0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #700 -: Март 31, 2013, 09:11:50 am »
Денис, беше права за термометъра /беше се пукнал и след това се счупи/. Днес мерих с нов и вече има покачване, но как да определя кога е била О. като не знам от кога е започнал да мери грешно стария термометър. Не знам и кога да си направя тест за бременност. От вчера съм с ужасно главоболие и ми се повръща. От няколко дни много ме боли ниско долу - ту от едната, ту от другата страна.

Мери още няколко дни и пак ще погледна графиката. Все още БТ е ниска- трябва още да се повиши

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #701 -: Март 31, 2013, 13:12:52 pm »
 Здравейте! Какво ви е мнението за моята графика? Има ли смисъл да се надявам?
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #702 -: Април 01, 2013, 11:40:58 am »
Здравейте! Какво ви е мнението за моята графика? Има ли смисъл да се надявам?
Според мен,Бт ти е ок тестовете ти за О за ок.Не ти спада БТ имаш леко зацапване,не минава в цикъл...може би днес да ти дойде не идва....дано да имаш добри новини :)
Днес можеш да направиш тест ако си като мен от нетърпеливите,предполагам,че в деня на цикъла ли ти (предполагаемата дата) ще ти покаже...Усмех на мен графиката ти ми харесва... :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #703 -: Април 03, 2013, 10:45:45 am »
Моля Ви момичета да погледнете и моята графика. Закъснява ми 5 дни от време на време имам леки болки  в кръста и яйчниците. Гърдите ми са леко уголемени а зърната са много чувствителни, иначе други симптоми на бременност нямам. Но няма и симптоми да ми дойде, Иначе цикъла ми е горе-долу редовен на 30-32 дни, а още го няма. Според Вас имам ли шансове, да се надявам ли? Благодаря предварително за отговора
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #704 -: Април 03, 2013, 11:15:11 am »
Денис ще погледнеш ли пак графиката ми. ФФренд ми отчита О. на 27 ден, а Бейбиплан на 31 ден. Нали ми се счупи термометъра и не знам кога е била О. и кога да си направя тест. По принцип М. ми е 35-38 дни, а днес вече ми е 39 ден от последната М. С новия термометър меря от 29.03.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #705 -: Април 03, 2013, 17:02:08 pm »
Здравейте! Какво ви е мнението за моята графика? Има ли смисъл да се надявам?

Тихичко, Честито! :)
Лека и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #706 -: Април 03, 2013, 17:04:16 pm »
Моля Ви момичета да погледнете и моята графика. Закъснява ми 5 дни от време на време имам леки болки  в кръста и яйчниците. Гърдите ми са леко уголемени а зърната са много чувствителни, иначе други симптоми на бременност нямам. Но няма и симптоми да ми дойде, Иначе цикъла ми е горе-долу редовен на 30-32 дни, а още го няма. Според Вас имам ли шансове, да се надявам ли? Благодаря предварително за отговора

Според графиката ти е имало повече от 1 фоликул и в такъв случай не може да и се вярва.
Може да е имало О., но може и да не е имало

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #707 -: Април 03, 2013, 17:07:56 pm »
Денис ще погледнеш ли пак графиката ми. ФФренд ми отчита О. на 27 ден, а Бейбиплан на 31 ден. Нали ми се счупи термометъра и не знам кога е била О. и кога да си направя тест. По принцип М. ми е 35-38 дни, а днес вече ми е 39 ден от последната М. С новия термометър меря от 29.03.
Ако се доверим на тестовете за О./ защото на графиката не може да вярваме/ - днес ти е 12 ден след О. - до 2-3 дни трябва да ти дойде М., ако не дойде, напрати тест за бременност
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #708 -: Април 05, 2013, 08:42:16 am »
Здравейте! Нормално ли е при положителен тест за бременност БТ така и да не се повиши като се има предвид, че приемам и Дуфастон. Всяка сутрин меря с надеждата, че се е повишила БТ и сравнявам с другите бременни графики, но не ....
 Много ви благодаря предварително!
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #709 -: Април 05, 2013, 13:57:18 pm »
Здравейте.Знам,че една стойност нищо не значи,но БТ днес се покачи-9-10 ден след О(която не е доказана от ехограф,правила съм само тестове).
Чакам да не ми дойде около 10.04.Нормално ли е преди цикъл няколко дни БТ да се покачи вместо да пада.
И се чудя ако все пак е станало чудото,да продължавам ли да пия Дуфастон.Днес са ми последните хапчета Дуфастон.Би трябвало като ги спра до 3-4 дни да ми дойде.А ако има бременност и го спра,дали няма д а навреди.Надявам се ме разбрахте.
От няколко месец пия Бромокриптин,заради по-висок пролактин.Имам и лека форма на поликистоза.Надявам се Бромокриптина да е повлиял добре на овулацията,и да се е появила вече такава.



