0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #60 -: Юни 19, 2012, 13:54:34 pm »
Да, чакането е изнервящо, но пък нали знаеш - важен е само резултата! Почини си днес, полежи си /ако си в къщи/, филмчета, книжки и утре ще дойде бързо. Много ще се радвам да съобщиш радостна новина!
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #61 -: Юни 19, 2012, 14:09:40 pm »
Пожелавам и аз късмет. На мен ми предстои ИКСИ през юли. Дано темата донесе много късмет на всички!
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #62 -: Юни 19, 2012, 18:30:39 pm »
И от мен късмет и много бебета в темата!!!

hope1203, и аз ти стискам силно палци, дано да имаш хубаво и огромно бета ЧХГ!!!
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #63 -: Юни 19, 2012, 18:37:57 pm »
hope1203 имаш стиснати палци и от мен за голямо три цифрено ЧХГ  :crossfingers: osi_9
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #64 -: Юни 20, 2012, 09:31:25 am »
Добре дошла Вили, пожелавам ти късмет в процедурата!





Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #65 -: Юни 20, 2012, 10:25:44 am »
hope1203  стиснати палци и от мен  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #66 -: Юни 20, 2012, 13:49:49 pm »
Е момичета аз май бях до тук на 10 ден от ЕТ като включвам и самия ден на трансфера бета ЧХГ 2,35. Не се надявам на положителен резултат от тук насетне :(
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #67 -: Юни 20, 2012, 15:30:51 pm »
hope1203, при какви референтни стойности е това? :balk_133:





Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #68 -: Юни 21, 2012, 09:03:48 am »
Е момичета аз май бях до тук на 10 ден от ЕТ като включвам и самия ден на трансфера бета ЧХГ 2,35. Не се надявам на положителен резултат от тук насетне :(
:( :bighug:
Жалко, така ти стисках палци мила... Не мога да те утеша, нямам думи ..., само те прегръщам
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #69 -: Юни 21, 2012, 14:19:55 pm »
hope1203 ,мила много съжалявам,много е тежко ,но трябва да продължиш да се бориш  :bighug:

*

    cvetenceto0

  • *
  • 8
  • Надеждата крепи човека до последно !
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #70 -: Юни 21, 2012, 15:15:29 pm »
здравейте момичета ,нова съм в сайта,прочетох доста от вашите истории и се реших и аз да ви пиша:)таа на кратко... с мъжа ми правихме доста време опити да си имаме бебче,но нещата не се получаваха и от доктор на доктор през лапароскопия и накрая отстраняване на трабите иии крайния резултат ..само инвитро ..та така отидохме при доктор Бързашки след прегледи и изследвания  започнахме стимулация  на 16.05 с декапептил,пурегон 900 с доза 200,естрофем,метфогама,климара лепенки и т.н  и завар6ихме с орвитрил на 12-ти ден в 22 часа пункцията ми беше на 09.06. извадиха общо 38 яйцеклетки от които 16 нормално оплодени и развиваши се ..трансвера ми беше на 5-тия ден .. на 14.06 сложиха само 2 ембриона защото било на 5-тия ден и били мн хубави и шанса ни бил много голям..поне така казват всичи :) днес ми е 7 ден от трансвера иии лежа повечко ..но не ме свърта на едно място баш баш .. въпроса ми е следния ... имате ли някакви признаци или усещане че е станало .. и че бебоците са вътре :D  :bfp1:  защото мен само гърдите ме поболват иначе ми няма друго... и се чудя дали всичко е на ред .. доктора ни каза на 14 тия ден ..фактически на 28 ми .. на плевен на кръвен тест ... иии седим и стискаме палци за  :bfp: :bfp1:
Надеждата е нещо хвърковато, което каца в душата. Тя пее мелодии без думи и грее душата безкрай....
Всички ние сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите!!!
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #71 -: Юни 21, 2012, 17:20:04 pm »
И аз започвам да стискам палци заедно с вас!!!

Не е необходимо да усещаш нещо, каквото и да е, няма смисъл да търсиш симптоми, според мен, макар че аз имах лека чувствителност към миризми и лесно се уморявах когато забременях със сина ми при първото ни ИКСИ, на този ранен етап обаче не си давах сметка, че може да съм забременяла. При втория ни опит - миналата година също не помня да е имало нещо, за което да се "хвана", помня само, че много ме болеше кръста, но тогава не успях да забременея.

