0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    cvetenceto0

  • *
  • 8
  • Надеждата крепи човека до последно !
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #80 -: Юни 25, 2012, 13:05:09 pm »
благодаря на всички Ви за подкрепата :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: сигурна съм че вашите палци  ще помогнат чудото да се збъдне  :D  и много палчета и от мен за всички чакащи  и дано чакането ни се отблагодари с едни големи и хубави  :bfp1: :bfp: :D :D :balk_602: :balk_602: :balk_602:
Надеждата е нещо хвърковато, което каца в душата. Тя пее мелодии без думи и грее душата безкрай....
Всички ние сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите!!!
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #81 -: Юни 28, 2012, 11:37:37 am »
cvetenceto0, хайде, успех днес! Чакаме да ни зарадваш!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:





*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #82 -: Юни 29, 2012, 09:58:01 am »
Цвете,дано да ни днесеш хубави новинии :crossfingers: :crossfingers:

*

    cvetenceto0

  • *
  • 8
  • Надеждата крепи човека до последно !
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #83 -: Юни 29, 2012, 10:02:02 am »
е това беше от мен ...0,11 на бета чхг док. Каза че дори не е имало имплантация и те не могли да си обяснят защо като всичко било перфектно... Аз си го обяснявам само от това че след трансфера пътувахме 120 км. В друсане.. Незнам вече.. Сега започваме на ново да събираме пари и чакаме заповедта по фонда да излезе близките месеци.. Успех на останалите!
Надеждата е нещо хвърковато, което каца в душата. Тя пее мелодии без думи и грее душата безкрай....
Всички ние сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите!!!
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #84 -: Юни 29, 2012, 10:50:34 am »
cvetenceto0 много съжалявам :(,не се обвинявай, че сте пътували,със сигурност не е от това,знам че е трудно ,но ще трябва да събереш сили за следващия опит,пък и още си млада,сигурна съм ,че следващият път ще стане.

*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #85 -: Юни 29, 2012, 12:13:01 pm »
Аз си го обяснявам само от това че след трансфера пътувахме 120 км. В друсане..
Не е от това. Не се самообвинявай.
И при най-перфектно протеклата процедура, никой не дава 100% шанс за забременяване. Природа...  Дори и при "безпроблемно" забременяващите не става от раз, ако ме разбираш. 
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #86 -: Юни 29, 2012, 13:15:28 pm »
Съжалявам cvetenceto0  :( Не се обвинявай, вярвай, че следващият път ще е твоят! А ние пак ще те подкрепим! Имаш време да видиш какво още може да се изследва. Док каза ли ти нещо да изследвате?





*

    cvetenceto0

  • *
  • 8
  • Надеждата крепи човека до последно !
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #87 -: Юли 03, 2012, 10:34:05 am »
здравейте .. док не каза нищо .. каза че и те немогли да повярват че не е станало .. каза че няма какво да се промени в самата стимулация и в самия курс на лекарства ...
Надеждата е нещо хвърковато, което каца в душата. Тя пее мелодии без думи и грее душата безкрай....
Всички ние сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите!!!
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #88 -: Юли 04, 2012, 10:25:15 am »
cvetenceto0, това и на мен са ми го казвали, но се оказа че имам и имунологични проблеми, и тромбофилия, т.е. имаше причина да не става. Ти правила ли си такива изследвания? Ако този доктор не ти назначи такива, помисли да потърсиш друг. Не губи време.





*

    cvetenceto0

  • *
  • 8
  • Надеждата крепи човека до последно !
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #89 -: Юли 04, 2012, 10:48:27 am »
 rum4e , не съм правила такива изследвания ,след отрицателния тест док.каза че ще е видим най-рано след три месеца .. че тогава можело да правим втори опит, може би тогава ще ме кара да ги правя .. идея си нямам  :(
Надеждата е нещо хвърковато, което каца в душата. Тя пее мелодии без думи и грее душата безкрай....
Всички ние сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите!!!
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #90 -: Юли 04, 2012, 14:40:20 pm »
cvetenceto0 ,то хубаво след три месеца 2-ри опит ,но нали първо трябва да разберете каква е причината да не е станало този път,през това време да изследвате някои и други неща за да не обричате и втория опит на провал.Аз така мисля,нека някой да ме поправи ако не е така :balk_134:

