0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #380 -: Октомври 21, 2012, 18:18:38 pm »
Благодаря Ви много момичета, знаех си че ще ми помогнете.
От София съм, дори съм родена през две улици от клиниката. Но мисля да не отлагам прегледа, с такова нетърпение и надежда :D го чакам. Пък каквото стане стане, всъщност МЦ трябва всеки момент да ме посети и не се знае до петък на какъв етап ще съм. Знам че едва ли ще започнем веднага, колкото и да ми се иска. Май имаме още изследвания за правене.
Още един въпрос. Аз тепърва трябва да подавам молба за Фонда, другата клиника ще ми подготви документите след като ме измъчиха със задължителните 4 инсета. После живот и здраве като ми излезе заповедта, нали мога да сменя клиниката.
Благодаря ви отново за отзивчивостта :oops:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #381 -: Октомври 21, 2012, 19:02:18 pm »
Мила, няма пречка документите да ти ги подготвят в Надежда. На първата страница на темата е телефона на Силвия, която се занимава с това. Аз лично не виждам смисъл да подаваш документи от предишната клиника, при положение че вече си в друга и после ще трябва да я сменяш. Освен това, не се знае какво ще кажат нашите лекари. Имам позната, която дойде от друга клиника с нагласа за инвитро и въпреки, че тогава беше на 42 г., се радва на син след две инсеминации. Пиша ти това, за да не се настройваш предварително за това или онова. Ако имаш въпроси, си ги напиши предварително, за да можеш да ги зададеш. Д-р Шевкетова е много мила и е гинеколога с най-нежните ръце.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #382 -: Октомври 21, 2012, 19:16:52 pm »
Д-р Шевкетова е много мила и е гинеколога с най-нежните ръце.
Д-р Шевкетова беше и на моя успешен трансфер  :D. За мен тя е моя късмет и много си я обичам!
MillaMV, в добри ръце си!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #383 -: Октомври 21, 2012, 20:36:22 pm »
съгласна съм с Врабчо за д/р шефкетова,наистина е така.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #384 -: Октомври 21, 2012, 21:00:38 pm »
Момичета,знам,4е някои от вас са с дьльг опит в клиниката.Бихте ли ми казали правят ли на място цитонамазка и микробиология и на каква цена,ако ги правят?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #385 -: Октомври 21, 2012, 21:10:18 pm »
Момичета,знам,4е някои от вас са с дьльг опит в клиниката.Бихте ли ми казали правят ли на място цитонамазка и микробиология и на каква цена,ако ги правят?
И двете ги правят на място, микробиологията е 20лв.За цитонамазката не знам цената, не съм правила там. :)

Мила, споделям мнението на останалите за д-р Шевкетова-много е внимателна. Правила съм инсеменация при нея и после пак тя ми се падна и на пункцията и на трансфера. Носи и се славата, че е с "много лека ръка" и има голяма успеваемост :). В сигурни ръце си, стискаме палци osi_9
« Последна редакция: Октомври 21, 2012, 21:15:59 pm от didoni2109 »
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #386 -: Октомври 22, 2012, 09:28:54 am »
Мила, на мен първичния ми преглед струваше 30 лв, едва ли ще започнеш веднага опит- практиката в клиниката е първо да се търсят причините за предишните неуспехи.
Папа, пусни си изследванията, както са те посъветвали момичетата, и с резултатите- при Др Начев, но се съмнявам да ти назначи лечение без преглед на УЗД, при положение, че още преди години си имала наченки на хашимото.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #387 -: Октомври 22, 2012, 09:33:40 am »
dani42, къде се загуби? Надявам се, че всичко с теб е ОК и не си се отказала.
Аз миналия месец правих микробиология в клиниката и цената беше 30 лв. Малко се изненадах, защото преди това съм плащала по 20 лв., но явно има промяна. Цитонамазката също беше 20 лв., но аз не съм правила скоро в клиниката, така че може и тя да е променена.
Успех!


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #388 -: Октомври 22, 2012, 10:46:38 am »
Момичета,знам,4е някои от вас са с дьльг опит в клиниката.Бихте ли ми казали правят ли на място цитонамазка и микробиология и на каква цена,ако ги правят?

