0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« -: Август 23, 2012, 16:53:53 pm »
Искам да попитам дали е възможно да е станало бебето,сигурно вие е писнало от такива въпроси,не сте и врачки за да ми отговорите,но съм много отчаяна вече 2 години и 7 месеца се опитваме да имаме бебе.Та цикъла ми никога не е бил редовен винаги е закъснявал,ходих на изследвания в ин витро център в Русе,приписаха ми ду фастон,фолиева  киселина и клостибегит,това беше началото сега на юли приемах ги и 3-те лекарства.Предишния ми цикъл беше на 06.07, този месец ми дойде на време на 05.08,предполагаемата ми овулация трябва да ми е била на 11 ден или 15 ден.Въпросът ми е от 3 дена имам едни спазми първо ме болеше левия яйчник а от вчера и все още получавам спазми ниско долу в корема какво мисли те?
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #1 -: Август 23, 2012, 16:58:42 pm »
А и не знам дали не е рано още за такъв признак
*
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #2 -: Август 23, 2012, 17:01:47 pm »
Мисля, че е хубаво да се ориентираш сериозно към репродуктивна клиника и да започнеш да правиш нужните изследвания.

Като ходи в Русе, изследваха ли ти хормони?Нещо?Как ти изписаха хапчетата, на каква база?Спермограма не направихте ли?

Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #3 -: Август 23, 2012, 21:04:50 pm »
Ми сперматограма е направена на моя приятел и мен ме гледаха на видеозон,аз исках всички изследвания,но тя ми каза да исчакаме защото ми приписа тия лекарства да ги пия 3 месеца и тогава ако не стане щяла да ми направи и други и цветна снимка на тръбите щяла да ми направи но искала да види дали ще забременея до 3 месеца
*
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #4 -: Август 23, 2012, 21:14:54 pm »
Подкрепям мнението на magi,не си губи времето и се обърни към репродуктивна клиника.

Като пиеш клостилбегит би трябвало да те следят дали овулираш.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #5 -: Август 23, 2012, 21:21:00 pm »
Да и аз така знам 4е клостибегита не се приписва ей така но викам айде нищо ще го пия каквото стане.Офф да ви кажа писна ми от всичко това,от изследвания и прегледи
*
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #6 -: Август 23, 2012, 21:33:31 pm »
Офф да ви кажа писна ми от всичко това,от изследвания и прегледи
Писнало ти е сега, когато си съвсем в началото?

Ако имаш желание послушай Маги и се ориентирай към репродуктивна клиника. 2г 7м не са малко време при сериозни опити за забременяване.
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #7 -: Август 23, 2012, 21:53:52 pm »
Е то не са били сериозни опити просто не сме се пази ли сега на скоро почнаь да си следя овулациата,ми да сега ако не стане ще си направя пълни изследвания
*
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #8 -: Август 23, 2012, 21:56:27 pm »
Офф да ви кажа писна ми от всичко това,от изследвания и прегледи

Писнало ти е???Сериозно, а ние какво да правим?

Отиди в клиника по репродуктивно здраве, направете разширена спермограма по Крюгер, проверете полови хормони, направете цветна снимка.Две години и седем месеца не са никак малко време, за да се предпише само един клостил.

Лекарите казват година без предпазни мерки!!!

Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #9 -: Август 23, 2012, 22:00:14 pm »
Да така мисля да направя ако и този месец няма нищо,а какво мисли те за болките?
*
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #10 -: Август 23, 2012, 22:27:37 pm »
Тези болки не искат мислене, искат изследване.
Никой тук във форума не може да ти каже каква е причината.
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #11 -: Август 24, 2012, 01:40:42 am »
клостил не се пие преди да е наравена цветна снимка!


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...
« Отговор #12 -: Август 24, 2012, 07:33:17 am »
Да и аз така знам 4е клостибегита не се приписва ей така но викам айде нищо ще го пия каквото стане.Офф да ви кажа писна ми от всичко това,от изследвания и прегледи
Здравей, не е добре да си мислиш така - "Офф да ви кажа писна ми от всичко това,от изследвания и прегледи ". Трябва да си много силна , всеки изпада в такива дупки- и аз също понякога ,разбирам - но трябва много воля упоритост и търпение.Успех