0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #80 -: Септември 12, 2012, 14:21:49 pm »
rum4e радвам се :)
Иве,браво хубава бройка,ще стискаме палци всичко да е наред.

Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #81 -: Септември 12, 2012, 14:31:48 pm »
iva17, страхотна бройка. И аз имам гадене от време на време, но повече ме мъчат гърдите - много силни болки имам.
amanda, rum4e, lagrimita , papa2011 пожелавам ви по-бърз старт и успешен финал ;)
afrodita279, а как върви стимулацията при теб? Колко фоликула си си отгледала? И на мен ми казаха същото за лекарството :)
todorovaaa, Какво става с теб? Мина ли пинкцията?



Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #82 -: Септември 12, 2012, 15:04:24 pm »
Аз имам 3 хубави вдясно (бяха по 12 мм) и 4 1-10мм, 2-12мм и 1-14мм(който не знам дали е много хубав) хубави вляво. Утре пак съм на преглед и най-вероятно ще бием прегнил. Не знам дали тази бройка е добра...чувствам се много неподготвена информативно по отношение на фоликули, яйцеклетки, делене и т.н.:) Чета разни работи, но ми е малко мъгла. И аз имам гадене, но най-вече силно главоболие. Успех на пункцията  :D
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #83 -: Септември 12, 2012, 15:44:31 pm »
И аз от два дена имам много силно главоболие, но съм с мигрена и го отдавах на това. Сега се замислих, че може да е от стимулацията. Доколкото разбрах от миналите по този път вече момичета бройката ти е добра :)



Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #84 -: Септември 12, 2012, 16:19:04 pm »
Аз също съм с мигрена:) И затова питах лекаря с какви лекарства мога да се третирам,защото от петък болката не спира, нито нощем нито денем,въпреки че снощи бе изместена от гадене :wink: казам и,че често от хормоните се появява това като странична реакция. Така че стискаме зъби:)
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #85 -: Септември 12, 2012, 16:54:03 pm »
Здравейте,днес съм цял ден гладна  :?утре е пункцията и не съм била повече на лекар,чакам си в хотела,утре ще пиша как е минала.Афродита теб те боли глава,а мен ме мъчи страшен зъбобол-пих аулин 2бр незнам дали може ама вече ги изпих.Стискам палци на всички .Многооо късмет и малко болка че незнам...
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #86 -: Септември 12, 2012, 17:35:21 pm »
todorovaaaa успех на пункцията и колкото и да е трудно се опитай да си максимално спокойна!!!какво стана по въпроса с упойката?аз не бих си представила да бях без упойка,треперех като лист и не можех да се контролирам...

afrodita279
При моят опит,който беше по дълъг протокол и по точно още докато вземах противозачатъчните и Декапептил имах ужасно главоболие,не можех да спя,пулсираше ми очи ,глава,едвам ходех на работа.Доки твърдеше,че се дължалао на нещо друго,но съм убедена,че беше от хормоните.Така че търпение!При мен продължи около месец :(
*
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #87 -: Септември 12, 2012, 17:59:08 pm »
Успешна пункция утре и да напълните кошницата  :balk_40:
Стискам палци да няма болка, да мине леко и неусетно!
Чакам да се отчетете  osi_9





*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #88 -: Септември 12, 2012, 18:27:15 pm »
Успех момичета,стискам палци за всички да имате успешни процедури и после само положителни  резултати :bfp:
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #89 -: Септември 13, 2012, 15:45:50 pm »
Здравейте момичета! Относно главоболието прочетох че този месец има магнитни бури ето и датите Магнитните бури през месец септември 2012: 1, 3, 7, 8, 15,17, 20, 22,27, 29, 30..Искам да споделя с вас, че след 6 месеца разминаване на датите за операция днес със сигурност ми записаха дата за 19.09. Ще ми правят лапаро и хистероскопия,с клампиране или премахване на тръбите двустранно. Имали момичета с подобен проблем. Може да ми пишете и на лични.
Успех на всички. Стискам ви палци.

