0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #560 -: Ноември 09, 2012, 12:54:47 pm »
Ива аз също дълго време, не намирах думи..... :balk_145:
Дано да успееш бързо да се съвземеш и да продължиш!Каквото и да кажа, ще прозвучи слабо и без смисъл!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #561 -: Ноември 09, 2012, 14:10:40 pm »
Какво означава резултат HCG Beta над 1000? Не трябва ли стойностите да са точни?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #562 -: Ноември 09, 2012, 14:24:38 pm »
Какво означава резултат HCG Beta над 1000? Не трябва ли стойностите да са точни?
Да, по принцип резултатите трябва да са точни. Но ако това е твоят резултат, то той е силно положителен. :lol:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #563 -: Ноември 09, 2012, 15:07:21 pm »
да моя е ,и трябва да го изпратя на д-р Персенска затова се чудя така ли да й го пратя,това ми дават от лабораторията не съм от София
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #564 -: Ноември 09, 2012, 15:44:12 pm »
Благодаря ви за подкрепата, момичета  :bighug: Много ми е мъчно, никак не е честно, но няма да се откажа да опитвам, докато не гушна бебето си. Вярвах, че този път ще успея, но ... Преди малко се прибрах, д-р Стаменов ми прави абразиото. Каза, че е дал плода за анализ и ще чакаме резултатите. На 21-ви съм на преглед, надявам се тогава да имам повече информация.

hrisi73, резултатът ти е супер, така го пращай на д-р Персенска, достатъчно красноречив е. Стискам ти палци за лека и успешна бременност.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #565 -: Ноември 09, 2012, 16:00:07 pm »
Иве ,ти си силна жена и ще се справиш ,мн. сила и кураж ти пожелавам и смело напред. :bighug: :bighug:

Момичета ,знаете ли след неуспешен опит по дълъг протокол дали може веднага ЕС ?Имам предвид след спиране на лекарствата веднага този цикъл.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #566 -: Ноември 09, 2012, 16:44:30 pm »
hrisi73 това е страхотен резултат. Ще се отъркам в теб за подобно ЧХГ  :bighug:

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #567 -: Ноември 09, 2012, 17:56:48 pm »
Благодаря ви момичета на всички пожелавам успех ,стискам силно палци
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #568 -: Ноември 09, 2012, 18:27:45 pm »
Iva страшно съм потресена и много ама много съжалявам. Това е такава нелепа игра на съдбата, че нямам думи. Но не трябва да се връщаме назад и да се обвиняваме, а да гледаме напред и продължим борбата.  :bighug:

hrisi73 страхотен резултат, успех до финала.
pimi браво, отличник си в леката стимулация, стискам палци и за следващите етапи.

Момичета и аз за жалост се връщам в отбора. След положителният резултат, радостта ми бе помрачена от първия преглед, когато трябваше да се види плодно сакче. Да ама не, в матката нямаше нищо, а чхг-то макар и бавно растеше. Няма да ви описвам каква кошмарна седмица преживях. Диагнозата беше извънматочна. Но за щастие имах късмет да ми се размине и от вчера чхг започна да намалява от 1115 на 587. Утре съм пак на преглед. По ирония на съдбата се радвам, че така се получи, а в същото време ми е тъжно, че опита беше неуспешен.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #569 -: Ноември 09, 2012, 18:29:15 pm »
Ох, Иве останах безмълвна  :bighug: Много за теб :bighug: :bighug: Бъди силна миличка, трудно е... :? знам, но ти можеш!
hrisi73  :P честито мамче  :lol: Пими стискаме палци  :P Стискам и за всички, които имат нужда! Иве :bighug:


*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #570 -: Ноември 09, 2012, 19:25:15 pm »
Иве,хюлия :bighug:

Днес ми се обадиха биолозите-имаме си 8 оплодени Я.Деветата не се е оплодила.Утре ще давам втори път кръв за лекарство,а по-късно ще ми го слагат.Моля миналите през това да ми обяснят как се слага,кога се слага и т.н.Разбрах само,че подпомага имплантацията.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #571 -: Ноември 09, 2012, 19:31:40 pm »
Аз за това лекарство нищо не знам, само съм чувала за него. Ще чакам с нетърпение да споделиш всичко за да сме информирани и ние :wink:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #572 -: Ноември 09, 2012, 19:44:56 pm »
pimi,като дадеш втори път кръв,ще те викнат след около 2 часа,за да ти сложат лекарството.Мехура обаче трябва да ти е пълен.Става много бързо и не е болезнено.Успех.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #573 -: Ноември 09, 2012, 19:54:42 pm »
pimi,като дадеш втори път кръв,ще те викнат след около 2 часа,за да ти сложат лекарството.Мехура обаче трябва да ти е пълен.Става много бързо и не е болезнено.Успех.

