0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #660 -: Ноември 25, 2012, 14:50:24 pm »
джиджи,да не забравиш да пуснеш една бюлетинка за Еж!

Пак съм пропуснала нещо. Тичам да видя :)


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #661 -: Ноември 25, 2012, 15:35:36 pm »
*


Когато отворих снимката се притесних:) Жената е моя двойничка, но не помня да съм се качвала скоро (особено с децата) в самолет:)

Докторе, не минава ден (без да преувеличавам) в който поне веднъж да не се сещам за Вас и се надявам от сърце лошият период да започне да отминава.
Бъдете здрав и имате моите и още три чифта малки стиснати палчета за по-добри дни оттук нататък.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #662 -: Ноември 25, 2012, 23:46:27 pm »
Абе, Лисо, срам не срам, аз помислих, че си ти в първия момент. :oops: Абсолютна двойничка. Сто пъти се кьорих в снимката, ама детето определено не е от твоите :lol:, макар и да прилича мъъъничко.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #663 -: Ноември 25, 2012, 23:51:09 pm »
*


Когато отворих снимката се притесних:) Жената е моя двойничка, но не помня да съм се качвала скоро (особено с децата) в самолет:)

Докторе, не минава ден (без да преувеличавам) в който поне веднъж да не се сещам за Вас и се надявам от сърце лошият период да започне да отминава.
Бъдете здрав и имате моите и още три чифта малки стиснати палчета за по-добри дни оттук нататък.

Това е детенце, не е жена, на снимката.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #664 -: Ноември 26, 2012, 00:19:34 am »
да, бе докторе, ама мисля лиско има предвид ко-пилота, който се вижда леко на снимката на другата седалка :wink:

ама тя е такъв факир, че може и самолет да е пилотирала и да е минало между другото :wink:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #665 -: Ноември 26, 2012, 12:17:09 pm »
да, бе докторе, ама мисля лиско има предвид ко-пилота, който се вижда леко на снимката на другата седалка :wink:

ама тя е такъв факир, че може и самолет да е пилотирала и да е минало между другото :wink:

Да, да:) точно "помощник пилота" имах предвид:)

:):)Елена, в предишен живот със сигурност съм била. Ако беше позволено щях да си сложа палатка на летището и там да живеем:)

Спокоен ден на всички ви.
*
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #666 -: Ноември 26, 2012, 12:43:39 pm »
блазя ти, аз летищата не ги обичам, твърде често пребивавам там. сега си мечтая за едно дълго пътуване във влак. но ориент експрес е твърде, твърде скъп, иначе ходи по прекрасни места.
хубав и на теб
пп нали знаеш, че можеш да ходиш на уроци по летене и да вземеш сертификат за граждански пилот. съвсем спокойно и в бг го има това. ей ся коледа, нова година, да ти спретнат един подарък домашните, щом ти е кеф
*
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #667 -: Ноември 26, 2012, 12:47:58 pm »
Елена, транссибирския експрес! Гледах оферти имаше билети за 700$ 10 дни, включва и разглеждане на градовете през които се минава. Някъде 10-на дни.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #668 -: Ноември 26, 2012, 13:51:47 pm »
смарайди, да, ама за него ще чакам знойно лято, че хич не ми харесва зимата. помня летяхме найсе часа над северния полюс, никога не ми е било търсене в самолет, освен тогава. но ще погледна, мерси.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #669 -: Ноември 26, 2012, 14:24:15 pm »
смарайди, да, ама за него ще чакам знойно лято, че хич не ми харесва зимата. помня летяхме найсе часа над северния полюс, никога не ми е било търсене в самолет, освен тогава. но ще погледна, мерси.

