0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #600 -: Февруари 18, 2013, 09:12:22 am »
Момичетааа, този месец въобще не знам какво се случва с Т. Някакви предположения? Моля ви, помагайте :(
Графиката ти е супер дотук.
Ако няма М. направи тест с първа сутрешна урина
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #601 -: Февруари 18, 2013, 09:19:17 am »
Здравейте,
моля за коментар на моята графика! Този месец стимулиране с Клостилбегит, след преглед с ултразвук овулацията е определена за 9 или 10-ти Февруари. Направени хормонални изследвания,цитонамазка, микробиология, спермограма, цветна снимка, като тези изследвания не показват проблем.Имам нередовен цикъл, но не съм диагностицирана с ПКЯ. Опити правим от година и 4 месеца, като през този период съм имала доста нередовен цикъл и кисти, които са спукани с Примолут Нор. Кога най-рано мога да направя тест? Предварително благодаря!

Прегнил поставян ли ти е?

Тест - най-рано 10 дни след Прегнила

Ако О. е била на 10.02 или на 14 ден от МЦ - М. трябва да дойде след 27-28 ден на МЦ, или най-рано след 26-27 ден на МЦ може да направиш уринен тест
Кръвен тест - най-рано след 25 ден на МЦ

Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #602 -: Февруари 18, 2013, 10:55:03 am »
denis до днес и аз така мислех, но този спад днес ме срази :(
Ще изчакам днес да видим дали ще дойде  :witch: , силно се надявам да ме подмине и утре сутринта ще направя тест
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #603 -: Февруари 18, 2013, 12:35:40 pm »
denis до днес и аз така мислех, но този спад днес ме срази :(
Ще изчакам днес да видим дали ще дойде  :witch: , силно се надявам да ме подмине и утре сутринта ще направя тест
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #604 -: Февруари 18, 2013, 15:05:43 pm »
Искам да помоля Денис когато можедапогледне старта ми графика МЦ 20-01-2013, в Бейбиплан където се счита че О. е на 14 ден, както са ми го отбелязали, и м. ме изненада много добре на 16-02, предстои среща с док заради пролактина :?
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #605 -: Февруари 19, 2013, 13:21:34 pm »
Денис, благодаря ти много за отделеното време и за пожеланието! Дай боже да има положителен резултат на всички момичета!Притеснява ме обаче, че Прегнил не е поставян и без него да не би да не се е спукал фоликула, но така прецени лекарката. Още веднъж благодаря! :flower: 
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #606 -: Февруари 19, 2013, 21:44:50 pm »
Искам да помоля Денис когато можедапогледне старта ми графика МЦ 20-01-2013, в Бейбиплан където се счита че О. е на 14 ден, както са ми го отбелязали, и м. ме изненада много добре на 16-02, предстои среща с док заради пролактина :?
Не си мерила БТ до края на МЦ
O.може да е била на 14 ден от МЦ, но М след 11 дни показва проблем с О.или с ЖТ / лекаря да прецени/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #607 -: Февруари 20, 2013, 09:55:17 am »
Денис здравей само да погледнеш БТ , че мисля че , май нямам ов  след хапчетата
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #608 -: Февруари 20, 2013, 10:45:37 am »
Мацки, моля ви погледнете ми графиката. Ясно ми е, че този месец бебеправенето не е било успешно.. но каква може да е причината БТ да пада, а М. да не ме навестява?
*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #609 -: Февруари 20, 2013, 11:17:39 am »
Мацки, моля ви погледнете ми графиката. Ясно ми е, че този месец бебеправенето не е било успешно.. но каква може да е причината БТ да пада, а М. да не ме навестява?
     predi malko q poglednah nqmam ideq mnogo ti e stranna grafikata i se o4udih na otricatelniq test i tozi spad na bt spored men dnes trqbva da ti doide za po sigurno otidi na lekar vij i moqta tozi mesec e mn stranna  ne moga da rzbera imali ov ujas stavat nqkakvi anomalii
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #610 -: Февруари 20, 2013, 11:24:00 am »
Докторът ми не е в града, където живея. А ако отида тук ще ми кажат пий дуфастон и ще ти дойде. Ще изчакам още няколко дни и ще видим.
относно твоята графика мисля, че би било хубаво, ако си направиш тест за О днес и утре. Според мен е възможно О да ти е тези дни.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #611 -: Февруари 20, 2013, 11:28:12 am »
Мацки, моля ви погледнете ми графиката. Ясно ми е, че този месец бебеправенето не е било успешно.. но каква може да е причината БТ да пада, а М. да не ме навестява?
Ами днес може да дойде, ама може и да не дойде и утре да се повиши БТ
Докато няма М. има шанс  :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #612 -: Февруари 20, 2013, 11:30:40 am »
pleyada много ти благодаря за думите. Искренно се зарадвах и засмях :D
*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #613 -: Февруари 20, 2013, 11:45:30 am »
Докторът ми не е в града, където живея. А ако отида тук ще ми кажат пий дуфастон и ще ти дойде. Ще изчакам още няколко дни и ще видим.
относно твоята графика мисля, че би било хубаво, ако си направиш тест за О днес и утре. Според мен е възможно О да ти е тези дни.
problemut e 4e tozi mesec sprqh protivoza4atu4nite  pih gi 4 meseca i e vuzmojno da nema izobshto ako napravq dnes i utre samo 2 dena dali shte pokaje ne e li hubavo da se pravqt poredica ot testove
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #614 -: Февруари 20, 2013, 12:29:25 pm »
Започни днес и направи поне 4-5. Е, може и да не е необходимо, ако е положителен.
Стискам палци.
*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #615 -: Февруари 20, 2013, 12:33:46 pm »
Започни днес и направи поне 4-5. Е, може и да не е необходимо, ако е положителен.
Стискам палци.
blagodarq ti ot surce stiskam ti palci vsi4ko da e nared pri teb i bt da se poka4i i da vidish 2 4artichki :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #616 -: Февруари 21, 2013, 08:45:01 am »
Денис здравей само да погледнеш БТ , че мисля че , май нямам ов  след хапчетата
Графиката ти е добре дотук- О. предстои, прави тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #617 -: Февруари 21, 2013, 08:46:46 am »
Започни днес и направи поне 4-5. Е, може и да не е необходимо, ако е положителен.
Стискам палци.
blagodarq ti ot surce stiskam ti palci vsi4ko da e nared pri teb i bt da se poka4i i da vidish 2 4artichki :)

Пиши на кирилица, моля

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #618 -: Февруари 21, 2013, 13:03:16 pm »
denis , моля те погледни пак графиката ми. Нещо БТ взе да пада, а М трябва да (не)дойде след 5 дни. Нормални ли са ми температурите?

« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 13:05:44 pm от ina_1984 »
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #619 -: Февруари 23, 2013, 17:14:15 pm »
Здравейте момичета, и на теб Денис
имам един въпрос на които не можах да открия точен отговор става въпрос за следното дали 36,7 е висока температура за първа фаза в БТ и ако няма 0,4 разлика  в двете фази проблем ли е за забременяването аз лично мисля да задам тези въпроси на лекаря ми , но няма да е лошо да съм поне малко информирана предварително за да имам повече въпроси . Благодаря предварително момичета.