0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #40 -: Май 30, 2012, 16:30:27 pm »
Маги,аз съм Скорпион,съпругът ми е Лъв и един Козирог-ЛЕЛЕ-МАЛЕ,дръж се Земьо :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #41 -: Май 30, 2012, 17:12:29 pm »
Айде, току-що ме споходи обаждане от ФАР, баш на рождения ден - дано не си остана до тук с късмета

Честит рожден ден и от мен! Да си жива, здрава и много обичана! А за слънчев човек като теб, ако не се е абонирал още късмета, струва ми се от днес няма избор - ще е с теб!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #42 -: Май 30, 2012, 17:24:23 pm »
Честит празник, Тара! На следващият такъв да сте с един-двама повече!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #43 -: Май 30, 2012, 17:30:25 pm »
Честит рожден ден,Тара!
На късмет ще да е това обаждане от фонда на рожденния ти ден!Догодина по това време-поне е един повече във вашето семейство!
*

    Insomnia

  • *
  • 5
  • как така някой претендира, че може да ми даде "клю
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #44 -: Май 30, 2012, 17:34:05 pm »
Ей момичета много ме радвате  :balk_105: като ви чета , продължавайте така с доброто настроение.Тара ЧРД  :balk_20: ,ПОЖЕЛАЙ СИ ЕДНО ЖЕЛАНЕ ДНЕС КОГАТО ДУХНЕШ СВЕЩИЧКИТЕ И ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ТИ ЖЕЛАЯ ТО ДА ТИ СЕ СБЪДНЕ , добрите новини са най-големия ти подарак. perlichka много се радвам и за теб че растете и хубавеете,пожелавам на всички твоето щастие .  Usmivka82 ние скоро правихме ИКСИ , къс протокол за първи път и дано последен, бях изпълнителна всичко което ме казаха това направих и всичко продължи 11 дни - пункция след която имах леки болки около 3-4 дни, след още 3 дни трансфера и сега чакам. дано при теб да мине леко Успех!!! :balk_48:

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #45 -: Май 30, 2012, 19:38:05 pm »
а аз се чудех дали има прегнил или чакат спонтанна овулация. Успех, Попчо!!!

Аз имах овиртреле преди трансфера, но едва ли беше за ову, защото бях само ЗЕТ.
Както знаем лекарствата при репродуктивната медицина не са конкретно за едно нещо, та при мен овиртрелето беше за лигавицата.
Успех дами!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #46 -: Май 30, 2012, 20:23:09 pm »
Айде, току-що ме споходи обаждане от ФАР, баш на рождения ден - дано не си остана до тук с късмета

Айде ще те следя изкъсо, успех ти желая!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #47 -: Май 30, 2012, 20:33:05 pm »
Записвам се в новата темичка,пожелавам успех на всички  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #48 -: Май 30, 2012, 21:28:08 pm »
Тара, Честит Рожден ден и от мен! Няма съмнение, че обаждането от ФАР е бил най-вълнуващия за теб подарък  :balk_2:

Искам да ви попитам: в петък съм на биопсия. От няколко дни съм с простуда, имам болки в корема и яйчниците, разтройство. Не ми се мисли как ще правим тази биопсия.  8O. Тази изстинка ще повлияе ли по някакъв начин на резултата? Какво да пия? Не съм ходила на лекар защото мислех, че ще мине, но не би.  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #49 -: Май 30, 2012, 21:35:47 pm »
Днес бях на първи преглед след положителен тест.Видяхме едно плодно сакче и чухме сърдечна дейност,най-невероятния звук който някога съм чувала.Направо не повярвах ,това по-малко от стафида същество и това силно бумтящо сърчице,невероятно е!Щях да се разплача от вълнение!Момичета пожелавам ви го от все сърце!В тази темичка само положителни тестчета и много живи и здрави бебоци! :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #50 -: Май 30, 2012, 21:39:00 pm »
Тара, честит рожден ден, честита ти заповед и сърдечни пожелания за здраве, късмет, успехи и по-лек, достъпен и естествено вече успешен път до голямата мечта.
И аз скоро ще наминавам към фонда и след това на преглед - може и да се засечем! Кога ще става това при теб?
Перличка - браво на вас! Много се радвам - само така!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #51 -: Май 30, 2012, 22:24:43 pm »
Момичета Разбрах, че лекарите няма да почиват целия август тази година. Ако излизат в отпуска то Ще е за много по кратко време.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #52 -: Май 30, 2012, 22:30:08 pm »
Момичета,откьде намирате утрогестан,или как се справяте без него?На мен ми казаха-дуфастон,очаквам трансфер до 2,3 дни,но мисля,че ефекта от него няма да е сьщия?Не знам дали с дуфастон не е рисковано!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #53 -: Май 30, 2012, 23:29:32 pm »
Тара, ЧРД и от мен :) Аз твърдо вярвам в знаците от съдбата и аз се включвам към пожеланията на следващия ти рожден ден да си с ревящия ти подарък на ръце :)

Иначе и на мен ми казаха в клиниката, че няма да почиват целият август всички, най-вероятно ще излизат в отпсук на "порции", но все още не е напълно сигурно как точно ще процедират. Ние пък с моя мъж решихме след 14 години заедно най-накрая да се оженим след 14 години заедно през юли:) За изненада на родителите си и приятелите си,  които вече отдавна се бяха отказали да очакват сватба. Та в тази връзка реших, че със сигурност ще пропусна биопсиите през юни и юли, за да мога да си подготвя сватбата спокойно и да си планирам почивката след това. Пък живот и здраве септември с нови сили ще продължим борбата.

