0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #380 -: Ноември 18, 2012, 13:29:22 pm »
Denis, би ли погледнала графиката ми за коментар?
и да те питам ще навреди ли "далацин Ц " капсули /пия го за зъб от овуто/ на яйцеклетката или евентуално оплождане или имплантиране, макар че се съмнявам въобще дали сме улучили момента  , но се надявам  :lol:
Иначе си пийвам вит.Е и ФК
БЛАГОДАРЯ ТИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Графиката ти е добре до тук. О. според мен е била на 13/14 ден от МЦ
Далацин С - не е добре да се приема когато се правят опити за бебе. Трябвало е да го обсъдиш със стоматолога си / той би те посъветвал най-добре/
Дано се случи това, което е най-добре в този случай :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #381 -: Ноември 18, 2012, 13:36:38 pm »
Izvinqvam se purvo che pisha na latinica , no mi se skapa flex type i ne iska da se ka4i nov. Denis bih iskala da mi poglednesh grafikata kogato e udobno ,sprqmo grafiki na durgi dami moite imat dosta visoki stoinosti kato se ima predvid che mi se zabavi cikula. A po vreme na cikul merih i e 37.80. Merq si temp. sutrin mejdu 7:40 i 8:00 s digitalen temp, i kak po temperaturata se poznava ovu-to. Hodih na ginekolog i se ustanovi che imam ne pukant folikul i zaradi tova qvno ne sum imala ovu minaliq mesec.Vupreki tova che ne e puknat me nakaraha da pusna izlsedvane na progesteron i eto go  Референтни стойности  Метод Прогестерон/Progesteronе     4.16      ng/mll    M 0.2 - 1.4. фол.ф. 0.2 - 1.5;ов.ф. 0.8 - 3.0; лут.ф.1.7 - 27.0; менопауза:0.1 - 0.8  

Blagodarq ti predvaritelno :)

04/10/2012 - графиката ти показва проблем - не е имало О. Имала си задържан фоликул - от там са и тези по-високи стойности на БТ
На кой ден пусна Прогестерона?
Може да е било ЛУФ - при него има по-високи нива на Прогестерона.
За ЛУФ ли се съмнява лекаря? Фоликула претърпял ли е обратно развитие или още е там?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #382 -: Ноември 18, 2012, 13:43:13 pm »
Здравей, Denis
Би ли коментирала какво мислиш по моя въпрос  :bighug:
На 25 септември правих изследване за проходимост на тръбите, всичко се оказа ок, правихме спермограма, тя е почти идеална, октомври месец правих две инжекции Мерионал, резултат нямаше, оказа се че явно не съм имала овулация до сега.
Месец Ноември вече правих стимулация с Клостилбегит, имаше резултат - в ляв яйчник имаше фоликул, двата дни имаше сексуален контакт, на прегледа всичко беше ок, фоликула се беше пукнал, лигавицата ок, абе всичко супер.
Беше ми изписан Дуфастон , за 10 дни по 2 таблетки. Той свърши на 14 и същият ден правих тест, беше отрицателен, днес на 17 би трябвало да ми дойде М, но още я няма. От вчера не се чувствам много добре, гади ми се, снощи имаше и повръщане. Нищо друго не усещам, нямам предменструални симптоми, освен леки пробождания в яйчника с пукнатия фоликул. Надявам се да съм обяснила добре, ако не всичко се вижда в графиката ми. Благодаря предварително!

До тук  - всичко е ОК :)
Не си мерила БТ и не мога да преценя кога точно е била О.
Направи отново тест - утре с първата урина
Чакам новини и стискам силно палци
Дано да е станало  :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #383 -: Ноември 18, 2012, 14:01:42 pm »
здравейте, нова съм във форума (новорегистрирана) иначе ви "шпионирам" от мнооого време, бих била благодарна ако някой погледне и моята графика и ми помогне със съвет или окуражаване. Пробваме от много време, но желания резултат е винаги много далеч.Всеки месец се отчайвам и си казвам че спирам с надеждите, но никога не става така, с наближаване на датата за МЦ започвам да си измислям симптоми на бременност. Помощ!  :oops:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #384 -: Ноември 18, 2012, 15:31:08 pm »
Дай името, с което си регистрирана в О.Календара

