0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, ето ни новата темичка :)

Дано донеса късмет на всички ни и тази тема да се изпълни с най-най-тлъстите ЧХГ-та  :bighug:


*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #1 -: Юли 04, 2012, 15:26:04 pm »
Честита нова темичка момичета! Пожелавам мнооого положителни тестове  :crossfingers:
Хайде да ви поръся малко прашец  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:


*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #2 -: Юли 05, 2012, 14:09:33 pm »
И аз да се включа!
Успех на всички и хайде да ни е на късмет!
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #3 -: Юли 05, 2012, 16:21:20 pm »
Успех на всички и от мен!
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #4 -: Юли 07, 2012, 09:34:20 am »
И аз да се включа с пожелания за сбъдване на най- съкровената ни мечта  :bfp: Моята втора инсеминация предстои в понеделник, дано този месец е нашия :grouphug:


Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #5 -: Юли 07, 2012, 20:32:33 pm »
Здравейте момичета,
Пожелавам много късмет на всички и много :bfp: тестове.
Аз днес бях на преглед и.... имаме си плодно сакче :)

*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #6 -: Юли 08, 2012, 21:18:16 pm »
Успех на всички и от мен  :bighug:
*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #7 -: Юли 09, 2012, 14:09:37 pm »
Здравейте момичета,
отдавна съм съпричастна към всичко написано от вас, следя ви и се радвам на всеки постигнат успех.
И моята история не е по-различна от вашите. Посещавам клиниката на доктор Владимиров от ноември миналата година. Правила съм една неуспешна инсеминация. На 7.7.12 направихме втората ни инсеминация, която се надявам да бъде успешна. Сега се започва голямото чакане - 14 дена до теста. Със съпруга ми опитвахме преди това една година. При нас проблема е моя нередовен цикъл, идва когато си иска, имам поликистозни яйчници. Стискам палци на всички ви да успеете възможно най-скоро! :D
*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #8 -: Юли 09, 2012, 15:52:43 pm »
 :crossfingers:, bee!!! След две седмици с хубави новини! И бъди спокойна!
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #9 -: Юли 09, 2012, 20:31:09 pm »
Момичета, днес мина втората ми инсеминация, така че и аз съм в списъка на чакащите. Пожелавам на всички много  :bfp1:


*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 годин
« Отговор #10 -: Юли 09, 2012, 22:06:28 pm »
Благодаря ти много, Arika!  Дано да имам късмет този път, това време минава ужасно бавно, не знам как ще издържа още 12 дена. Момичета, в коя клиника правите инсеминациите си? Има ли някои при Владимиров?
Хубава вечер на всички

tesoria, желая ти много късмет. На спукани фоликули ли? Колко бяха?
« Последна редакция: Юли 09, 2012, 22:08:17 pm от bee »
*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #11 -: Юли 10, 2012, 09:33:42 am »
Bee, на мен само първите дни след инсеминацията ми се сториха ужасно дълги, после вече се кротнах, така че търпение.. Ние пропускаме процедурата този месец, защото двете ми фоликулчета се пукнаха по-рано , а и на доста по-малък размер от необходимото. Разчитахме на клостилбегита от миналия месец дето го пих, но нещо не се получи, както се очакваше... Ама другия месец пак!
Tesoria, стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Хубав ден на всички!
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #12 -: Юли 10, 2012, 10:07:05 am »
bee, инсеминацията беше на спукани фоликули. На 8 ден от цикъла на видеозон видяхме 4 в ляв яйчник и 4 в десен.На самата инсеминация беше останал само един в левия който беше 19 мм. Аз Ходя при д-р Л. Бойчев. bee , много късмет и от мен  :grouphug:


Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #13 -: Юли 10, 2012, 10:09:57 am »
sisi_08, много се радвам за теб, ще стискам палци да се развива нормално и при следващия преглед пак да ни зарадваш  :D
bee, tesoria, стискам ви палци за успешна процедура! Успех и търпение, момичета!
Arika, може би така е трябвало да стане...късмет следващия месец!


*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #14 -: Юли 10, 2012, 12:25:59 pm »
tesoriа, стискам палци в всички сили да се получат нещата и това да е твоята късметлийска инсеминация :) При мен фоликулите бяха два, пукнаха се в деня на процедурата, което ми дава повече надежда.
Arika, i аз бях стимулирана с Клостилбегит и Овитрел 48 часа преди инсеминацията. Ще видим какво ще се случи. И при първата бях на Клостилбегит, но имах само един фоликул :(
Ще се получи другия месец, сигурна съм! Само имай вяра, зная ще понякога е трудно, но не бива да губим надежда.
А, чакането наистина е изнервящо, но няма как, с тези процедури няма как да искаме да се случват бързо нещата и да имаме резултат на следващия ден, а би било толкова хубаво :)
Хубав ден, мили момичета :D
*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #15 -: Юли 11, 2012, 08:41:59 am »
Здравейте, следя форума вече няколко години, но не съм се включвала до сега. И аз съм в отбора на чакащите резултат :) Това ми е втора инсеминация, направихме я на 6 юли.
Вее, аз съм в клиниката на д-р Владимиров, но ме следи д-р Белчева. Страхотна жена! И мойта инсеминация беше на спукани фоликули, но този път съкратихме времето на 43 часа след Прегнил. Този път не ме притеснява чакането, не го мисля особено много. Опитвам се да си намирам други задачки и да имам нещо за правене, и за момента дава резултат.
Стискам ви палци на всички! :)
*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #16 -: Юли 11, 2012, 09:33:52 am »
Dizi,добре дошла. Желая ти много късмет! И мен ме следи д-р Белчева, но тъй като излезе отпуск, инсеминацията ми направи д-р Владимиров. Тя е наистина страхотна, много,много по-доволна съм от нея, отколкото от Димитрова. Ти какво ще кажеш? Колко фоликула имаше при тази инсеминация?Какви са проблемите при вас? Почти по едно и също време трябва да си направим теста, аз вече нямам търпение. Изписаха ли ти Утрогестан?
Дано да е била успешна и за двете, както и за всички чакащи момичета. :bfp:
*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #17 -: Юли 11, 2012, 10:16:47 am »
Вее, имах 2 големи фоликула и 2 по-малки, които предполагам не играят роля. Нямаме установен проблем, вече повече от 3 години правим опити, изследвания и нищо не се случва. Аз май бях на последния ден преди отпуската на д-р Белчева. За д-р Димитрова няма да коментирам, но съм доволна от сегашния лекар.
Изписаха ми Утрогестан, през деня го пия, а вечер вагинално.
*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #18 -: Юли 11, 2012, 22:49:41 pm »
Здравейте, мили момичета! Отдавна не съм се включвала, но сега искам да ви пожелая много късмет и поне по едно прекрасно слънчице.
За тези, които не ме познават, имам едно прекрасно момиченце, резултат от трета инсеминация, което вече е на 6мес и половина и дори е на обиколка из Европа с нас в момента!
Пиша ви от Будапеща и искам да ви изпратя много положителна енергия и дано всички чакащи скоро се похвалят с положителни резултати!
Знам какво е и съм с вас!
Поздрави и целувки от мен за всички!
*
Re: Инсеминации - юли, август, септември 2012 година
« Отговор #19 -: Юли 12, 2012, 11:11:36 am »
Коалка  :balk_21: :bighug:  къде се изгуби миличка?