Perlichka, Kotich, страхотни новини и емоции момичета. Дай Боже все повече такива да има в темата ни :)
« Последна редакция: Май 30, 2012, 23:34:34 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #54 -: Май 31, 2012, 09:43:01 am »
Благодаря ви, момичета :D
Успяха да ме изненадат вчера, не очаквах въобще, че така са се задействали. Даже викам на госпожата "точно днес ли ме нарочихте", тя  - "вярно бе, днес сме 30-ти :lol:"
Аз направо си казах какви планове имам, следващите един-два месеца, за моя приятна изненада се оказа, че няма да е проблем да ми я връчат като сколасам - златни женички работят там :)
Така че Миренце, за съжаление, ако ходиш скоро няма да се засечем.

Остават ми да мина още някои дребни неща преди опит. Решила съм да не се чудя как да се вмествам, между мои почивки и задължения и тези на клиниката.

Мечтаех си да посетя о-в Корфу под формата на обиколка /ходене на плаж в Гърция не ме привлича/, а се оказа, че ще ходя на гости на една дружка, която от 12-години живее на един остров, почти до Египет. Уверяват ме, че няма да изпукам от жега, защото имало течения, които носели прохлада. Странна работа са мечтите :)

После пък пък аз ще посрещам гости и лятото ще се изниже.

Иве, хубаво сте го намислили за сватбата :)

Хубав ден на всички!
« Последна редакция: Май 31, 2012, 09:45:05 am от Тара »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #55 -: Май 31, 2012, 10:04:09 am »
Днес бях на първи преглед след положителен тест.Видяхме едно плодно сакче и чухме сърдечна дейност,най-невероятния звук който някога съм чувала.Направо не повярвах ,това по-малко от стафида същество и това силно бумтящо сърчице,невероятно е!Щях да се разплача от вълнение!Момичета пожелавам ви го от все сърце!В тази темичка само положителни тестчета и много живи и здрави бебоци! :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
Любопитната съм на кой ден, броено от трансфера, направихте този преглед?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #56 -: Май 31, 2012, 11:32:35 am »
Днес бях на първи преглед след положителен тест.Видяхме едно плодно сакче и чухме сърдечна дейност,най-невероятния звук който някога съм чувала.Направо не повярвах ,това по-малко от стафида същество и това силно бумтящо сърчице,невероятно е!Щях да се разплача от вълнение!Момичета пожелавам ви го от все сърце!В тази темичка само положителни тестчета и много живи и здрави бебоци! :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
Любопитната съм на кой ден, броено от трансфера, направихте този преглед?
Честито сърчице :) kotich. И на мен мие интересно на кой ден след трансфера беше прегледа?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #57 -: Май 31, 2012, 12:20:39 pm »
Здравейте. Имам 2 биопсии, като втората се наложи да е с упойка, с възможност за друга лека интервенция. МЦ по принцип ми е редовен (28 + - ден), но сега имам закъснение от 7-8 дни,с мъжки фактор и др. мои си проблеми, така че чудо няма ;),но има ли вероятност биопсията да влияе. Благодаря на Insomnia за бързия отговор. Iva17, много е приятно да има и такива новини! :)
« Последна редакция: Май 31, 2012, 12:22:17 pm от usmivka82 »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #58 -: Май 31, 2012, 13:06:07 pm »
Днес бях на първи преглед след положителен тест.Видяхме едно плодно сакче и чухме сърдечна дейност,най-невероятния звук който някога съм чувала.Направо не повярвах ,това по-малко от стафида същество и това силно бумтящо сърчице,невероятно е!Щях да се разплача от вълнение!Момичета пожелавам ви го от все сърце!В тази темичка само положителни тестчета и много живи и здрави бебоци! :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
Любопитната съм на кой ден, броено от трансфера, направихте този преглед?
Ами аз ще отговоря,на 26-ти ден от трансфера бях на първи преглед и чухме сърчицето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда-тема 14
« Отговор #59 -: Май 31, 2012, 13:40:50 pm »
Здравейте. Имам 2 биопсии, като втората се наложи да е с упойка, с възможност за друга лека интервенция. МЦ по принцип ми е редовен (28 + - ден), но сега имам закъснение от 7-8 дни,с мъжки фактор и др. мои си проблеми, така че чудо няма ;),но има ли вероятност биопсията да влияе. Благодаря на Insomnia за бързия отговор. Iva17, много е приятно да има и такива новини! :)

При биопсия обикновено идва по-рано. Въпреки че не вярваш в чудеса, направи един тест.