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #385 -: Ноември 18, 2012, 17:52:15 pm »
hristina, но си сложих лентичката, така че можеш да я видиш и от там. преди малко май ми дойде, много странно и рано.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #386 -: Ноември 18, 2012, 19:39:40 pm »
Денис, благодаря че при теб ми стана по ясно защо са високите стойности. Пуснах го на 13.11.2012  прогестерона. Просто искаше да види резултатите и не зная за какво се съмнява. Фоликула си стоеше там и не беше малък на десния яйчник. Сега съм в цикъл вече и в четвъртък съм при друг лекар за да видим дали още е там.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #387 -: Ноември 19, 2012, 14:16:11 pm »
здравейте, нова съм във форума (новорегистрирана) иначе ви "шпионирам" от мнооого време, бих била благодарна ако някой погледне и моята графика и ми помогне със съвет или окуражаване. Пробваме от много време, но желания резултат е винаги много далеч.Всеки месец се отчайвам и си казвам че спирам с надеждите, но никога не става така, с наближаване на датата за МЦ започвам да си измислям симптоми на бременност. Помощ!  :oops:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

Здравей и аз съм нова, последвах линка който си поставила долу но ми излиза моята графика, което е странно. Или само аз виждам линка или си се объркала нещо.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #388 -: Ноември 19, 2012, 21:27:38 pm »
Това е графиката на xpucuty!

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=xpucuty

Може ли поглед и върху моята, тази вечер на няколко пъти ме срязаха болки в яйчниците, по силни в ляво, няма как да отида на Узи и разчитам на теб Денис и БТ!
И оскъдно количество белтъкоподобна ЦС.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #389 -: Ноември 20, 2012, 07:28:46 am »
Бях сигурна, че ще объркам нещо. За това си сложих в подписа лента с " Моята графика". Е, тя така или иначе почня от началото. Ще ви бъда благодарна да ми помогнете с разшифроването на новата.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #390 -: Ноември 20, 2012, 17:35:42 pm »
Здравей Денис.Би ли дала коментар какво мислиш за графиката ми до момента.
Благодаря предварително.



*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #391 -: Ноември 20, 2012, 19:53:36 pm »
hristina, но си сложих лентичката, така че можеш да я видиш и от там. преди малко май ми дойде, много странно и рано.

Мери от М. до М.
Прави тестове за О.

МЦ 24/10/2012 - според мен О. е била 10/11 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #392 -: Ноември 20, 2012, 19:56:22 pm »
Денис, благодаря че при теб ми стана по ясно защо са високите стойности. Пуснах го на 13.11.2012  прогестерона. Просто искаше да види резултатите и не зная за какво се съмнява. Фоликула си стоеше там и не беше малък на десния яйчник. Сега съм в цикъл вече и в четвъртък съм при друг лекар за да видим дали още е там.

Ще чакам да пишеш как е минало
Дано да няма проблем

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #393 -: Ноември 21, 2012, 08:18:36 am »
Искам само да допълня.че дните,в които БТ ми е над 37 градуса,бях болна с по-висока температура и силно втрисане.
Нямам нито едно сърчице за този месец,защото мъжа ми пътува и в момента не е тук.Така,че нищо не очаквам за този месец да е станало.Просто правя тестове и меря за ориентир.



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #394 -: Ноември 21, 2012, 16:55:19 pm »
Аз също ще допълня че понякога ми се случва да меря БТ и след 9 сутринта както днес в 9 и 30 иначе  я меря към 7 и 30 с живачен 10 минути но напоследък к се заспивам около този час и меря или към 8 и 10  или след 9 , може би за това е висока...
Надявам се на О. , другия Мц и на Узи...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #395 -: Ноември 22, 2012, 07:32:44 am »
 denis  ще хвърлиш ли едно око и на моята графика,че този месец нищо не мога да разбера,тестовете за ову ми показват само една чертичка и ме съмнява че не са верни,а БТ ту се покачи ту пак падне и не знам имало ли е или няма да има ову.Благодаря ти предварително за коментара

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #396 -: Ноември 22, 2012, 08:52:32 am »
marina_vdb, позволих си и аз да погледна графиката ти, докато дойде denis.

според мен, този цикъл няма овулация - както виждаш и сама, температурната крива е почти хоризонтална, не се наблюдава някакво устойчиво повишение през втората фаза (макар и с поне 1-2 десети от градуса), а вече си 21-ви ден. какво беше положението през предходните няколко цикъла?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #397 -: Ноември 23, 2012, 07:15:49 am »
Благодаря ти  jam ,и аз бях обедена че този месец няма да има ову.Иначе за предните месеци ову ми е между 15-18ден(следя ову от май тази година).Никога не съм мислела че ще го кажа,но нямам търпение  :witch: и да почнем новият лов.Благодаря ти отново :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #398 -: Ноември 23, 2012, 14:12:49 pm »
Някои би ли коментирал графиката ми, тези спадове на температурата ми последните дни дали са обезпокойтелни. Благодаря предварително :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #399 -: Ноември 23, 2012, 19:00:10 pm »
Да кажа,че моята графика няма смисъл от коментар вече.