0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #820 -: Юни 04, 2013, 13:48:39 pm »
Rapunzel Имаш два варианта... Пожелавам ти да е желания ---> :bori_001:

А аз приключих с лова този месец, сега дните се нижат едва едва...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #821 -: Юни 04, 2013, 14:03:46 pm »
Rapunzel, пожелавам ти зацапването да е от имплантация на яйцеклетката.
"При имплантацията (вгнездяването) на оплодената яйцеклетка може да се появи прокървяване. Това е един от най-ранните симптоми. Около 6-12-тия ден от зачеването ембрионът се вгнездява в маточната стена. В този период при някои жени може да се появят коремни спазми, придружени със зацапване, подобно на това в началото и края на менструалния цикъл"
Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #822 -: Юни 04, 2013, 14:23:52 pm »
Ох момичета, толкова ми се иска да сте прави! И аз си помислих за имплантационно кървене, но това наистина беше съвсем бледо, дали въобще може да е такова? А и тази температура не ми се вижда достатъчно висока, въпреки че видях няколко бременни графики с подобни стойности...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #823 -: Юни 05, 2013, 08:03:47 am »
Добро утро момичета! Искам да ви попитам, това че температурата ми е под 37 градуса, значи ли че е по-добре да не се надявам на добри резултати този месец, или е все още рано? Гледам бременните графики, при тях повишението над 37 градуса е непосредствено след овулация, а при мен за съжаление, днес дори се понижи с 0.1. :(
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #824 -: Юни 05, 2013, 13:10:10 pm »
xpucuty, аз лично видях доста бременни графики със стойности под 37. Моята температура също се върти сега ту 36.8, ту 36.9. И аз като теб сега се надявам  :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #825 -: Юни 06, 2013, 15:21:11 pm »
Здравейте, момичета! Днес БТ се покачи още малко - за първи път над 37 и днес е 37.15. Мислите ли, че това може да ознава нещо? Вече търся надежда във всичко...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #826 -: Юни 06, 2013, 16:33:55 pm »
Denis, благодаря ти за отговора!
Днес е 36,9 и надеждата продължава. Усещам и леки болки в гърдите и от време на време бодежи в яйчниците , но всички знаем, че може да е от ПМС.... :(
Дано този път да е друга причнината  ylinfant

Графиката ти е супер дотук
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #827 -: Юни 06, 2013, 16:58:53 pm »
здравеи денис ще можеш ли сега да ми кажеш нещо за моята графика пак с моите надежди.благодаря
Дотук графиката е супер, дано да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #828 -: Юни 06, 2013, 17:02:14 pm »
Пак аз  :oops:
Днес ходих на преглед - при обикновен гинеколог, че в клиниката, в която съм ходила нямаше часове.
Гинеколожката каза, че според нея фоликулът току що се е спукал и съм в ово, защото имало течност зад матката.
Сутринта обаче правих ово тест и едната чертичка не беше чак толкова наситена колкото контролната. Въпреки това все пак беше по-наситена от вчерашния тест.
Дали наистина съм имала ово?
В единия яйчник прегледа показа фоликул 15 мм, но според лекарката, не той е бил доминантния.
И не знам какво да мисля - отрицателен ово тест, евентуално положителен от прегледа???
Ще видя и температурата какво ще покаже утре.
Здравей, Денис!
Съжалявам ако те тормозя за глупости, но все имам едно съмнение, че овото ми може да е била на 19-20-ти ден от МЦ, а не на 14-15 ти ден. Имам второ повишаване в графиката точно тогава, а и на прегледа този фоликул от 15 мм дали не е бил той доминантният.
Освен това, ако овото е било на на 14-15 ден, може би трябваша днес да ми дойде, а до момента няма нищо, а и тестът ми е отрицателен  :(

Да, може и по-късно да се е пукнал фоликула

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #829 -: Юни 06, 2013, 17:10:13 pm »
Добро утро момичета! Искам да ви попитам, това че температурата ми е под 37 градуса, значи ли че е по-добре да не се надявам на добри резултати този месец, или е все още рано? Гледам бременните графики, при тях повишението над 37 градуса е непосредствено след овулация, а при мен за съжаление, днес дори се понижи с 0.1. :(

