0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #80 -: Май 31, 2012, 20:47:44 pm »
Благодаря за отговора,Къди.Да по едно и също време бяхме бременни,аз също знам,че колкото и да ме е страх и да не искам ще я направя за да не ми тежи на съвестта.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #81 -: Май 31, 2012, 21:52:43 pm »
emilia_k, и аз имам същия лош опит като теб, само че в 8 г.с. от спонтанно забременяване. Стана между няколкото ми опита ин витро, като при всички резултатът е бил кръгла 0. Док смята, че проблемът е точно в имплантацията и затова и ембриончето ми не е успяло да се задържи. Друг е въпросът, че въпреки че се откри проблем при първата биопсия и последващо лечение и нови три биопсии, проблемът беше решен, бях с перфектни резултати, но иммплантация пак нямаше. Аз все пак искам да направим повече изследвания и на мъжа ми, защото спермограта му не емного добра, но пък док смята, че не е в сперматозоидите проблема, защото ембрионите ни винаги са перфектни. Все пак каза, че в нашия случай няма излишно изследване и мъжа ми ще направи един SDI тест за всеки случай. И на мен ми призлява, като се сетя, че сега ме чака нова серия биопсии, но пък желанието ми да стана майка е много по-силно и винаги ще се упреквам, ако не съм пробвала всичко.
« Последна редакция: Май 31, 2012, 21:54:34 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #82 -: Юни 01, 2012, 09:38:13 am »
Не знам,защо искат,по принцип сме с мъжки фактор.

Е, ако няма как да ми се размине, да живее упойката :):):)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #83 -: Юни 01, 2012, 10:34:57 am »
Перличка, kotich, дано всичко е наред, ще слушате каквото ви  кажат  :), това със зацапването и клексана съм го чувала и от други момичета. Може просто да нямате нужда от него. И аз съм на клексан, но за сега всичко е ок, не съм имала подобни проблеми.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #84 -: Юни 01, 2012, 10:42:27 am »
Е, ако няма как да ми се размине, да живее упойката :):):)

Аз съм бъзла, но с един Аулин и една свещичка Профенид /дано не бъркам името и/ - не усетих абсолютно нищо на биопсията си! Успех !
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #85 -: Юни 01, 2012, 11:09:07 am »
Днес бях на първи преглед след положителен тест.Видяхме едно плодно сакче и чухме сърдечна дейност,най-невероятния звук който някога съм чувала.Направо не повярвах ,това по-малко от стафида същество и това силно бумтящо сърчице,невероятно е!Щях да се разплача от вълнение!Момичета пожелавам ви го от все сърце!В тази темичка само положителни тестчета и много живи и здрави бебоци! :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
Любопитната съм на кой ден, броено от трансфера, направихте този преглед?
Вчера на прегледа бях 27 ден след трансфера.
Аз пък имам един друг въпрос има ли някой който да продължава с Клексана след този първи пеглед.Питам защото като не си го бия всичко е ок,като го бия вечерта и на следващия ден имам през целия ден леко зацапване,спра ли го пак се нормализират нещата,като го почна пак.Звънях на спешния и и ми казаха да го спра до следващия преглед ,който е след 14 дена.Някой друг от вас с подобен проблем?

Да .Аз бях с подобен проблем .Писала съм , че в началото бях с кървене близо 10 дни. Спрях клексана и всичко се нормализира  .После пак ми го назначиха и така до края. Към четвъртия месец пък почна да ми кърви носа и тогава пак спрях клексана. От него много често се получава кървенето и бях предупредена да не се шашкам.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #86 -: Юни 01, 2012, 11:09:42 am »
Момичета имам голяма молба към вас! Опитвам се да се свържа с клиниката, да си запиша час за 11.06, тъй като тогава ще ходя за заповед от фонда. Моля ако някоя от Вас, която е там в момента може да ми помогне!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #87 -: Юни 01, 2012, 11:15:58 am »
Момичета имам голяма молба към вас! Опитвам се да се свържа с клиниката, да си запиша час за 11.06, тъй като тогава ще ходя за заповед от фонда. Моля ако някоя от Вас, която е там в момента може да ми помогне!
Аз ще ходя утре на преглед, ако до тогава не си успяла, ще отида да ти запиша час - няма проблем!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #88 -: Юни 01, 2012, 11:22:10 am »
Благодаря ти предварително, ще пиша на лични!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #89 -: Юни 01, 2012, 13:39:45 pm »
Момичета,искам да Ви попитам,след като имам час при д-р Стаменов за 7.06 за проследяване какво трябва да направя след като отида в клиниката-на регистратурата ли трябва да отида да ми дадат номерче или по друг начин се процедира,просто съм все още неорентирана.Благодаря Ви предварително за отговорите.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #90 -: Юни 01, 2012, 13:44:54 pm »
Момичета,искам да Ви попитам,след като имам час при д-р Стаменов за 7.06 за проследяване какво трябва да направя след като отида в клиниката-на регистратурата ли трябва да отида да ми дадат номерче или по друг начин се процедира,просто съм все още неорентирана.Благодаря Ви предварително за отговорите.
На регистратурата.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #91 -: Юни 01, 2012, 13:45:02 pm »
Момичета,искам да Ви попитам,след като имам час при д-р Стаменов за 7.06 за проследяване какво трябва да направя след като отида в клиниката-на регистратурата ли трябва да отида да ми дадат номерче или по друг начин се процедира,просто съм все още неорентирана.Благодаря Ви предварително за отговорите.

