0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Пускайте веднага БНТ
« Отговор #20 -: Юни 13, 2012, 15:12:03 pm »
Чудесно предаване се получи.
Сърдечни благодарности на kassi и на екипа на предаването!

Малък Жоро е един истински представител на Зачатие - спокоен пред камера, уравновесен, с новина в ефир - прохождането, на всичкото отгоре млад и красив ...  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Пускайте веднага БНТ
« Отговор #21 -: Юни 13, 2012, 15:21:50 pm »
Да, Ирина, направо прощъпулка си беше. Благодаря ти за помощта и за спокойствието, което ми вдъхна.

Каси,  :hug2:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пускайте веднага БНТ
« Отговор #22 -: Юни 13, 2012, 15:39:22 pm »
Малък Жоро е един истински представител на Зачатие - спокоен пред камера, уравновесен, с новина в ефир - прохождането, на всичкото отгоре млад и красив ...  :)

:D :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Пускайте веднага БНТ
« Отговор #23 -: Юни 13, 2012, 17:05:16 pm »
Браво, момичета  :D! Браво на Жорето  :D!
*
Re: Пускайте веднага БНТ
« Отговор #24 -: Юни 13, 2012, 18:15:59 pm »
Прекрасни бяхте всички - Ирина, Мария, Жорко, Мира! Благодарности на всички ви за участието и на Вяра за помощта! Дано повече хора са го гледали и се възползват от ДРЗ още тази година!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Пускайте веднага БНТ
« Отговор #25 -: Юни 13, 2012, 20:11:45 pm »
Няма за какво да ми благодарите, правя го от сърце!

Наистина беше много хубаво участието ви, Мира е съпричастна с нас, затова се получи!
Ще и напомня за септември, но тогава ще е хубаво да гостува някой от вас, който е изнасял лекции в училищата, така си мисля.  :)

А щом Жоро направи първи крачки в култовото студио 3 на БНТ - "Акад. Хачо Бояджиев", значи или режисьор ще стане или футболен коментатор  :wink:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!