Трябва да имаш търпение, полежавай си, чети книги, гледай леки и приятни филми и не се подлагай на стрес, а се опитай да си максимално спокойна и невглъбена в крайния резултат - той сам ще дойде и дай Боже да е силно положителен!!!
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #72 -: Юни 21, 2012, 18:00:59 pm »
Добре дошла cvetenceto0 и на добър път!  :welcome_1:
И аз мисля, че е много рано за каквито и да са симптоми, наслаждавай се на почивката. Що се отнася до бъдещия резултат : "Бременна си до доказване на противното"  :lol:

hope1203 съжалявам за неуспеха  :balk_144:. Знам какво е разочарованието и разбирам мъката ти в момента.
Мога само да кажа: Горе главата! И утре е ден!
*

    cvetenceto0

  • *
  • 8
  • Надеждата крепи човека до последно !
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #73 -: Юни 22, 2012, 07:43:47 am »
 :coffee: добро утро момичета  :D почивам си пък и имам ли избор с такъв мъж като моя ....  :D първите три дни не ми даваше да мърдам от леглото .. беше ужас...  :D после вече след 3-тия ден се обадих на акушерката ми да я питам дали мога да се разхождам и да си готвя... леки неща, че иначе щях да откача, той не ми даваше нищо да правя  :D и като ме види чв сам станала се почва... лягай та лягай  :lol: :D кръста и мен ме поболва малко,но мисля че е от лежането .. толкова не съм лежала през живота си  :D :D а дали мога да си направя тест на 10-тия ден обикновен не кръвен и дали ще даде реалния резултат   :ask:
Надеждата е нещо хвърковато, което каца в душата. Тя пее мелодии без думи и грее душата безкрай....
Всички ние сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите!!!
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #74 -: Юни 22, 2012, 08:21:04 am »
Cvetenceto,   недей да хабиш нерви и пари с тест толкова рано. Ако си толкова нетърпелива, можеш да пуснеш кръвен след 11 ден. Сега си почивай, радвай се че те глезят и дано всичко да е наред!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #75 -: Юни 22, 2012, 08:45:06 am »
Цветенцето,
можеш да пуснеш кръвен тест на 10-ти ден дори, ако си толкова нетърпелива, уринарните тестове отчитат по-късно, така че не се "хаби". Дано всичко да е наред и да ни зарадваш с +++.
Засега си почивай спокойно и нека те обгрижват - сега ти се е паднало  :D
*

    cvetenceto0

  • *
  • 8
  • Надеждата крепи човека до последно !
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #76 -: Юни 22, 2012, 09:17:57 am »
 :D :bighug: благодаря Ви момичета,ще изтърпя още малко  :D мъжа ми е по-нетърпелив от мен  :D :D  та ще видим дали ще дочкаме 28ми или ще пробваме на 10-тия ден  :D амм искам да попитам след трансфера на какви лекарства сте повечето защото аз си бия фраксипарин подкожно,продалжавам да пия и естрофем ,метфогама ,дехидрокуртизон,дуфастон,фолиева киселина ,антиоксиданти,прегнакеар,омега -3  витамин Е ии така май не съм пропуснала нито едно  :D а и утрогестана който  го приемам 2 вагинално и 1 през устата ..мисля че няма повече  :D
Надеждата е нещо хвърковато, което каца в душата. Тя пее мелодии без думи и грее душата безкрай....
Всички ние сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите!!!
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #77 -: Юни 22, 2012, 15:20:13 pm »
cvetenceto0 ,добре дошла и от мен и дано бързо се преместиш в темата на бременните.
Моят съвет е да не бързаш с тестовете и да не си товариш главицата с тези мисли,наслаждавай се на почивката както са ти казали момичетата.Относно лекарствата аз също имах много след трансфера-фраксипарина,утрогестана,фолиева киселина,витамини после след фраксипарина и аспирин протект.Дано съм ти била полезна. :crossfingers:

*

    cvetenceto0

  • *
  • 8
  • Надеждата крепи човека до последно !
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #78 -: Юни 25, 2012, 10:12:15 am »
 :D чакаме все още  :D решихме че ще чакаме и ще правим теста на 28ми както ни каза док. :D това чакане е голяма работа  :D иначе само аспирин не пия аз всякакви други хапчета  :D днес ни е 11 ден ... и сме добре за сега нямам нито зацапвания нито болежки ... дай боже всичко да е наред и на 28 ми да видим дълго чакания положителен тест  :D :bfp: :bfp1: :balk_81:
Надеждата е нещо хвърковато, което каца в душата. Тя пее мелодии без думи и грее душата безкрай....
Всички ние сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите!!!
*
Re: Ин витро / икси - юни, юли и август 2012
« Отговор #79 -: Юни 25, 2012, 11:04:26 am »
cvetenceto0, добре дошла и от мен! И аз се включвам в стискането на палци! Късмет!