0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #640 -: Март 02, 2013, 15:38:33 pm »
sissy_ много ти благодаря за отговора, но за съжаление не сме хванали овулацията. Следващия месец ще се потрудим както трябва :) sissy_ дано и ти и другите момичета скоро да видите  :bfp:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #641 -: Март 02, 2013, 17:49:34 pm »
Мила, докато я няма  :witch: нищо не е 100% сигурно. Може и аз да съм в грешка. Не губи надежда!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #642 -: Март 03, 2013, 15:15:02 pm »
Денис, би ли коментирала графиката ми. Благодаря ти!
Според графиката ти дотук, О. може да е била на 12 ден от МЦ.
БТ трябва да се задъжи висока и да не пада под 36,8

Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #643 -: Март 03, 2013, 15:21:19 pm »
За първи път меря БТ, но този месец ме повали и грипа. Ще се радвам ако изкажете мнение и за моята графика.  :oops: vipege


Грипът и високата Т., са повлияли БТ и не може да се прецени дали е имало и кога О.

Сложи си графиката в подписа


Влизате в Профила си в Овулационния календар

Създаване на лентички за форумите

1. За да си направите лентичка, първо се уверете, че сте маркирали в профила си, че позволявате графиките Ви да бъдат видими за другите потребители. В противен случай линкът към Вашата графика ще води до съобщение за грешка.

2.Отидете в ляво и от навигационноте меню изберете линка "лентички". Ще ви се отвори галерията с лентички, с които разполага календара. Изберете своята лентичка, като кликнете с мишката върху нея.

3.Ще ви се зареди нова страница, на която ще е изобразена избраната от Вас лентичка, а под нея в текстово поле календара ще ви генерира код, който трябва да копирате и поставите в подписа (сигнатурата) на форумите, които посещавате. Така Вашата графика ще може да бъде разгледана от другите участници във форума.



Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #644 -: Март 04, 2013, 13:08:02 pm »
Благодаря ти, Денис! Продължаваме смело напред, каквото и да се случи! Ако не този, то някой следващ месец ще хванем О.
Успех на всички!
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #645 -: Март 04, 2013, 13:09:27 pm »
Благодаря ти, Денис! Продължаваме смело напред, каквото и да се случи! Ако не този, то някой следващ месец ще хванем О.
Успех на всички!
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #646 -: Март 05, 2013, 10:58:50 am »
Здравей Денис,
може ли пак да видиш графиката ми. М не идва, тестовете са отрицателни, температурата пада. Цикъла ми е много точен, такова закъснение никога не съм имала. Възможно ли е тестовете още да не засичат хормона? Температурата ме притеснява, че пада. В предни цикли е падала до 37, след това 36,8 и в този ден М идва. Може ли да е 36,9 в 7,30ч, а в 9 да е 37,2. Досега не съм мерила в 7,30, но последните 2 дни съм будна по това време. Благодаря
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #647 -: Март 05, 2013, 11:29:03 am »
Ето и графиката



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #648 -: Март 06, 2013, 08:19:50 am »
Здравей , Денис. Би ли погледнала графиката ми и да ми помогнеш с разчитането й.
Последните три цикъла О. беше различна(доколкото аз си я определих)Единият на 9-10 ден, втория на 33 :ask:ден, а сега около 25-26 ден.
Ще бъда благодарна на всякакъв коментар.

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #649 -: Март 07, 2013, 10:41:16 am »
Здравейте момичета. Може ли да погледнете графиката ми според вас кога е била и имали Овулация.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #650 -: Март 08, 2013, 19:27:29 pm »
Ето и графиката
 

Виждам, че М. е дошла, е  Нов МЦ-Нов късмет :)
Прави и тестове за О.
БТ  е добре да се мери до 8.00 часа
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #651 -: Март 08, 2013, 19:33:22 pm »
Здравей , Денис. Би ли погледнала графиката ми и да ми помогнеш с разчитането й.
Последните три цикъла О. беше различна(доколкото аз си я определих)Единият на 9-10 ден, втория на 33 :ask:ден, а сега около 25-26 ден.
Ще бъда благодарна на всякакъв коментар.

Да, О. може да е била на 25 ден от МЦ.
Добре е да се консултираш с АГ и Ендокринолог. Това вариране в дължината на МЦ, може да показва проблем. Не се притеснявай, това не е пречка за зачеване, но периода / за зачеване/, сравнен с този при нормален МЦ, може да е по-дълъг.Защо да чакаш месеци наред и да се надяваш на случайността?! Лечението може да е много елементарно и бързо.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #652 -: Март 08, 2013, 19:35:50 pm »
Здравейте момичета. Може ли да погледнете графиката ми според вас кога е била и имали Овулация.

О. може да е била на 15/16 ден от МЦ, ако БТ се повиши още малко и се задържи висока

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #653 -: Март 08, 2013, 23:02:48 pm »
Благодаря ти, Денис!
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #654 -: Март 09, 2013, 10:53:23 am »
Здравей Денис , пиша тук защото явно проблема не ми  е с щитовидната а с температура и овулация ! При посещение при гинето .изрази мнение че репродуктивните ми хормони не са в час , по повод че базалната ми Т е ниска и не се покачва над 37 ° яичниците не работят. иска да пусна отново глюкоза и инсулинова резистентност и след това да ми назначи лечение.
Би ли коментирала графиките ми до тук .
 http://calendar.zachatie.org/work/DisplayUserCycle
Напълно се обарках .
Вчера повторих изследванията като добавих дхеа и тестостерон.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #655 -: Март 09, 2013, 17:55:09 pm »
Здравей Денис , пиша тук защото явно проблема не ми  е с щитовидната а с температура и овулация ! При посещение при гинето .изрази мнение че репродуктивните ми хормони не са в час , по повод че базалната ми Т е ниска и не се покачва над 37 ° яичниците не работят. иска да пусна отново глюкоза и инсулинова резистентност и след това да ми назначи лечение.
Би ли коментирала графиките ми до тук .
 http://calendar.zachatie.org/work/DisplayUserCycle
Напълно се обарках .
Вчера повторих изследванията като добавих дхеа и тестостерон.

Според графиките ти - имаш проблем с О.
Проследи О. няколко поредни МЦ на УЗ и направи всички необходими изследвания.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #656 -: Март 09, 2013, 18:54:22 pm »
Благодаря ти Денис невероятна си   :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #657 -: Март 10, 2013, 22:00:49 pm »
Днес е 6 ден в който си правя тест за овулация, но отново е отрицателен. Миналия месец ову беше на 15  ден от МЦ. Започнах да се притеснявам, че ову закъснява, а и температурата се задържа на 36.6. Как ви се струва графиката? Възможно ли е тестовете за ову да са пропуснали ову-то?  8O
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #658 -: Март 11, 2013, 18:13:36 pm »
Днес е 6 ден в който си правя тест за овулация, но отново е отрицателен. Миналия месец ову беше на 15  ден от МЦ. Започнах да се притеснявам, че ову закъснява, а и температурата се задържа на 36.6. Как ви се струва графиката? Възможно ли е тестовете за ову да са пропуснали ову-то?  8O

Графиката ти е добре дотук- О. предстои.
Не се притеснявай - не е проблем  О. да е по-късно, важното е да има О. :)

ПП. Ако има по-късна О., МЦ ще е по-дълъг

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #659 -: Март 11, 2013, 21:56:38 pm »
Здравей Денис би ли коментирала и моята графика :)