0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кухо яйце
« -: Септември 25, 2012, 10:12:15 am »
Здравейте! От от м. май тази година правим опити за бебе. През това време съм хосила на прегледи при двама различни гинеколози. Вторият път- на 13 август доктора каза че имам леко удебелен аднекс от дясно и ми предписа Ципрофлоксацин, който пих 10 дни. Също така ми каза, че до няколко дни ще съм в овулация, но при поставената от него диагноза няма начин да забременея. Каза, че ще това ще ми се случи с яйцеклетка от левия яйчник. ЗАпочнах приема на антибиотик, но явно ппо това време е настъпила бременност. Толкова бяхме щастливи, когато видяхме двете чертички.... На 18 септември се върнах при същия лекар, който ми каза, че няма да забременея. Той обаче не видя нищо на видеозона и каза, че  18 дневното закъснението на МЦ се дължи на стрес/ пътуване и т.н.Изписа ми Дуфастон, каза че след няколко дни трябвало да ми започне цикъла и пет дни след това да започна Клостилбегит, да го пия 4 дни и да отида пак при него. Започнах веднага Дуфастон. На следващата сутрин отново направих тест- пак положителен. Отидох при друг лекар, който установи бременност. Същата вечер /19,08/ ми се появи розово зацапване...върнах се при лекарят установил бременността, а той ми каза че най-вероятно става въпрос за кухо яйце и на 24,08 да отида да напарви абразио. Организмът ми обаче сам изхвърли плодното сакче на 22,08, след това последва кюртаж. Сега отново пия ципрофлоксацин, който мисля че е виновникът за кухото яйце.. Препоръчаха ми консултации с проф. Кременски. Вече се свързах с него и след около месец и половина ще се срещнем... Не ми се мисли, какво щеше да се случи с мен, ако бях послушала първия лекар и бях започнала клостилбегит.... Спонтанен аборт и сл това клостил..... Живея в малък областен град с некадърни лекари... Скоро ще се втурнем по различни изследвания, ще изчакаме три месеца преди да подновим опитите.. но никога повече няма да стъпя при местните гинеколози...
Ако някоя от вас има подобен опит моля да сподели..