Съвсем си ориентирана - казваш на регистратурата, че имаш час за едиколко си часа, казваш си името и те ти дават номер и ти казват в кой кабинет - на първия или на четвъртия етаж си.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #92 -: Юни 01, 2012, 14:45:18 pm »
здравейте момичета,искам да попитам, ако някой е имал проблем като моя да сподели-на 16.05 ми биха блокираща инжекция лукрин депо на 24.05 ми дойде цикъл ,отначало нормално два дни си тече ,след което само черна кръв и до днес отново почна яркочервена кръв,нормално ли е това и в понеделник на 4,06 съм на преглед за започване на стимулация а то не ми спира.възможно ли е да не мога да започна стимулация ,какво правят докторите в такъв случай.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #93 -: Юни 01, 2012, 16:20:24 pm »
Въпросче.
Бих си в 12.15 ч. 3 х 0.75 - 225 единици Менопур
имам още 4 х 0.75 - 300 единици Менопур и Цитротийд 0.25
Въпросът ми е кога мога да си бия вторат част от лекарствата? Доколкото помня има значение, когато са в повечко единиците, та затова се чудя ... Благодаря
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #94 -: Юни 01, 2012, 17:02:11 pm »
Да похваля Силвия и ФАР  :lol: Силвия ми подготви документите за нула време вчера, а днес във ФАР подадох документи за 2ри опит за 2 минути.

evita1717, когато са ми разделяли дозите е било в 12ч и след 18ч, но са били по-малки от посочените от теб. Цитротида знам, че се бие по едно и също време на деня.

И на мен д-р Персенска ми каза, че тази година клиниката няма да почива, а докторите ще се редуват, но подробности не знам.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #95 -: Юни 01, 2012, 17:21:03 pm »
Цетротида е след 17 ч.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #96 -: Юни 01, 2012, 17:21:19 pm »
здравейте момичета,искам да попитам, ако някой е имал проблем като моя да сподели-на 16.05 ми биха блокираща инжекция лукрин депо на 24.05 ми дойде цикъл ,отначало нормално два дни си тече ,след което само черна кръв и до днес отново почна яркочервена кръв,нормално ли е това и в понеделник на 4,06 съм на преглед за започване на стимулация а то не ми спира.възможно ли е да не мога да започна стимулация ,какво правят докторите в такъв случай.

Дени,при мен всеки път така се получава и даже докторката ми е казвала,че не е лошо това.Получава се от блокиращата инжекция.Няма страшно ще започнете стимулация така,че споко.И успех!

[/url]
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #97 -: Юни 01, 2012, 18:06:43 pm »
Момичета,пиша ви само за да ви кажа,че в аптеката на клиниката вече има Утрогестан.На която и трябва да тича  :cross: да си купи ,че може пак да свърши.Аз се запасих с 5 кутий  :dance2:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #98 -: Юни 01, 2012, 18:38:18 pm »
Да .Аз бях с подобен проблем .Писала съм , че в началото бях с кървене близо 10 дни. Спрях клексана и всичко се нормализира  .После пак ми го назначиха и така до края. Към четвъртия месец пък почна да ми кърви носа и тогава пак спрях клексана. От него много често се получава кървенето и бях предупредена да не се шашкам.

Благодаря ти за отговора, Дидомира,това ме успокоява донякъде.Виждам че при теб са се развили добре нещата,дано и при мен да се получат добре.Всички което зависи от мен го правя, а останалото е Божа работа.
« Последна редакция: Юни 01, 2012, 20:55:51 pm от lemon »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #99 -: Юни 01, 2012, 18:58:49 pm »
Здравейте, момичета!Отдавна ви чета, но сега се престаших да ви пиша.Март месец правихме ИКСИ по дълъг протокол, но за съжаление не беше успешно.След като спрях лекарствата на 14.04 ми дойде и след това вече 46 дена нямам цикъл.Четох, че е нормално, но все пак колко време е нормално да ти закъснее
Не се притеснявай миличка,аз бях по същия начин.След спирането на лекарствата ми дойде след 4 дни и после 51 дни го нямаше.Но още на следващия месец всичко се стабилизира и си ми дойде на 29-ти ден.