Благодаря!А има ли значение колко дена след лекарството ще е трансфера?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #574 -: Ноември 09, 2012, 20:04:38 pm »
На мен ми беше на следващия ден.Ембриончетата ми бяха замразени на 3-ти ден и тогава се падаше трети ден от последната пункция.Но при теб като не са замразявани,нямам идея как ще се процедира.Ще ти се обади някой от ембриолозите и ще ти каже,не се притеснявай.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #575 -: Ноември 09, 2012, 20:10:26 pm »
Pimi, за пълния мехур Перличка е писала, аз да добавя, че поставянето е в кабинета за прегледи и става много бързо, на мен трансфера ми беше на следващия ден (но при мен беше ЗЕТ).
Пожелавам ти успех!
 
Смелостта не е това да не изпитваш страх, а това да прецениш, че нещо е по-важно от страха и да го направиш, въпреки него!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #576 -: Ноември 09, 2012, 20:27:54 pm »
Ох, Иве, направо нямам думи :(
даже снощи драснах един ред в дневника на Мира, където споменах и теб,  хич не знаех какво ти се е случило :(
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #577 -: Ноември 09, 2012, 20:52:39 pm »
Тара, видях че си писала в дневника на Мира, ама не мислех, че е уместно там да ти отговоря. Ние с Мира иначе се чувахме покрай редукциите, аз й писах вчера, дано при нея има само хубави емоции от тук нататък.

А за мен аз тъкмо се бях успокоила, че вече съм в 10 седмица и че чудото този път се случи, но не би. Дано това е последният удар от съдбата и следващият път да мога да се зарадвам до финала. Може да наивно, но все още вярвам, че ще рано или късно все пак ще успея.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #578 -: Ноември 09, 2012, 21:40:56 pm »
Тара, видях че си писала в дневника на Мира, ама не мислех, че е уместно там да ти отговоря. Ние с Мира иначе се чувахме покрай редукциите, аз й писах вчера, дано при нея има само хубави емоции от тук нататък.

А за мен аз тъкмо се бях успокоила, че вече съм в 10 седмица и че чудото този път се случи, но не би. Дано това е последният удар от съдбата и следващият път да мога да се зарадвам до финала. Може да наивно, но все още вярвам, че ще рано или късно все пак ще успея.
Разбира се, че ще успееш! В това нямай ни най-малко съмнение!!! Всички ще успеем  osi_9 защото се борим, смело и докрай! Прегръщам те силно!


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #579 -: Ноември 11, 2012, 13:50:35 pm »
Момичета, да споделя за статистиката - ЗЕТ - неуспешен. Бяха ми останали 3 бр. след ин витро през юни /първото ми/, но явно детето ни няма да е набор 2013. След трансфер на 5 ден, вчера - 10 ден след трансфера, започна да ме боли корем и да ми зацапва и вече днес няма никакво съмнение че съм неразположена. Само едно ме учудва - на спешния ми казаха че няма нужда да ходя за тест , а направо да си записвам час за коментар. Не трябва ли да има все пак документално оформен край на процедурата с един отрицателен тест черно на бяло? Миналия път пак така стана и все пак ме викаха за тест /даже беше с положителни стойности - 40, та го повтарях след 2 дни/, и още на момента коментирахме какво предстои. Сега направо не знам какво ще ме правят, всичко почти съм минала - дано имат идеи. А ние ще ближем рани до следващото финансиране от Фонда  - вероятно април-май 2013. /дано не се изпокараме с мъжа ми дотогава, че вече ставам страшно апатична към всичко и самата аз не съм сигурна какво искам... много подмолно работи и подкопава психиката и отношенията този проблем -репордуктивният../