Може да е имало повече от 1 фоликул
Провери си терм-ра

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #830 -: Юни 07, 2013, 13:53:18 pm »
Здравейте, момичета! Днес ми излезе изследването на прогестерона, което пуснах на 26 ден от МЦ (според мен и според графиката О е била някъде около 16/17/18 ден). Излезе 60,20 при норма до 55,80.  Може ли някой да ми каже това какво означава? Днес вече ми е 28 ден и освен болки в гърдите нямам нито ПМС, нито други симптоми...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #831 -: Юни 07, 2013, 15:43:58 pm »
Може да е имало повече от 1 фоликул
Провери си терм-ра

Благодаря за вниманието Денис! Термометърът ми е електронен, и нов (тъй като счупих вече два живачни). Най- вероятно си права, или неточно измерване.
Днес не издържах  :oops: и си направих шестият тест от комплекта на Clear Ovu... И видях къде трябва да е втората (видя се бледо очертание)... Не се надявам на нищо все още, аз съм си виновна ще изчакам до 15 и пак...
 :goodluck:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #832 -: Юни 08, 2013, 09:42:24 am »
денис Здравей днес станах в 5:15 до wc и температура та ми беше 39:9 а като станах от сън беше 37.2 в 8:30 и сега незнам коя е вярната можеш ли да ми помогнеш.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #833 -: Юни 10, 2013, 20:10:30 pm »
Хайдеее... :( времето минава толкова бавно когато чакаш... :(
Като ще ми идва да идва, да спре мъчителното чакане. Този месец имах такива очаквания...
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #834 -: Юни 11, 2013, 14:20:51 pm »
Здравейте и от мен,ще се радвам, ако споделите мнение по моята, графика- не е много пълна.Бях се отчаяла-спрях да меря БТ и да се вглеждам със себе си .На 17-тия ден от МЦ бях при Док. погледна ме на ултразвук, видя дом. фоликул около 19мм. и хубава дебелина на лигавицата,, но не запомних мм.Нещо вътрешно  в мен таи надежди,, но Божия воля.От както правя графика - никога не съм имала БТ около 37 толкова рано .


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #835 -: Юни 12, 2013, 17:37:39 pm »
Здравейте, момичета! Днес ми излезе изследването на прогестерона, което пуснах на 26 ден от МЦ (според мен и според графиката О е била някъде около 16/17/18 ден). Излезе 60,20 при норма до 55,80.  Може ли някой да ми каже това какво означава? Днес вече ми е 28 ден и освен болки в гърдите нямам нито ПМС, нито други симптоми...

По-високите нива на Прогестерона показват, че ЖТ функционира добре

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #836 -: Юни 12, 2013, 17:40:06 pm »
Може да е имало повече от 1 фоликул
Провери си терм-ра

Благодаря за вниманието Денис! Термометърът ми е електронен, и нов (тъй като счупих вече два живачни). Най- вероятно си права, или неточно измерване.
Днес не издържах  :oops: и си направих шестият тест от комплекта на Clear Ovu... И видях къде трябва да е втората (видя се бледо очертание)... Не се надявам на нищо все още, аз съм си виновна ще изчакам до 15 и пак...
 :goodluck:

... и мери редовно БТ :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #837 -: Юни 12, 2013, 17:43:44 pm »
денис Здравей днес станах в 5:15 до wc и температура та ми беше 39:9 а като станах от сън беше 37.2 в 8:30 и сега незнам коя е вярната можеш ли да ми помогнеш.
Утре направи един тест с първа сутрешна урина - стискам палци и чакам новини
Графиката ти е супер

За стойността на БТ - от часа, в който си мериш всеки ден 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #838 -: Юни 12, 2013, 17:45:48 pm »
Здравейте и от мен,ще се радвам, ако споделите мнение по моята, графика- не е много пълна.Бях се отчаяла-спрях да меря БТ и да се вглеждам със себе си .На 17-тия ден от МЦ бях при Док. погледна ме на ултразвук, видя дом. фоликул около 19мм. и хубава дебелина на лигавицата,, но не запомних мм.Нещо вътрешно  в мен таи надежди,, но Божия воля.От както правя графика - никога не съм имала БТ около 37 толкова рано .

Не си мерила редовно и няма база за сравнение
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #839 -: Юни 12, 2013, 17:46:53 pm »
Тъкмо си мислех че вече няма смисъл от никакво мерене, нищо не става. Ще трябва да търсим други пътища. Аз така се самонавивам, че после цял месец ходя като ударен самолет. Трябва да ни види лекар.
Благодаря ви за търпението!!!