0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #620 -: Февруари 23, 2013, 17:58:09 pm »
Аз мисля,че не е проблем мойте стойности бяха около твоите в 1-ва фаза,2-ра бяха 37.15 и не повече.А и всяко момиче има различна температура.
Мисля,че няма за какво да се притесняваш,ако няма двуфазност е лошо,но чуй и др мнения :)
А на мен днес ми дойде...др месец ще сме по-настоятелни!
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #621 -: Февруари 25, 2013, 14:14:50 pm »
Герито дано си права аз вече имам записан час при доктор Котева ще споделя мойте притеснения да видим тя какво ще ми каже .Пожелавам ти успех :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #622 -: Февруари 25, 2013, 17:24:15 pm »
Здравейте, момичета. Ще хвърлите ли едно око на моята графика за този месец. Така като като гледам пак не съм имала ову, но не съм сигурна.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #623 -: Февруари 25, 2013, 18:21:47 pm »
Здравейте, момичета. Ще хвърлите ли едно око на моята графика за този месец. Така като като гледам пак не съм имала ову, но не съм сигурна.
Мисля че не е имало О.
Ако и предния месец е било така ще е добре да посетиш доктор
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #624 -: Февруари 25, 2013, 18:35:53 pm »
Благодаря ти. И аз съм на това мнение.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #625 -: Февруари 25, 2013, 21:44:14 pm »
Здравейте момичета, и на теб Денис
имам един въпрос на които не можах да открия точен отговор става въпрос за следното дали 36,7 е висока температура за първа фаза в БТ и ако няма 0,4 разлика  в двете фази проблем ли е за забременяването аз лично мисля да задам тези въпроси на лекаря ми , но няма да е лошо да съм поне малко информирана предварително за да имам повече въпроси . Благодаря предварително момичета.
 

36,7 не е висока Т. за ФФ
Разликата в БТ /ФФ-ЛФ/ трябва да 0,4-0,6 за да е сигурно само по графика, че е имало О.
 Ако БТ е под 0,4 - не е сигурно дали е имало О. и трябва да се направи консултация с лекар

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #626 -: Февруари 25, 2013, 21:47:17 pm »
Здравейте, момичета. Ще хвърлите ли едно око на моята графика за този месец. Така като като гледам пак не съм имала ову, но не съм сигурна.
Според графиката ти - не е имало О.
Провери си терм-ра,  с какъв мериш и колко време го държиш?
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #627 -: Февруари 25, 2013, 23:00:33 pm »
Благодаря, Денис. Термометъра ми е електорнен и според мен мери точно. Това е едва втората ми графика, но изцяло се препокрива с първата- имам предвит, че и там нямам ову. Ще си взема тестове за ову отново.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #628 -: Февруари 26, 2013, 15:25:41 pm »
Здравейте момичета. Може ли да погледнете графиката ми за цикъл от 20.01.2013г. Дали е имало О. В календара съм с име ina_1984. Благодаря ви.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #629 -: Февруари 27, 2013, 11:40:20 am »
ina_1984 погледнах твойте графики, и ми сеструва че всичко е наред доколкото
разбирам от тази част!
Ти как мериш БТ , ако не е ректално с един и същи теромметър то ти препоръчавм именно
по този начин да мериш Бт. Надявам се на скорошен успех! :P
Можеш да правиш тестове за овулация!  :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #630 -: Февруари 27, 2013, 18:14:37 pm »
Здравейте момичета,
за 1 път пиша във форума, но от много време следя с интерес темите.
Имам молба към Вас, бихте ли погледнали моята графика и какво е мнението Ви. БТ е мерена в 8,45ч с дигитален термометър. Този месец не успях да установя кога или дали е имало О. Благодаря :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #631 -: Февруари 27, 2013, 20:20:17 pm »
Здравейте момичета,
за 1 път пиша във форума, но от много време следя с интерес темите.
Имам молба към Вас, бихте ли погледнали моята графика и какво е мнението Ви. БТ е мерена в 8,45ч с дигитален термометър. Този месец не успях да установя кога или дали е имало О. Благодаря :)

Графиката ти е добре дотук - О. може да е била на 24 ден от МЦ
Дано да е станало, стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #632 -: Февруари 27, 2013, 20:45:56 pm »
Много благодаря за бързият отговор :).
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #633 -: Февруари 28, 2013, 10:56:18 am »
Здравей, denis :) Можеш ли да ми погледнеш графиката? Притеснява ме това покачване последните 2 дни, малко ме боли гърлото, но не знам дали това влияе.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #634 -: Февруари 28, 2013, 12:40:48 pm »
Забравих да споделя, че вчера милото си прави спермограма...
Има проблем с подвижността на опашатите - 34%. Изписаха му прахчета, които ще пие 10 дни и трябва да се оправи. Иначе останалите показатели са добре, доки е казал, че не е нещо сериозно и като цяло спермограмата е добра.
Ако някой има опит и е запознат с тези неща да ми каже, всъщност дали е така, защото аз се попритесних. 8O
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #635 -: Февруари 28, 2013, 18:09:45 pm »
Здравей, denis :) Можеш ли да ми погледнеш графиката? Притеснява ме това покачване последните 2 дни, малко ме боли гърлото, но не знам дали това влияе.
Да, може причината за по-високите стойности да е настинка.
Не е проблем, продължавай да мериш, като си отбелязваш в бележки, кои дни си била болна

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #636 -: Февруари 28, 2013, 18:25:54 pm »
Денис, би ли коментирала графиката ми. Благодаря ти!

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #637 -: Февруари 28, 2013, 21:00:31 pm »
Здравейте момичета :hello2:
От доста време "надничам" в темите, но досега не съм писала...... това не ми пречеше да се просълзявам от радост при всеки  :bfp: Питам се дали този месец ще ме посети добрата фея или вещицата :D Графиката ми е доста объркана и не знам дали въобще съм имала ову (меря БТ ректално с дигитален термометър, но рядко в един и същи час). Дали бихте ми помогнали с коментар, защото много се обърках и не занам какво да очаквам  :balk_113:


http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=renny_2
« Последна редакция: Февруари 28, 2013, 21:13:11 pm от Renette »
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #638 -: Март 01, 2013, 08:47:29 am »
За първи път меря БТ, но този месец ме повали и грипа. Ще се радвам ако изкажете мнение и за моята графика.  :oops: vipege
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #639 -: Март 02, 2013, 11:26:51 am »
Renette, според е имало О около 19 - 20 ден. Ако не те посети вещицата до ден - два направи още един тест. Успех, мила и стискам палци.