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #710 -: Април 06, 2013, 22:24:57 pm »
Здравейте.Знам,че една стойност нищо не значи,но БТ днес се покачи-9-10 ден след О(която не е доказана от ехограф,правила съм само тестове).
Чакам да не ми дойде около 10.04.Нормално ли е преди цикъл няколко дни БТ да се покачи вместо да пада.
И се чудя ако все пак е станало чудото,да продължавам ли да пия Дуфастон.Днес са ми последните хапчета Дуфастон.Би трябвало като ги спра до 3-4 дни да ми дойде.А ако има бременност и го спра,дали няма д а навреди.Надявам се ме разбрахте.
От няколко месец пия Бромокриптин,заради по-висок пролактин.Имам и лека форма на поликистоза.Надявам се Бромокриптина да е повлиял добре на овулацията,и да се е появила вече такава.
Здравей :)
само да уточня че всъщност това покачване ти е второ , първото е на 18-19 ден, когато е била евентуално О. Това второ покачване /особено след спада който имаш на 7-8 ден след О./ по принцип е добър признак, така че е ти стискам палци и ти желая успех  :D
За лекарствата не мога да ти кажа нищо  :?
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #711 -: Април 06, 2013, 23:01:02 pm »
pleyada благодаря ти  :bighug:
Ще пиша какво се е случило след 4-5 дни.Дай боже ....



*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #712 -: Април 07, 2013, 20:41:40 pm »
Здравейте! Нормално ли е при положителен тест за бременност БТ така и да не се повиши като се има предвид, че приемам и Дуфастон. Всяка сутрин меря с надеждата, че се е повишила БТ и сравнявам с другите бременни графики, но не ....
 Много ви благодаря предварително!

Тихичко, Честито! :)
Лека и спокойна бременност


Графиката ти е много добре, не се притеснявай

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #713 -: Април 07, 2013, 20:51:17 pm »
Здравейте.Знам,че една стойност нищо не значи,но БТ днес се покачи-9-10 ден след О(която не е доказана от ехограф,правила съм само тестове).
Чакам да не ми дойде около 10.04.Нормално ли е преди цикъл няколко дни БТ да се покачи вместо да пада.
И се чудя ако все пак е станало чудото,да продължавам ли да пия Дуфастон.Днес са ми последните хапчета Дуфастон.Би трябвало като ги спра до 3-4 дни да ми дойде.А ако има бременност и го спра,дали няма д а навреди.Надявам се ме разбрахте.
От няколко месец пия Бромокриптин,заради по-висок пролактин.Имам и лека форма на поликистоза.Надявам се Бромокриптина да е повлиял добре на овулацията,и да се е появила вече такава.

Графиката ти е много добре дотук - О.може да е била на 18 ден от МЦ
Ако има бременност и спреш Дуфастона, няма проблем, нищо лошо няма да се случи на ембриона
Може да пуснеш кръвен тест на 12-13 ден след О. и ако няма бременност спираш Дуфастона, ако има - консултираш се с лекаря си как да постъпиш

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #714 -: Април 08, 2013, 00:20:10 am »
Днес си направих тест за бременност и се показа втора мн мн бледа черта.Предната вечер сънувах Богородица.Като се има в предивд че мъжа ми международен шофьор,и го няма с месеци и съм с поликистоза.....Е станало е май.Утре ще пробвам сутринта един тест.Много се вълнувам,още ми е като в сън.Лекаря ми ми каза да продължа с Дуфастона,да спра Бромокрптина.
Благодаря ти,Денис.И на теб Плеяда.От сърце ви благодаря,аз не мога да повярвам.Теста е правен след обяд.Смятам да не меря БТ вече :)




Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #715 -: Април 08, 2013, 06:34:15 am »
Днес си направих тест за бременност и се показа втора мн мн бледа черта.Предната вечер сънувах Богородица.Като се има в предивд че мъжа ми международен шофьор,и го няма с месеци и съм с поликистоза.....Е станало е май.Утре ще пробвам сутринта един тест.Много се вълнувам,още ми е като в сън.Лекаря ми ми каза да продължа с Дуфастона,да спра Бромокрптина.
Благодаря ти,Денис.И на теб Плеяда.От сърце ви благодаря,аз не мога да повярвам.Теста е правен след обяд.Смятам да не меря БТ вече :)
Миличка много се радвам за теб :) и ти стискам силно палци!
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #716 -: Април 08, 2013, 07:17:04 am »
pretty_shineee тихичко честито.Леки и безпроблемни девет месеца.                                                                                   Денис били погледнала графиката ми,мислех че този месец няма да има ову.,а сега когато трябва да ми идва М. имам покачване на БТ.Според теб имало ли е ову. и ако да кога е било.Благодаря ти предварително :bighug:
« Последна редакция: Април 08, 2013, 07:20:27 am от marina vdb »

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #717 -: Април 08, 2013, 08:24:12 am »
Преди малко правих тест с първа урина,има пак бледа чертичка.Само,че нацяло се обърках,направо не знам......Някъде четох,че изи теста давал някога грешни положителни резултати.Някъде казват,че е верен.Майка ми онзи ден си прави изи,и беше отрицателен,нямаше никакви черти и вчера и дойде.Лекаря ми каза,ако искам днес да ида следобяд,ако има нещо,ще го намерим с вагиналния ехограф.Той по принцип е мн добър ехографист,но не знам,Направо не знам.Май се подведох,и няма да има нищо,само се надявам.Ето и от сутринта теста:



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #718 -: Април 08, 2013, 09:27:44 am »
направи си друга марка или направи кръвен , стискам ти палци
дори и на вагинален ехо едва ли ще се види нещо, според мен е много рано и по тази причина е така
къде ти е БТ от днес да видим дали се качва или спада???
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #719 -: Април 08, 2013, 10:20:07 am »
Здравейте момичета изкажете мнение и по моята график :) според вас минала ли е овулацията :) успех на всички!