0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #660 -: Ноември 16, 2012, 18:54:02 pm »
pimi,hope-love , много ви благодаря. Успех и на вас  :P







*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #661 -: Ноември 16, 2012, 19:20:27 pm »
mgstra, заедно сме в неделя. Ще си стискаме палци! И аз отивам. Късно тази вечер и аз съм с Прегнил.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #662 -: Ноември 16, 2012, 19:26:35 pm »
mgstra, rtfrtf, късмет момичета!!!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #663 -: Ноември 17, 2012, 15:52:51 pm »
mgstra, rtfrtf искам и аз да се включа и да ви пожелая успех на пункцията. Късмет!
Да разбирам ли, че вече има прегнил в клиниката?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #664 -: Ноември 17, 2012, 15:53:46 pm »
Да разбирам ли, че вече има прегнил в клиниката?

Да,вече има Прегнил.Цена 6лв.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #665 -: Ноември 17, 2012, 17:13:30 pm »
mgstra, rtfrtf, късмет момичета!!!
Късмет и от мен момичета  :D


*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #666 -: Ноември 17, 2012, 20:17:50 pm »
Благодаря за пожеланията, момичета.
Papa2011 и аз потвърждавам, че има прегнил. И аз го взех по 6 лева.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #667 -: Ноември 18, 2012, 00:07:51 am »
И аз да се запиша!:)
След неуспешен опит ин витро, след биопсия съм отново на “пангара“. Първият беше по фонда, имаме замразени 4ембриона, на 5-ти ден. Предстои ми ембриотрансфер на замразени ембриони. Сега пия естрофем, но не разбрах за какво ми го изписа доктора. Мога ли да ви помоля, момичетата които са минали по този път, да споделят етапите на този метод? Благодаря ви предварително. :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #668 -: Ноември 18, 2012, 06:28:41 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41308.480
furiqta, виж и в тази тема. Тя е само за ЕТ със замразени.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #669 -: Ноември 18, 2012, 16:14:38 pm »
Здравейте!
За съжаление, аз прескачам този месец. Фоликула ми се оказа без яйцеклетка. За първи път ми се случва, но това са рисковете на естествения цикъл. Другият месец ще успея да се класирам, тъй като  ще почиват след 20-ти декември.
rtfrtf, прочетох  в другата тема, че сте извадили две яйцеклетки, дано се оплодят и двете и да  стигнеш до щастлив финал.


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #670 -: Ноември 18, 2012, 19:12:27 pm »
Здравейте!
За съжаление, аз прескачам този месец. Фоликула ми се оказа без яйцеклетка. За първи път ми се случва, но това са рисковете на естествения цикъл. Другият месец ще успея да се класирам, тъй като  ще почиват след 20-ти декември.
rtfrtf, прочетох  в другата тема, че сте извадили две яйцеклетки, дано се оплодят и двете и да  стигнеш до щастлив финал.
Следващия месец да се похвалиш с хубава яйцеклетка  :bighug: Палци за всички които имат нужда! :D


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #671 -: Ноември 18, 2012, 21:11:32 pm »
Момичета имам едно питане. Днес бях на пункция и д-р Стаменов иска да замразяваме Я, но не знам колко струва, а май било доста скъпо ? Някоя от вас замразявала ли е Я, НЕ ембриони ? Благодаря.

Охх сега прочетох, че е много рисковано ... знаейки колко трудно вадим Я защо тогава иска да е така ...
« Последна редакция: Ноември 18, 2012, 21:16:27 pm от evita1717 »
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #672 -: Ноември 18, 2012, 22:25:45 pm »
evita1717, днес бяхме заедно  :P
Не се притеснявай, щом д-р Стаменов ти го е предложил, значи опитва други варианти за теб, за да стигнеш до успеха.
Не се получава със стимулация, не се получава с размразени ембриони, може пък това да е твоя път - със замразяване на яйцеклетки. Вярвай и не губи надежда!
На мен пък другият месец ми предлагат да започна на 2-ри ден с Аримидекс, и за мен нещо ново.
« Последна редакция: Ноември 18, 2012, 22:28:55 pm от mgstra »


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #673 -: Ноември 18, 2012, 22:34:10 pm »
evita1717, днес бяхме заедно  :P
Не се притеснявай, щом д-р Стаменов ти го е предложил, значи опитва други варианти за теб, за да стигнеш до успеха.
Не се получава със стимулация, не се получава с размразени ембриони, може пък това да е твоя път - със замразяване на яйцеклетки. Вярвай и не губи надежда!
На мен пък другият месец ми предлагат да започна на 2-ри ден с Аримидекс, и за мен нещо ново.
Дааа сигурно си права, ама се шашкам като се знам …
То днес бяхме доста момичета, но не те знам коя си била ;) Съжалявам за липата на Я във фол.днес  :( Успех ти пожелавам с Армидекса и дано ти донесе няколко прекрасни Я !!!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #674 -: Ноември 19, 2012, 00:48:58 am »
rtfrtf, много ти благодаря :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #675 -: Ноември 19, 2012, 08:37:29 am »
Евита, при мен замразяваме само Я. Цената е като при ебрионите - 400 лева за първоначално замразяване (мисля, че на следващата започната година се подновява тази сума, не съм стигнала още дотам) и по 100 лева за всяко следващо.
Подкрепям мнението на mgstra, че щом д-р Стаменов ти го предлага, значи има нещо предвид.

mgstra, дано с Аримидекса извадите повече от 1 Я.
При мен няма да има трансфер този месец, лигавицата не е добра и ще замразяваме.
« Последна редакция: Ноември 19, 2012, 08:39:28 am от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #676 -: Ноември 19, 2012, 09:43:27 am »
момичета вчера започнах и моят опит по-фонда,биха ми една инжекция и чак на 22 съм за хормони и друга инжекция...първия ми опит беше по-дълъг протокол в друга клиника и очаквах пак всеки ден инжекции и така се изненадах вчера,като ми казаха,че следващата ми ще е чак в четвъртък,но се радвам че стартирахме....стискайте палци и много успех желая на всички момичета(а те са много повярвайте ми) :wink:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #677 -: Ноември 19, 2012, 09:52:31 am »
Мариета, явно си с  Елонва-дано ти донесе късмет!
Момичета, при какви показания Ви предлагат замразяване на яйцеклетки- при съмнение за качеството на яйцеклетките ли?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #678 -: Ноември 19, 2012, 11:35:50 am »
момичета вчера започн и моят опит по-фонда,биха ми една инжекция и чак на 22 съм за хормони и друга инжекция...първия ми опит беше по-дълъг протокол в друга клиника и очаквах пак всеки ден инжекции и така се изненадах вчера,като ми казаха,че следващата ми ще е чак в четвъртък,но се радвам че стартирахме....стискайте палци и много успех желая на всички момичета(а те са много повярвайте ми) :wink:

Мариета успех!


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #679 -: Ноември 19, 2012, 15:23:31 pm »
благодаря ви момичета,а тази инжекция елонва ползва ли ли сте я?има ли ефект?