0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2
« Отговор #20 -: Октомври 25, 2012, 08:58:50 am »
хриси-б  късмет!
bubkata благодаря!
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #21 -: Октомври 25, 2012, 10:29:18 am »
Момичета, резултат от кръвен тест на 11-ти ден след трансфер на трети ден - 72, добре ли е или май не чак дотам?!Гледам, че ако бременността после е успешна се започва с по-високи стойности. На 13-ти ден след трансфер имам и положителен уринен тест. Нямам никакво зацапване, но пък  и кой знае какви симптоми също няма. Трябва да пусна нов кръвен, но изчаквам до утре да набера смелост, че в момента в главата ми е само понятието биохимична бременност...
Желая успех на всички!
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #22 -: Октомври 25, 2012, 10:31:43 am »
Момичета, резултат от кръвен тест на 11-ти ден след трансфер на трети ден - 72, добре ли е или май не чак дотам?!Гледам, че ако бременността после е успешна се започва с по-високи стойности. На 13-ти ден след трансфер имам и положителен уринен тест. Нямам никакво зацапване, но пък  и кой знае какви симптоми също няма. Трябва да пусна нов кръвен, но изчаквам до утре да набера смелост, че в момента в главата ми е само понятието биохимична бременност...
екстра си, за трансфер на 3-ти ден. Важно е да се удвоява- пусни нов кръвен :bori_011:
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #23 -: Октомври 25, 2012, 10:35:23 am »
kamelia13 честито!
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #24 -: Октомври 25, 2012, 10:41:04 am »
Камелия, резулатът е чудесен за 11 ден.Задължително пусни нов-ще видиш,че се удвоява.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2012, 10:43:49 am »
Ох, благодаря Ви много! много се притеснявам и все ми се струва ниска стойността и  затова не смея да пусна втори кръвен, ама ще трябва да се осмеля най-накрая. Ще пиша с резултата - така ми се иска да е трицифрен, но каквото ми е писано.
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #26 -: Октомври 25, 2012, 10:46:39 am »
камелия, не е ниска стойността. Моят беше 66 на 12 ден след трансфер на ембриони на 2 ден, т.е. 14 дена след пункцията. А сега весело си ме подритва.  :lol: И аз си мислех, че е ниска, но важното е как нараства.
И стига с тия симптоми! Аз изкарах и двете бременности почти без симптоми.

Успех!

Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #27 -: Октомври 25, 2012, 11:30:16 am »
Камелия, положителния уринарен също е достатъчно добра индикация, така че - спокойно. Утре пускай втория кръвен и съвсем ще ти се изяснят нещата! Явно ще подобрияш резултата на успелите през този хубав есенен месец! С теб сме и вярваме в крайния успех!
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #28 -: Октомври 25, 2012, 12:04:53 pm »
Здравейте и от мен.Втори ден съм след трансфер и се чувствам чудесно(само дето ходя доста често до тоалетната)незнам дали е нормално така се чувствам от пункцията.Днес преди 33г съм се родила на тези които ще правят тестове дано моят РД ви донесе късмет.Аз съм на тест на 03.11.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #29 -: Октомври 25, 2012, 12:07:45 pm »
Е, честит рожден ден днес на теб! Пък аз познавам хубави хора, родени на 03.11, така че, дано датата за твоя тест ти донесе късмет!
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #30 -: Октомври 25, 2012, 12:20:15 pm »
хриси-б:pleasantry: за оплождането  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

kamelia13, ще се успокоиш като пуснеш втория тест.  :goodluck:

migra:balk_20:





*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #31 -: Октомври 25, 2012, 12:24:44 pm »
migra  :happy_birthday_1:
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #32 -: Октомври 25, 2012, 13:11:36 pm »
kamelia13 за 11 ден от трансфер стойността ти хич не е ниска
-четвърта седмица ЧХГ-трябва да е на над 5 до 50
Пускай втория кръвен да видиш как нараства.
migra Честит рожден ден.Пожелавам ти най страхотния подарък скоро.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #33 -: Октомври 25, 2012, 13:17:21 pm »
Migra  :happy_birthday_1: osi_5
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #34 -: Октомври 25, 2012, 13:21:06 pm »
Мигра,ЧРД :) Дано този ден ти донесе най-желания подарък. И аз и мъжа ми имахме РД,докато чакахме след трансфер.Бях планирала грандиозен купон, но естествено,не можах да го направя,а и съдбата ми поднесе много по-ценен подарък.
Надявам се и при теб да стане така:) И на всички останали момичета също, разбира се :drunk:
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #35 -: Октомври 25, 2012, 13:55:12 pm »
Мигра,ЧРД :) Дано този ден ти донесе най-желания подарък. И аз и мъжа ми имахме РД,докато чакахме след трансфер.Бях планирала грандиозен купон, но естествено,не можах да го направя,а и съдбата ми поднесе много по-ценен подарък.
Надявам се и при теб да стане така:) И на всички останали момичета също, разбира се :drunk:

Много сте мили всички благодаря за искрените пожелания.Дано и аз да имам твоя късмет :bfp1:
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #36 -: Октомври 25, 2012, 15:21:16 pm »
мигра Честит рожден ден!! Убедена съм, че рождения ден ще ти донесе късмет! 
    Иначе аз  също не съм се спряла да ходя до тоалетната, даже и нощем, така че не се притеснявай.
бубката стойностите от 5 до 50 са за трета седмица, а за четвъртата са от 5 до 426.., макар че и аз се успокоявам, че бях в средата на четвъртата, когато правих теста.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #37 -: Октомври 25, 2012, 15:26:12 pm »
О,да,забравих да кажа и аз за пишкането- от пункция до трансфер ходех постоянно,а на трансфера беше пълна трагедия-при нас искаха да ние е пълен пикочния мехур,аз бях първо на иглотерапия, а после нали чакаш и ти прожектират филмче и т.н., а мен така ме боли, защото ми се пишка, че чак не мога да седна, та гледах права :D И по време на трансфера се поизмъчих. Та това си остана и във седмиците на чакане.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #38 -: Октомври 25, 2012, 15:44:46 pm »
Благодаря на модераторите за помощта със заглавието!
migra, Честит Рожден Ден и от мен! Нека ти донесе най-желания подарък! Пожелавам ти да се чувстваш така прекрасно и след положителния тест  :wink:
хриси-6, добре дошла! Пожелавам ти много хубави ембриончета!
kamelia13, Честито! Чхг-то ти е добро! Пожелавам ти двойно по-високо днес!
На момичетата с тест утре стискам много силно палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:



*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #39 -: Октомври 25, 2012, 15:56:39 pm »
Да се запиша и аз в новата темичка, че дано ми излезе и на мен късмета до края на годината, та да хвана последният влак! :wink:
Камелия, на моя позната, ЧХГ на 10 ден, на 3 ден ембрион, беше 75 и сега се радва на здраво и красиво 7 месечно бебче!Така, че супер ти е ЧХГ, стискам палци да се удвоява!
На всички момичета в процедури пожелавам успех и дано да се напълни темичката с положителни тестове на бреминни мами!Късмет момичета! :crossfingers: yahoo_17 stork-boy