 

 
Винаги има изход!
*
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #90 -: Септември 13, 2012, 16:20:45 pm »
linapoli, todorovaaa, как сте момичета? Как мина пункцията? Цяла сутрин стискам палци за вас  :crossfingers: :crossfingers:





*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #91 -: Септември 13, 2012, 16:56:32 pm »
linapoli, todorovaaa, как сте момичета? Как мина пункцията? Цяла сутрин стискам палци за вас  :crossfingers: :crossfingers:

И аз така. Чакаме добри новини
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #92 -: Септември 13, 2012, 17:13:22 pm »
linapoli, todorovaaa, как сте момичета? Как мина пункцията? Цяла сутрин стискам палци за вас  :crossfingers: :crossfingers:

И аз така. Чакаме добри новини

И аз цял ден надничам за новини от Todorovaa, че нали нейната пункция малко по-стресова. Дано всичко да е минало успешно и безболезнено.

Моята стимулация започва утре.
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #93 -: Септември 13, 2012, 17:25:16 pm »
Цитат
И аз цял ден надничам за новини от Todorovaa, че нали нейната пункция малко по-стресова. Дано всичко да е минало успешно и безболезнено.

Моята стимулация започва утре.


Успех и безбелезнена пункция:)
И аз цял ден гледа за новини от момичетата,които днес бяха на пункция,но едва ли им се пише днес
*
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #94 -: Септември 13, 2012, 18:24:58 pm »
Да и аз се надявах да има новини от момичетат и да се похвалят че всичко  е минало без проблем, :crossfingers:
Heaven_New ,успешна стимулация :balk_602:
iva17 ,afrodita279 ,как сте? кога ще е пункцията?

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #95 -: Септември 13, 2012, 18:30:48 pm »
Момичета, сега се връщам от клиниката. Днес ми беще последната инжекция - мерионал 225. Утре си слагам овитрел и в неделя сутрин съм на пункция. Не знам финално колко фоликула имам, вчера док изброи 11 в левия яйчник и 3 в десния, днес по-малко, но предплагам тези с малки размери не ги е казал посто. Но имам десетина между 15 и 20 мм. Прогестеронът ми е 0,45, а естрадиолът 1242, но до утре още ще се повиши след днешната доза. До тук добре, но важен е крайният резултат. Успех на всички!
« Последна редакция: Септември 13, 2012, 19:00:31 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #96 -: Септември 13, 2012, 18:53:08 pm »
Здравейте,момичета,утре е и моята първа пункция... :(,стискайте ми палци моля Ви,умирам от страх още от сега,незнам как ще изкарам тази нощ....дотук всичко се подрежда добре,но утре какво ще стане незнам,много ми е притеснено....
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #97 -: Септември 13, 2012, 18:59:47 pm »
daria_66 , спокойно, нищо страшно няма. Аз съм имала три пункции до сега, в неделя ми предстои четвъртата. На мен най-трудно от всичко ми е, че трябва да съм жадна. Иначе след пункциите ме е боляло малко, като при цикъл и на следващия ден вече само дискомфорт имам, не чак болка. А иначе винаги съм била с венозна упойка, нищо не съм усещала и лесно съм се събуждала след това. Успех!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #98 -: Септември 13, 2012, 19:12:20 pm »
Благодаря Ива за успокоението,по принцип до преди два дена бях абсолютно спокойна,единствените ми притеснения бяха относно дали ще се стигне до пункция,как се развиват нещата,но от клиниката ми дадоха едно информирано съгласие да прочета и подпиша и нещо ми се стори доста стресиращо това което пишеше,затова съм в това състояние сега....корема ми е на топка... 8O
Re: Ин витро / икси - септември октомври ноември 2012
« Отговор #99 -: Септември 13, 2012, 19:26:02 pm »
Здравейте и от мен :) Първо искам да благодаря на всички за вниманието и стиснатите палци, трогнахте ме момичета  :bighug:
Сега за пункцията - мина добре, чувствам се добре, боли ме само при движение. Беше с пълна упойка. Нищо не усетих. Извадиха 5 фоликула, но за съжаление само 3 добри яйцеклетки  :( Другите две били дегенерирали... Дано се оплодят всички. Утре ще имаме резултати.
todorovaaa, как мина при теб мила?
daria_66, Тези информирани съгласия са задължителни, но са просто формалност, не им се притеснявай! И на мен ми беше първа пункция, но притесненията са повече отколкото трябва, минава неусетно. Успех миличка!
iva17, Успех и на теб в неделя, тази ще е последната ти пункция - сигурна съм в това!

Стиснати палчета за всички момичета в процедура, да си отгледате хубави яйчица и много лека пункция  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: