0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #400 -: Ноември 24, 2012, 17:50:04 pm »
Някои би ли коментирал графиката ми, тези спадове на температурата ми последните дни дали са обезпокойтелни. Благодаря предварително Smile
извиняваите че пак пиша ама ми е притеснено :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #401 -: Ноември 24, 2012, 21:21:04 pm »
Денис, здравей, би ли хвърлила поглед, дали е възможна овулация веднага след цикъл. Все още имам зацапване, тъмно кафяво към черно, но десния ячник много ме придърпва днес, гърдите ме болят и температурата ми спадна.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #402 -: Ноември 25, 2012, 08:41:10 am »
denis  ще хвърлиш ли едно око и на моята графика,че този месец нищо не мога да разбера,тестовете за ову ми показват само една чертичка и ме съмнява че не са верни,а БТ ту се покачи ту пак падне и не знам имало ли е или няма да има ову.Благодаря ти предварително за коментара
Вече се бях примирила че този месец няма да има ову и даже си чаках тази гадина с метлата и изведнъж на 24ден имам покачване.Денис били ми дала някаква яснота че съвсем се обърках

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #403 -: Ноември 25, 2012, 19:10:49 pm »
Денис, здравей, би ли хвърлила поглед, дали е възможна овулация веднага след цикъл. Все още имам зацапване, тъмно кафяво към черно, но десния ячник много ме придърпва днес, гърдите ме болят и температурата ми спадна.

Зацапването което описавш и зацапване което според мен се дължина доизчистване след цикъл и почтивсяка жена го има и не е нищо особено и страшно както и болките са нормални по мое мнеине , а също спада на температурата в чистите дни на цикъла също е нормално да спадне. Когато няма бременност БТ постепенно спада , а когато има тя се задържа висока и е нормално да е висока по време на цикъл. Все пак ако нещо те притеснява сподели с твоя лекар!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #404 -: Декември 01, 2012, 19:39:18 pm »
Някои би ли коментирал графиката ми, тези спадове на температурата ми последните дни дали са обезпокойтелни. Благодаря предварително Smile
извиняваите че пак пиша ама ми е притеснено :)
МЦ 30/10/2012 - не си мерила редовно БТ / и е трудно да се изчисли разликата в БТ/
О. може да е била на 14/15 ден от МЦ. Графиката ти образува лек връх през ЛФ - ако пак се повтори, консултирай се с лекар.

ПП. Може да е имало задържан фоликул

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #405 -: Декември 01, 2012, 19:41:51 pm »
Денис, здравей, би ли хвърлила поглед, дали е възможна овулация веднага след цикъл. Все още имам зацапване, тъмно кафяво към черно, но десния ячник много ме придърпва днес, гърдите ме болят и температурата ми спадна.


Графиката ти не показва да е имало О. до тук
Може да има повече от 1 фоликул / ако имаш възможност е добре да те видят на УЗ/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #406 -: Декември 01, 2012, 19:44:07 pm »
denis  ще хвърлиш ли едно око и на моята графика,че този месец нищо не мога да разбера,тестовете за ову ми показват само една чертичка и ме съмнява че не са верни,а БТ ту се покачи ту пак падне и не знам имало ли е или няма да има ову.Благодаря ти предварително за коментара
Вече се бях примирила че този месец няма да има ову и даже си чаках тази гадина с метлата и изведнъж на 24ден имам покачване.Денис били ми дала някаква яснота че съвсем се обърках

Може да е имало О. на 22 ден от МЦ. Графиката ти е добре до тук - показва късна О., но това не е проблем, просто МЦ ще е по-дълъг / 35-36 дни/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #407 -: Декември 01, 2012, 22:19:18 pm »
Denis,радвам се отново да те видя.  :D
Един коментар няма да ми е излишен макар че ми се иска
да идва м. че да отида на Узи и да видя какво става
, и според мен няма О., Бт не се е качвала над 36 и 9 като че ли върви
36,7-до 36 и 9. И с 2 думи, какво се случва, този МЦ, нямах дори и характерната белтъкоподобна и разтеглива ЦС... :?
В повечето случай, водниста и малко кремообразна  :oops:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #408 -: Декември 02, 2012, 08:37:18 am »
Денис, здравей, би ли хвърлила поглед, дали е възможна овулация веднага след цикъл. Все още имам зацапване, тъмно кафяво към черно, но десния ячник много ме придърпва днес, гърдите ме болят и температурата ми спадна.


Графиката ти не показва да е имало О. до тук
Може да има повече от 1 фоликул / ако имаш възможност е добре да те видят на УЗ/

Това лошо ли е? Днес е неделя няма как да отида до доки, а вече съм притеснена. Ако е нямало ову, тогава какви са тия симптоми, които ме държат от 3-4 дни? Днес даже са по- силни и от ПМС.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #409 -: Декември 04, 2012, 09:42:58 am »
Здравейте момичета и на теб Денис .Ако може едно коментарче за моята графика .Благодаря !!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #410 -: Декември 04, 2012, 15:34:52 pm »
Denis,радвам се отново да те видя.  :D
Един коментар няма да ми е излишен макар че ми се иска
да идва м. че да отида на Узи и да видя какво става
, и според мен няма О., Бт не се е качвала над 36 и 9 като че ли върви
36,7-до 36 и 9. И с 2 думи, какво се случва, този МЦ, нямах дори и характерната белтъкоподобна и разтеглива ЦС... :?
В повечето случай, водниста и малко кремообразна  :oops:


До тук графиката ти не показва да е имало О.
Най-вероятно МЦ ще е ановулаторен.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #411 -: Декември 04, 2012, 15:37:24 pm »
Денис, здравей, би ли хвърлила поглед, дали е възможна овулация веднага след цикъл. Все още имам зацапване, тъмно кафяво към черно, но десния ячник много ме придърпва днес, гърдите ме болят и температурата ми спадна.