И аз така. При един от полетите ми, имах чувство, че целият свят е Гренландия. Виках си, нека само минем този сняг, че ако се разбием, на топло може и да има шанс да оцелеем:)

И аз от чисто любопитство ще разгледам що е то Транссибирски експрес:)
*
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #670 -: Ноември 26, 2012, 15:02:40 pm »
всъщност лиско, може да се окаже обратното, щото на топло виреят всякакви бъгове, инфекции и тн, които на студа ги няма. но естествено като става въпрос за -40 на слънце, нещата са съвсем различни. да пази господ, както казваше баба ми.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #671 -: Ноември 27, 2012, 06:13:29 am »
нали знаеш, че можеш да ходиш на уроци по летене и да вземеш сертификат за граждански пилот. съвсем спокойно и в бг го има това. ей ся коледа, нова година, да ти спретнат един подарък домашните, щом ти е кеф
да бе то така се става граждански пилот в свободното време, докато децата спят :-). За това години трябват. Първво има сертификат за частен пилот (малки самолети),  после за летене по уреди и чак след това за граждански. Обаче за малко двуместно самолетче ( частен пилот) не е толкова трудно.  Веднага те уреждам с интруктор, само да кажеш.


  
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #672 -: Ноември 27, 2012, 11:26:41 am »
нали знаеш, че можеш да ходиш на уроци по летене и да вземеш сертификат за граждански пилот. съвсем спокойно и в бг го има това. ей ся коледа, нова година, да ти спретнат един подарък домашните, щом ти е кеф
да бе то така се става граждански пилот в свободното време, докато децата спят :-). За това години трябват. Първво има сертификат за частен пилот (малки самолети),  после за летене по уреди и чак след това за граждански. Обаче за малко двуместно самолетче ( частен пилот) не е толкова трудно.  Веднага те уреждам с интруктор, само да кажеш.

:):):)Момичета, много ви благодаря ама като няма да ви возя през океани и морета, да не се хабя:)

Сега сериозно, преди години в Шумен имаше поделение където можеше да се запишеш и да ходиш да взимаш уроци по летене и скачане с парашут (в обратния ред беше). Аз ходих 2 месеца през които ни предаваха само теория за скачането с парашут и младото ми сърце не издържа и се отказах-всъщност летях веднъж с делтапланер:). Тогава нямах воля и характер да изкарам нещата до край и евентуално после да продължа в същата посока.
Сега пък вече няма сили и ме мързи ако трябва да сме честни, да се занимавам с такива неща. Няма да пропусна и страхът който сега изпитвам да не ми се случи нещо, заради децата.
*
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #673 -: Ноември 27, 2012, 13:08:04 pm »
боби, аз имах предвид за малките самолети, иначе другото май е comercial или нещо такова и е верно много време.

лиско, мъж ми се беше запалил на стари години, заспиваше с учебниците върху носа (тук летиш и паралелно четеш), но след като забременях каза че е хем много скъпо, хем го е шубе да не се затрие. но поне няколко часа да полетиш не е лошо, аз имам 1  :D.
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #674 -: Декември 04, 2012, 13:30:00 pm »
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #675 -: Декември 04, 2012, 16:54:43 pm »
Докторе, виждала съм и по ортопедични въпроси да съветване мамите. Имам едно бързо питане: необходимо ли е на прохождащо дете да се слагат стелки в обувките, които да оформят свода му?  И изобщо на който и да е етап, нужно ли е?
Дани в къщи стои по чорапи или с меки кожени обувки, с много тънка гумирана подметка, колкото да не се пързаля. От д-р Алексиев зная, че е по-добре бос, отколкото в обувки, които "да му държат петата" (любима препоръка на тукашните педиатри, знаете  :lol: ).
Ще се радвам да ми кажете вашето мнение, има ли нужда от стелки?

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #676 -: Декември 04, 2012, 18:22:27 pm »
Не, нямате нужда от стелки, защото плоскостъпието е физиологично до определена възраст.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #677 -: Декември 05, 2012, 09:55:51 am »
Благодаря Ви, Докторе!
Предполагам свода сам ще се извие, и дори на 3-4-5 годинки не е нужно да слагам стелки.

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #678 -: Декември 06, 2012, 01:27:02 am »
*
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #679 -: Декември 06, 2012, 09:36:05 am »
Георги Минчев, често слушам песните му в къщи, защото е любимец на мъжа ми.  :D За съжаление си отиде рано от този свят, а какви ли текстове би писал в днешно време?!