*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #91 -: Юли 04, 2012, 15:58:36 pm »
cvetenceto0, amanda е права. Сега е момента да си изясниш нещата. При това тези изследвания не са евтини, ще имаш 3 месеца да ги направиш поетапно. Ако пък сега са в отпуски, от началото на септември ги подхващай, тъкмо ще си отпочинала и с нови сили ще действаш. Само горе главата!





Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #92 -: Юли 05, 2012, 13:21:03 pm »
Здравейте момичета,
преди 2 дни ми беше трансфера и от тогава си лежа в къщи и се надявам на положителен резултат. Първо ИКСИ ми е и имам едно тъпо въпросче - след трансфер може ли да се спи по корем или не е препоръчително? Питам, защото така си спя по принцип, но от 3 дни само по гръб или настрани и вече ме боли кръста от залежаването, особено сутрин. Какво мислите? :sleeping:
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #93 -: Юли 05, 2012, 13:22:39 pm »
Май не е много хубаво изобщо да прекаляваш с лежането  :wink:
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #94 -: Юли 05, 2012, 13:26:46 pm »
kravi4ka,
след 5 опита мога да те посъветвам да следваш естествения си ритъм на живот. Просто ограничи вдигането на тежки неща. Другото е тормоз за твоята психика, а според мен най-важното е в този момент да си спокойна и балансирана. Направили сте с доктора каквото трябва и от момент мисли за комфорта на ембриончето в теб.
Успех!
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #95 -: Юли 05, 2012, 16:55:04 pm »
Цитат
Публикувана от: kravi4ka
Здравейте момичета,
преди 2 дни ми беше трансфера и от тогава си лежа в къщи и се надявам на положителен резултат. Първо ИКСИ ми е и имам едно тъпо въпросче - след трансфер може ли да се спи по корем или не е препоръчително? Питам, защото така си спя по принцип, но от 3 дни само по гръб или настрани и вече ме боли кръста от залежаването, особено сутрин. Какво мислите?
Почти до 6-тия месец на бременността ми си спех по корем. След трансфера не промених нищо от начина ми на живот, освен ограничение във вдигането на тежести, пиене на кафе, газирани напитки и ядене на шоколад. И мен ме боли кръста от залежаване, за това го избягвах. Ходих си на работа до деня, в който постъпих в болницата за раждане, при това бях със серклаж. (Да отбележа и че не съм първа младост - на 41 г. съм).
Успех на всички в процедури! Аз продължавам с опит на естествен цикъл за второ  :P


Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #96 -: Юли 05, 2012, 22:02:19 pm »
Не че ми се лежи, но докторката така каза и поне първите 7 дни ще лежа.
Иначе аз съм си спокойна. Беше ми супер нервно, докато не разбрах, че ще има пункция, а после и трансфер. Преди няколко месеца пак бях на стимулация, но тогава не стигнах до пункция, затова сега факта че стигнахме до тук и трансфера мина добре ме прави спокойна и някакси оптимистично настроена. Пък каквото стане вече...
 mgstra, успех и на теб в опитите за второ :D
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #97 -: Юли 06, 2012, 16:08:54 pm »
kravi4ka, пожелавам ти още 9 месеца да си така оптимистично настроена.


*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #98 -: Юли 08, 2012, 20:53:28 pm »
момичета, записвам се и аз, чакам всеки момент да ми дойде цикъла и да започна стимулация. Второ ИКСИ (първото не се стигна до трансфер). Дай Боже този път:-)
Затварям очи, стискам нос и се гмуркам :wink:
На всички ви на добър час!
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #99 -: Юли 09, 2012, 10:32:18 am »
esit, пожелавам ти тази процедура да бъде успешна до края!  osi_9
И да пишеш когато стартираш, да стискам палци  :)