, като усетят, че служителката се бори за дете... :x
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #85 -: Октомври 26, 2012, 14:54:53 pm »
Момичета,ЧХГ почти 600 на 15 ден след Трансфер добре ли е? :ask:
sne_do :heartbeat: :heartbeat: честити сърчица   
 stork-boy за всички.
Благодаря на всички,които вярваха и ме подкрепяха! :kiss:
"Единственото нещо,от което се нуждае злото,за да триумфира е... добрите хора да не правят нищо!"
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #86 -: Октомври 26, 2012, 14:58:03 pm »
аldita,перфектно е :DЛека и спокойна бременност до термин!!!
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #87 -: Октомври 26, 2012, 14:58:57 pm »
aldita страхотно ти е ЧХГ-то.Май ми мирише на двоен резултат.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #88 -: Октомври 26, 2012, 14:59:49 pm »
velina_malina, желая ти успех в постигането на  :stroller: :sucky: :)

aldita, това звучи отлично  :D
she_do,  :bighug: много се радвам,  :balk_46:

Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #89 -: Октомври 26, 2012, 15:07:16 pm »
bubkata, IrinaMMM, благодаря за подкрепата :)

Heaven_New, няма да ти се размине зелената светлина  :wink:
IrinaMMM:crossfingers:
Iva17:crossfingers:
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #90 -: Октомври 26, 2012, 15:09:25 pm »
Момичета,ЧХГ почти 600 на 15 ден след Трансфер добре ли е? :ask:

Резултатът е повече от отличен! Желая ти леки :cloud9: месеца  :P





*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #91 -: Октомври 26, 2012, 15:14:02 pm »
Ох,милички,ДАНО!
Днес е Св.Димитър и искам да поздравя всички именички и именици!
И Байрам,мойто мъжле е помак и родителите му изключително много се зарадваха,на такъв светъл празник за тях,да научат такава невероятна новина :pink_dust_1: :green_dust_1:
aldita страхотно ти е ЧХГ-то.Май ми мирише на двоен резултат.
Чул те Господ!
Опиянена съм от радост,знам колко е рано и колко дълъг е пътя и толкова още предстои,но немога да подтисна радостта си ,споделям я с вас и нека се сбъдне на всички ви yahoo_33 :cheerleader: :crossfingers: :bighug:
"Единственото нещо,от което се нуждае злото,за да триумфира е... добрите хора да не правят нищо!"
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #92 -: Октомври 26, 2012, 15:53:42 pm »
Corazon_al_Sur - благодаря ти за пожеланието, макар че ще опитаме до година, когато дойде и моят ред. А във връзка с болничните - до моя тест за бременност оставаха само 3дни и аз  удължих болничните с идеята,че всичко се е случило и няма да се връщам на работа, защото моята работа е изпълнена с много стрес, напрежение, общуване с много и различни хора и т.н. Даже когато си взех болничния ми казаха, за да взема следващ трябва само да имам написано в амбулаторната карта че всичко се е случило, т.е. ако всичко бе ок - просто следващото продължение щеше да е заради бременност. По същото време и друга моя позната с талон от личния лекар отиде на регистратура и след като обесни, защо и трябва продължение, а именно че е преминала през скъпо струваща процедура и не се чувства добре, че трябва да почива повече и на нея не и отказаха продължение от 30дни, а дали може да са по малко незная. Успех пожелавам на всички Вас мили момичета, а на неуспелите - кураж и при нас рано или късно ще се случи най - голямата радост !!!
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #93 -: Октомври 26, 2012, 16:17:45 pm »
Aldita ЧХГ-то си е супер  :D,браво

Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #94 -: Октомври 26, 2012, 16:29:33 pm »
Охоооо:) Алдитка, и мен ми мирише на  :sbabygirl: :babyboy:  :wink: Обаче оттук нататък обещай,че ще почиваш колкото можеш!
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #95 -: Октомври 26, 2012, 16:36:06 pm »
афродитка Как да обещая такова нещо,като ето-утре ми е последен работен ден,но всеки понеделник и сряда пътувам до друг град с влак,на 15 мин да уча медицина и в вторник подавам документи да започна Практика 30 дни,освен това имам изпити и психическото натоварване е много голямо.Обещавам,че ще се старая да се разтоварвам някак си.Просто такъв период уцелих.След 18 Февруари съм волна птичка :dance2:  Наистина ли при това ЧХГ има възможност за близненца? :ask:
"Единственото нещо,от което се нуждае злото,за да триумфира е... добрите хора да не правят нищо!"
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #96 -: Октомври 26, 2012, 16:41:20 pm »
Момичета, да се включа и аз. Днес, 14ти ден  от трансфера  - чхг 266. Като цяло  се удвоява нормалноп/според калкулатора на 38 часа/ - преди три дни  -72.

Честито Алдита- всичко изглежда перфектно!
Честито и на сне-до -успешна бременност!
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #97 -: Октомври 26, 2012, 16:45:38 pm »
aldita,колкото даде Господ,толкова.При мен на 14-ти ден ЧХГ беше 670,пък е едничко.Познавам момичета с ЧХГ 500,които са с близначета.Така че може и да са двечки,може и едничко.Важното е всичко оттук нататък да е наред,радостта е огромна от усещането да носиш в себе си живот.Не се натоварвай,радвай се на бременността и успех на изпитите :DВсичко ще се нареди едно по едно.
Честито,kamelia13!!!
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #98 -: Октомври 26, 2012, 17:04:09 pm »
aldita,kamelia13,4естито и от мен,радвам се за вас.Дано скоро вси4ки ви последваме
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #99 -: Октомври 26, 2012, 17:07:32 pm »
Perlichka  Ама разбира се,че няма значение едно или две са,просто съм си внушила,имам някаква много силна интуиция,че са две и съм любопитна да установя така ли е. :)Твойто да е живо и здравичко
kamelia13 Честито и на теб,мила! preggo
seven
aldita,kamelia13,4естито и от мен,радвам се за вас.Дано скоро вси4ки ви последваме
ДАНО,мила! :crossfingers:



"Единственото нещо,от което се нуждае злото,за да триумфира е... добрите хора да не правят нищо!"