Графиката ти не показва да е имало О. до тук
Може да има повече от 1 фоликул / ако имаш възможност е добре да те видят на УЗ/

Това лошо ли е? Днес е неделя няма как да отида до доки, а вече съм притеснена. Ако е нямало ову, тогава какви са тия симптоми, които ме държат от 3-4 дни? Днес даже са по- силни и от ПМС.


Ако има повече от 1 фоликул, може да няма О. / но може и да има :)/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #412 -: Декември 04, 2012, 15:39:01 pm »
Здравейте момичета и на теб Денис .Ако може едно коментарче за моята графика .Благодаря !!!!
Графиката ти е добре до тук
О. може да е била на 11 ден от МЦ
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Малко помощ?
« Отговор #413 -: Декември 06, 2012, 18:57:12 pm »
Здравейте! Съжалявам за гламавия въпрос, но понеже не правим някакви целенасочени опити за бебе, положителният тест вчера ми беше леко изненадващ, съответно нямам никакви спомени за това кога сме правили секс изобщо (животът ми е натоварен на макс, знам, че не съм заченала непорочно, но наистина нямам никакъв спомен). Та се замислих сериозно, и все повече имам съмнение, че последния ми цикъл е бил всъщност някаква форма на имплантационно кървене, а всъщност за последно МЦ е бил от 05.10. Само да уточня, че винаги имам тежък, обилен и продължителен цикъл, понякога ми идва по-рано с ден-два, затова и дата 30.10 не ми се е видяла съмнителна. Знам, че доки ще го каже със сигурност, но дайте съвет изобщо възможно ли е това, защото не искам да изглеждам толкова глупава, колкото се чувствам. А, и чертичките на теста бяха ослепително червени и се появиха моментално (CLEAR), та си мисля, че нивата на ЧХГ трябва да са по-високи, отколкото биха били само след 7дни закъснение...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #414 -: Декември 08, 2012, 18:01:46 pm »
Здравейте! Съжалявам за гламавия въпрос, но понеже не правим някакви целенасочени опити за бебе, положителният тест вчера ми беше леко изненадващ, съответно нямам никакви спомени за това кога сме правили секс изобщо (животът ми е натоварен на макс, знам, че не съм заченала непорочно, но наистина нямам никакъв спомен). Та се замислих сериозно, и все повече имам съмнение, че последния ми цикъл е бил всъщност някаква форма на имплантационно кървене, а всъщност за последно МЦ е бил от 05.10. Само да уточня, че винаги имам тежък, обилен и продължителен цикъл, понякога ми идва по-рано с ден-два, затова и дата 30.10 не ми се е видяла съмнителна. Знам, че доки ще го каже със сигурност, но дайте съвет изобщо възможно ли е това, защото не искам да изглеждам толкова глупава, колкото се чувствам. А, и чертичките на теста бяха ослепително червени и се появиха моментално (CLEAR), та си мисля, че нивата на ЧХГ трябва да са по-високи, отколкото биха били само след 7дни закъснение...

Стойностите на ЧХГ и УЗ преглед ще дадат най-точен отговор на тези въпроси

От мен :) - Тихичко Честито!
 Лека и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #415 -: Декември 09, 2012, 12:28:18 pm »
Здравей, Денис, би ли погледнала графиката ми! Дано да съм уцелила овулацията :-/  и най-накрая да видя двете важни чертички !
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #416 -: Декември 09, 2012, 14:05:10 pm »
Здравей, Денис, би ли погледнала графиката ми! Дано да съм уцелила овулацията :-/  и най-накрая да видя двете важни чертички !
О. според мен е била на 11 ден от МЦ - идеално си я уцелила  :wink:
Стискам палци да е станало

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #417 -: Декември 09, 2012, 18:21:22 pm »
Здравей,denis
Този месец пак ходя на фоликулометрия да видим дали ще има ову.На 14 ден имах фол. в десен яйчник 15.6 и в ляв 11,дебелина на лигавицата 7.2.Според теб ако има ову,то кога би трябвало да бъде горе-долу
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #418 -: Декември 10, 2012, 09:05:25 am »
Благодаря Денис :bighug: А дали този постепенен спад на Т означава, че не се е получило? :(
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #419 -: Декември 10, 2012, 18:08:27 pm »
Здравей,denis
Този месец пак ходя на фоликулометрия да видим дали ще има ову.На 14 ден имах фол. в десен яйчник 15.6 и в ляв 11,дебелина на лигавицата 7.2.Според теб ако има ову,то кога би трябвало да бъде горе-долу

Мериш ли БТ? - не мога да отворя графиката ти

За О. - не зная, има 2 варианта
- фоликула 15,6мм - да се пукне около 17-18 ден от МЦ
но може и да претърпи обратно развитие и да се пукне др. фоликул - 20-24 ден от МЦ
Това са просто сметки - не им се доверявай много :)
Мери БТ и прави тестове за О. - на тях повече може да се вярва

Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум