0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #420 -: Декември 10, 2012, 18:10:36 pm »
Благодаря Денис :bighug: А дали този постепенен спад на Т означава, че не се е получило? :(
До тук графиката ти е добре
Колко време държиш терм-ра? Да не ти е студено рано сутрин?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #421 -: Декември 10, 2012, 18:30:38 pm »
 
Благодаря,denis ,добре е ,че те имаме   :bighug:
Дано се отвори този път графиката,БТ още не се е вдигнала,но пък утре или вдруги ден съм пак на преглед и ще разбера какво се случва.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=anelia_zdravko
 
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #422 -: Декември 10, 2012, 19:12:24 pm »
За студено - не ми е студено. Обаче го махам веднага щом даде сигнал...  Утре ще пробвам да го подържа 1-2 мин повече да видя какво ще покаже  :wink: :oops: А има и още нещо, тъй като алармата на телефона на мъжа ми звъни 1 час преди да дойде време за измерването на Т и аз се стряскам, та се питам дали може това да има някакво отражение върху нея ? :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #423 -: Декември 11, 2012, 07:41:39 am »
Здравейте, отново. Е моята графика не показа да съм имала ову.. Но от 7 дни е над 37 градуса. Гърдите не са спрели да ме болят от 13 ти ден. Снощи забелязах че и ареолите ми са ужасни... Апетита ми доста засилен,но това е нормално като предменструация. Но има и още нещо което е странно - въздуха, който не ми стига. Та въпроса ми е следния. Днес може би няма да имам възможност, но ако и утре БТ ми е висока може ли да направя тест?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #424 -: Декември 11, 2012, 18:07:45 pm »

Благодаря,denis ,добре е ,че те имаме   :bighug:
Дано се отвори този път графиката,БТ още не се е вдигнала,но пък утре или вдруги ден съм пак на преглед и ще разбера какво се случва.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=anelia_zdravko

Aко БТ продължи да се покачва, О. може да е някъде около 20-21-22 ден от МЦ
Все още не може точно да се определи
Стискам палци и чакам новини :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #425 -: Декември 11, 2012, 18:11:06 pm »
За студено - не ми е студено. Обаче го махам веднага щом даде сигнал...  Утре ще пробвам да го подържа 1-2 мин повече да видя какво ще покаже  :wink: :oops: А има и още нещо, тъй като алармата на телефона на мъжа ми звъни 1 час преди да дойде време за измерването на Т и аз се стряскам, та се питам дали може това да има някакво отражение върху нея ? :wink:

Най-вероятно ме мериш както трябва
Дигиталния терм-р се държи 2-3-4 мин след сигнала

За алармата - не, едва ли - ако лежиш неподвижно и не мърдаш много не е проблем, че ще измериш БТ след 1 час.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #426 -: Декември 11, 2012, 18:15:06 pm »
Здравейте, отново. Е моята графика не показа да съм имала ову.. Но от 7 дни е над 37 градуса. Гърдите не са спрели да ме болят от 13 ти ден. Снощи забелязах че и ареолите ми са ужасни... Апетита ми доста засилен,но това е нормално като предменструация. Но има и още нещо което е странно - въздуха, който не ми стига. Та въпроса ми е следния. Днес може би няма да имам възможност, но ако и утре БТ ми е висока може ли да направя тест?


Изчакай още няколко дни
Имаш стъпаловидно покачване  - О. може да е била 13/14 ден от МЦ - тест най-рано на 26 ден от МЦ
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #427 -: Декември 11, 2012, 20:41:17 pm »
denis,днес бях на преглед и се установи киста на жълтото тяло 39.7мм ,незнам какво е това и съм уплашена ,всичко друго е ОК.Другия месец доки каза пак да отида да ме наблюдава,каква е причината да се получава така?Благодаря ти предварително
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #428 -: Декември 13, 2012, 07:52:20 am »
denis,днес бях на преглед и се установи киста на жълтото тяло 39.7мм ,незнам какво е това и съм уплашена ,всичко друго е ОК.Другия месец доки каза пак да отида да ме наблюдава,каква е причината да се получава така?Благодаря ти предварително

Кога беше последната М.? Кой ден ти е днес?

Никой не може да ти каже каква е причината - просто фоликула /доминантния/  не се пука и се превръща директно в ЖТ- лутеинизира

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #429 -: Декември 13, 2012, 16:12:50 pm »
М беше на 20.11 ,а днес ми е 24 ден.Каза ми ,че всички признаци за ову са на лице,освен един  и затова не е сигурно дали е настъпила.Пък графиките въобще не ги зачита.Ще чакам до следващото М и пак тръгвам на прегледи
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #430 -: Декември 15, 2012, 07:59:28 am »
М беше на 20.11 ,а днес ми е 24 ден.Каза ми ,че всички признаци за ову са на лице,освен един  и затова не е сигурно дали е настъпила.Пък графиките въобще не ги зачита.Ще чакам до следващото М и пак тръгвам на прегледи

Нещо не разбирам?!
На 14 ден от МЦ си била на АГ - на УЗ е установено, че има 2 фоликула - 15,6 и 11 мм
Освен тях има и киста на ЖТ/39.7мм / - така ли?

Всичко това показва ПКЯ и в такъв случай на графиката не може да се вярва / това и е правилото/условието при Метода на БТ/
При ПКЯ - вероятността да има О. е много малка

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #431 -: Декември 15, 2012, 08:22:35 am »
Здравей Денис,
би ли погледнала как върви тази графика.Никога досега(откакто меря БТ)не съм имала такова покачване толкова рано :ask:Какво мислиш?
Благодаря предварително

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #432 -: Декември 15, 2012, 12:23:09 pm »
Здравейте, момичетаета  :) Как сте? Денис би ли хвърлила едно око как върви графиката ми до сега! От два дни имам силни болки в областа на яйчниците но не е ПМС , различно е. Още е рано за тест нали?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #433 -: Декември 15, 2012, 20:37:34 pm »
Здравей Денис,
би ли погледнала как върви тази графика.Никога досега(откакто меря БТ)не съм имала такова покачване толкова рано :ask:Какво мислиш?
Благодаря предварително

Графиката ти може да показва ранна О. - на 9 ден от МЦ.
Колко дни средно е МЦ при теб?
Имаше ли О. миналия МЦ?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #434 -: Декември 15, 2012, 20:53:40 pm »
Здравейте, момичетаета  :) Как сте? Денис би ли хвърлила едно око как върви графиката ми до сега! От два дни имам силни болки в областа на яйчниците но не е ПМС , различно е. Още е рано за тест нали?
О. според мен е била на 11 ден от МЦ
Графиката ти е добре до тук - стискам палци.

ПП. Ако болките са нетърпими, отиди да те видят на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #435 -: Декември 16, 2012, 01:16:42 am »
На 14 ден от М фол. в десен яйчник 15.6,в ляв 11 мм
На 22 ден от М се видя в десен яйчник жълто тяло,но с размери 39.7 мм и доки каза,че е киста на жълтото тяло.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #436 -: Декември 16, 2012, 08:14:40 am »
На 14 ден от М фол. в десен яйчник 15.6,в ляв 11 мм
На 22 ден от М се видя в десен яйчник жълто тяло,но с размери 39.7 мм и доки каза,че е киста на жълтото тяло.
Много неприятно
Дано да претърпи обратно развитие и да не ти създава проблеми
Трябва да я следиш на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #437 -: Декември 16, 2012, 12:04:02 pm »
Благодаря ти denis,знам,че положението не ми е розово,но няма да се отказвам.Все пак трябва да има някакво решение,гинеколога ми ме иска на 12 ден от новия МЦ.Благодаря за всичко  :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #438 -: Декември 17, 2012, 10:10:00 am »
Здравейте, момичета - кокичета! Искам да споделя една надявам се радостна новина. Днес си правих тест ( Sure check) и излезе  :bfp: , но с едва-едва забележима втора чертичка. По принцип ми е рано , НЕ чакам лелката на 23.12, днес ми е 13-тия ден след О, така че само тихичко мога да се радвам за сега. Незнам дали утре да не повторя теста или да изчакам още два - три дни ...?
Стискайте ми палци и дано скоро всички видим така чаканите ДВЕ чертички :balk_103: :balk_104:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #439 -: Декември 17, 2012, 10:59:27 am »
 osi_5 osi_5 osi_5 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :dance2: :dance2: :dance2:
Еййй много се зарадвах,тъкмо писах на друго място ,че нямам търпение за хубави новини с положителни тестчета!
Тихичко честито!Само щастливи моменти! :bighug: :bighug: :bighug: