0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #240 -: Септември 02, 2012, 18:06:57 pm »
А, дано си права, че докато няма М - има надежда!  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #241 -: Септември 02, 2012, 21:40:05 pm »
""denis""оххх главата ще ми се прьсне вече!!сутринта пак се покачи БТ а пак вечерта кам 18 ми прицапа кафевичко ,което го разбирам като идване на лелката!! до тест явно няма да стигна :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #242 -: Септември 02, 2012, 21:47:37 pm »
""denis""оххх главата ще ми се прьсне вече!!сутринта пак се покачи БТ а пак вечерта кам 18 ми прицапа кафевичко ,което го разбирам като идване на лелката!! до тест явно няма да стигна :balk_145: :balk_145: :balk_145:
silvi_1980 , ако утре сутринта нямаш М. и БТ е все още висока си направи тестче сутринта  :crossfingers:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #243 -: Септември 02, 2012, 21:57:09 pm »
мерси за подкрепата!!!но едва ли изгубих всякаква надежда днес,Започвам да се  настройвам за новия ловен сезон!!!
Благодаря че ви има и се подкрепяме!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #244 -: Септември 03, 2012, 10:14:31 am »
Ей,Денис....я ми виж графиката  :lol:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #245 -: Септември 03, 2012, 10:22:43 am »
Момичета този месец съвсем се оплетах.
Моля, кажете според Вас имало ли е О и кога, и какво беше това зацапване снощи?
Благодаря предварително!
Ако спазваш всички правила на измерването и проблема не е в терм-ра - графиката ти показва проблем.
Добре е да те види лекар на УЗ - според мен има повече от 1 фоликул
Ще чакам да пишеш как е минало

ПП. АКо сега има напр. задържан фоликул или киста - те ще объркат и следващия МЦ
д
Денис, може ли закъснението да се дължи на горе написаното от теб или все още мога да имам надежда за  :bfp:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #246 -: Септември 03, 2012, 11:36:47 am »
Тази сутрин ми дойде. Благодаря ти Денис!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #247 -: Септември 04, 2012, 19:13:04 pm »
Ей,Денис....я ми виж графиката  :lol:

Браво, Супер новина! :)

Тихичко Честито!
Лека, спокойна и много щастлива бременност


Много се радвам за теб

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #248 -: Септември 04, 2012, 19:16:58 pm »
Момичета този месец съвсем се оплетах.
Моля, кажете според Вас имало ли е О и кога, и какво беше това зацапване снощи?
Благодаря предварително!
Ако спазваш всички правила на измерването и проблема не е в терм-ра - графиката ти показва проблем.
Добре е да те види лекар на УЗ - според мен има повече от 1 фоликул
Ще чакам да пишеш как е минало

ПП. АКо сега има напр. задържан фоликул или киста - те ще объркат и следващия МЦ
д
Денис, може ли закъснението да се дължи на горе написаното от теб или все още мога да имам надежда за  :bfp:


Ако спазваш правилата на измерване и графиката ти е достоверна - не е сигурно дали е имало О.
Ако има напр. проблем с терм-ра и той не отчита вярно, може да е имало О., т.е надежда има :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #249 -: Септември 06, 2012, 08:29:09 am »
Цитат
Меря с дигитален термомртър,анално и го държа докато чуя звукът  и на мен ми се струва много странна графиката ми,затова питам,а иначе ову тестчето днес ми е супер положително така че ще има сърчице   

Не спазваш правилата на измерване и не може много да се вярва на графиката ти.
Дигиталния терм-р се държи 2-3-4 мин след сигнала.
До тук - може да са показателни само тестовете за О. /тестовете за О. е добре да се правят от (-) до (-) /