Да правят и цитонамазка и микробиология. Аз миналата седмица си направих и двете и платих общо 50лв.
Успех

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #389 -: Октомври 22, 2012, 13:57:45 pm »
Здравейте момичета. Аз не пиша редовно тук, но стискам палци и се вълнувам с всяка една от вас. Искрено се надявам, че много скоро всички ще сбъднем мечтата си.
Имам едно въпросче. 13-ти ден след трансфер съм и наближава деня на теста (казаха ми на 15-ти ден), та как се процедира, първо се дава кръв и се изчаква резултата на същия ден или направо след като дам кръв трябва да си запиша час за преглед? Нещо не съм наясно с процедурата, а ми се иска веднага да разбера стойността на ЧХГ. Благодаря ви предварително  :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #390 -: Октомври 22, 2012, 14:02:40 pm »
Xulia, ухаа...13-ти ден, то вече и уринарен тест ще ти отчете.
Аз мисля, че даваш кръв, след 1-1,5ч. излиза резултата, но май трябва лекар да ти го разчете, не ти го дават директно....
аз лично не съм правила тест там, но така съм чела по форумите.
Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #391 -: Октомври 22, 2012, 14:15:12 pm »
deizi_83 мерси за отговора.
А ако го пусна в друга лаборатория и си запиша направо час за коментар май няма да е много коректно. По принцип съм решила утре да ходя до клиниката. А вчера на 12-ти ден правих уринарен и се виждаше едвам забележима втора черта, та мисля да почвам с кръвните тестове през ден.
« Последна редакция: Октомври 22, 2012, 14:16:54 pm от xuliq »
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #392 -: Октомври 22, 2012, 14:15:31 pm »
Да,Дейзи е права.Аз отидох,дадох кръв и ми казаха да изчакам 2 часа,като след това отида пред кабинета и се вмъкна между пациентките и кажа,че съм за резултати. Тогава ти съобщават и ти казват да запишеш час за след седмица примерно,ако си бременна.Аз лично не издържах и пуснах тест в друга лаборатория на 12 ден,после отидох в Малинов на 14-ти и пуснах пак и официално,за да видя дали се удвоява.(макар да знам,че понякога от различни лаборатории,резултатите варират), но случаят при мен не беше такъв.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #393 -: Октомври 22, 2012, 14:44:07 pm »
Даже, ако отидеш преди датата на теста, не ти взимат кръв без изришно разрешение от доктора.... 8O 8O
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #394 -: Октомври 22, 2012, 15:07:20 pm »
Хайде като сме подхванали тази тема, нека по-опитните споделят в коя лаборатория излизат най-бързо резултатите и колко време горе-долу отнема това.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #395 -: Октомври 22, 2012, 15:30:36 pm »
Аз съм си правила в Рамус, дадох към 9:30,в 13:00 ми бяха излезнали, и в Синево-пак за толкова горе-долу излизат.Явно в Малинов са по-бързи-за 2 часа:)
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #396 -: Октомври 22, 2012, 15:39:47 pm »
Аз съм пускала в Кандиларов, и там стават за около 3 часа
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #397 -: Октомври 22, 2012, 17:07:30 pm »
Днес ми излезна резултата от биопсията и според докторката не бил много добър и другия цикъл ме викат за лекарство и повторна биопсия. Можете ли да ми кажете колко струва това лекарство /става дума за лекарство , за което се давало кръв/ и повторната биопсия отново ли е 200лв? Задавам такива въпроси, защото съм от доста далече и да съм подготвена.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #398 -: Октомври 22, 2012, 17:59:23 pm »
Милички, каква е цената на SDI теста в нашата клиника? От това,което изчетох така и не разбрах. Благодаря!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #399 -: Октомври 22, 2012, 18:01:08 pm »
galle74, за биопсията не мога да кажа, на мен тепърва ми предстои, за лекарството ако става на въпрос за РВМС (за него се дава кръв, на два пъти) е 250лв.
Пожелавам ти успех!

Смелостта не е това да не изпитваш страх, а това да прецениш, че нещо е по-важно от страха и да го направиш, въпреки него!