О. настъпва 12 до 48 час след пика на ЛХ

Доброутро момичета!Очевидно не измервам правилно БТ(не държа терм.-ра след сигнала),но така започнах този месец,така и продължавам до края на цикълът!Въпросът ми е: днес е 7-ми ден след предполагаемата овулация и имам спад на БТ-на какво може да се дължи това?Дали това е резултат от неправилно измерване?и по принцип какво означава този спад след ову-признак,че ще ми дойде цикъла ли е?
Лек и усмихнат ден!
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #250 -: Септември 06, 2012, 10:56:10 am »
Дени може ли да погледнеш графиката ми,дали въобще е имало о и кога е била според теб
Благодаря ти !
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #251 -: Септември 06, 2012, 14:55:50 pm »
Denis, моля би ли погледнала и моята графика? МЦ е 23-25 дни. Имало ли е О.? Възможно ли е да се е полу4ило, въпреки 4е БТ не се пока4ва над 37, онзи ден само и тези дни 36.9? Много благодаря, предварително!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #252 -: Септември 07, 2012, 07:48:18 am »
Дени може ли да погледнеш графиката ми,дали въобще е имало о и кога е била според теб
Благодаря ти !
Не си мерила редовно
Ако е имало О. може да е била 16/17 ден от МЦ
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #253 -: Септември 07, 2012, 07:50:17 am »
Denis, моля би ли погледнала и моята графика? МЦ е 23-25 дни. Имало ли е О.? Възможно ли е да се е полу4ило, въпреки 4е БТ не се пока4ва над 37, онзи ден само и тези дни 36.9? Много благодаря, предварително!
Графиката ти до тук не показва да е имало О.
Ако е имало повече от 1 фоликул - графиката няма да е достоверна и дори да има О. - може  по графика да не се разбере.
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #254 -: Септември 12, 2012, 10:15:14 am »
Denis,може ли пак едно коментарче http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=anelia_zdravko (ректално,дигитален докато изгасне ,в 7 и 40) Тестовете за ову и цервик. с. ме ориентират  към една дата, а пък темпер. към друга.Възможно ли е по-бавно да се покачва тем ми. Предварително благодаря!И кога е добре да пия вит Е, преди или след ову
« Последна редакция: Септември 12, 2012, 10:19:50 am от anelia_90 »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #255 -: Септември 15, 2012, 19:12:01 pm »
Denis,може ли пак едно коментарче http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=anelia_zdravko (ректално,дигитален докато изгасне ,в 7 и 40) Тестовете за ову и цервик. с. ме ориентират  към една дата, а пък темпер. към друга.Възможно ли е по-бавно да се покачва тем ми. Предварително благодаря!И кога е добре да пия вит Е, преди или след ову

Графиката ти не показва да е имало О.
Прилича ми на ПКЯ
Ако и следващия МЦ се повтори - консултирай се с лекар.

Тестовете за О. само показват кога да очакваш О., не ти гарантират, че ще има такава.

3 поредни (+) теста за О. също може да показват проблем. При ПКЯ ЛХ може да е завишен дълго време

вит.Е може да се пие през целия МЦ. Не е добре да е повече от 400МЕ/дн. От втреме на време прави почивки

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #256 -: Септември 21, 2012, 18:28:38 pm »
Помощ Денис, моля за коментар на графиката ми!Какво ще кажеш за тестовете за ову, БТ показва едно, тестовете друго? вече 5ти ден почти положителен тест, днес вече са еднакви. Какво означава това на кое да вярвам?  :ask:
« Последна редакция: Септември 21, 2012, 18:48:50 pm от andi_s »
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #257 -: Септември 22, 2012, 12:18:22 pm »
Денис можели едно погледче и на моята графика-има ли надежда?Спрямо БТ кога е била О!
Анди_с  миличка ще ти стискам много палчета да стане чудото този месец ,за мен в твоята графика има много надежда :balk_103: :balk_103:!!! :bighug: :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #258 -: Септември 23, 2012, 22:17:55 pm »
Помощ Денис, моля за коментар на графиката ми!Какво ще кажеш за тестовете за ову, БТ показва едно, тестовете друго? вече 5ти ден почти положителен тест, днес вече са еднакви. Какво означава това на кое да вярвам?  :ask:

Графиката ти не е завършена и затова - за сега вярваме на тестовете за О.
БТ трябва още да се повиши.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #259 -: Септември 23, 2012, 22:26:38 pm »
Денис можели едно погледче и на моята графика-има ли надежда?Спрямо БТ кога е била О!
Анди_с  миличка ще ти стискам много палчета да стане чудото този месец ,за мен в твоята графика има много надежда 
Графиката ти е добре до тук - О. според мен е била на 16 ден от МЦ
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум