0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #300 -: Октомври 12, 2012, 21:16:27 pm »
Благодаря много Денис!Само се извенявам :sorry: ,защото си поставих запитването и в друга тема.Помислих си че не е за тук.Надqвам се да няма проблеми ,че сьм го писала на две места! :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #301 -: Октомври 12, 2012, 22:14:01 pm »
Денис, моля те погледни ми графиката, имаш ли представа защо така ми варира /с големи разлики / БТ ? досега не ми се е случвало с такива големи амплитуди в ФФ /мислех че е от алкохола, който пих 1-2 вечери, но май не е/, не мога да разбера ....  8O И по този повод да добавя че на 3 ден съм пуснала хормони , но нямам още резултати /утре ще ги взема/.
утре съм на ХСГ и имам ЦС , ще е проблем ли за снимката и ще даде ли някакво отражение ?


Графиката ти е добре до тук
Провери терм-ра. Какъв е и колко време го държиш?
Успех на процедурата /- ЦС не е проблем/
Денис благодаря ти, аз вече минах ХСГ, много ме беше страх , а нищо не усетих
аз меря с дигитален т-р, но мисля че разбрах от къде идва проблема  :lol:- свети ми че трябва да сменя батерията, аз преди съм мерила с живачен и не обърнах внимание на този за батерията освен това си го купих преди един месец и не мога да разбера как му свърши толкова бързо  8O
Както и да е само да се похваля за цветната снимка - ок е , но се оказа че след 4 години опити сме вече с диагноза неизяснен стерилитет, което въобще не очаквах и сега незнам,д-ра предложи някакви варианти, но каза вече след около 6 мес. опити/може би имаше в предвид ХСГ, че ще окаже влияние и затова да изчакаме/
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #302 -: Октомври 12, 2012, 23:08:53 pm »
Здравей Денис.
Първо искам да се извиня,че графиката ми не е направена на цикли,но не зная как.
Правих си тестове,и вчера чертичката беше доста наситена,имах болки ниско долу в ляво,днес вече отшумяха.И чертичката избледня.
По принцип съм с по-дълъг цикъл около 35-40 дни.Засякох О на 22-23  ден. Показах тестовете и на гинеколога ми,който е на мнение,че вчера ми е било овуто.Пия Дуфастон заради нисък прогестерон по приннцип от 16 ден,но този път започнах след като видях положителен тест.
Днес с приятеля ми порабаоптихме по въпроса и преди 2 дни съшщо,тъй като пътува и нямаме възможност винаги.
Как ти се струва графиката ми,макарче ще продължавам да я меря.



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #303 -: Октомври 12, 2012, 23:30:35 pm »
pretty_shineee
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39152.0
Мисля ,че там ако помолиш ще ти оправят графиката! :goodluck:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #304 -: Октомври 12, 2012, 23:36:08 pm »
 :bighug: Благодаря



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #305 -: Октомври 13, 2012, 12:34:19 pm »
Благодаря Денис за отговора ти! Ако е имало овулация,според теб е била на 18-19 ден,но защо теста за овулация ми отчете отрицателен резултат през тези дни ? Възможно ли е да е имало овулация,а теста да не я е засякъл ? И още нещо - какво е повече от един фоликул ? Извинявам се за този въпрос,търсих в нета,но това,което ми излиза е за стимулация,инвитро и такива неща,та реших да си попитам теб!Благодаря предварително! :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #306 -: Октомври 13, 2012, 17:28:39 pm »
pleyada 
Поздравявам те за добрия резултат, дано скоро да ни се похвалиш с добри новини :)


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #307 -: Октомври 13, 2012, 17:33:14 pm »
pretty_shineee  

Вместо зацапване - нанеси няколко дни М. / 4-5/ за начало на МЦ
Графиката ти е добре до тук
О. според мен е била на 84 ден :) от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #308 -: Октомври 13, 2012, 17:56:46 pm »
vaseto_dani
При ПКЯ вместо 1 доминантен фоликул, може да има много , но с малки размери или 2-3 по-големи и в такиви случаи най-често няма О., но не е изключено и да се пукне някой по-голям фоликул и да има О.
Може тестовете за О. да са били дефектни, но може и да са отчели вярно и да не е имало пик на ЛХ - респ. да няма О.


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #309 -: Октомври 13, 2012, 18:03:53 pm »
Благодаря ти мила Денис!!!Оправи се графиката.Тоест О е била на 22 ден,тогава и беше положителният тест.И имах бодежите в левия яйчник.Днес пак има чертичка,но не е така наситена,а по-бледа.
Дано има резултат!В понеделник имам рожден ден и ще се надявам да се зарадвам след това.
А възможно ли е,да съм нямала О а да ми е отчело.



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #310 -: Октомври 13, 2012, 18:11:19 pm »
Денис,много ти благодаря за отговора,но какво става,когато нямаш ПКЯ ? Бях на преглед скоро и яйчниците са ми ок !
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #311 -: Октомври 13, 2012, 18:17:45 pm »
Благодаря ти мила Денис!!!Оправи се графиката.Тоест О е била на 22 ден,тогава и беше положителният тест.И имах бодежите в левия яйчник.Днес пак има чертичка,но не е така наситена,а по-бледа.
Дано има резултат!В понеделник имам рожден ден и ще се надявам да се зарадвам след това.
А възможно ли е,да съм нямала О а да ми е отчело.

Да, може теста за О. да е (+) и да няма О., но нали затова мерите БТ - тя показва дали е имало или не О.
Според графиката ти до тук- може да е имало О., но БТ трябва да се задържи висока и да не пада

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #312 -: Октомври 13, 2012, 18:21:34 pm »
Денис,много ти благодаря за отговора,но какво става,когато нямаш ПКЯ ? Бях на преглед скоро и яйчниците са ми ок !
В колко часа мериш БТ и колко време държиш терм-ра?

Може проблема с графиката да е от неправилно измерване

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #313 -: Октомври 13, 2012, 18:30:02 pm »
Меря БТ в 07:00ч. с дигитален термометър.След сигнала държа термометъра още 2-3 мин  ( по твоя препоръка  :) в предишни мои публикации) Спомням си,че няколко пъти ставах към пет сутринта до тоалетна и после в седем я меря.Възможно ли е да е от това  8O
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #314 -: Октомври 13, 2012, 18:56:26 pm »
Меря БТ в 07:00ч. с дигитален термометър.След сигнала държа термометъра още 2-3 мин  ( по твоя препоръка  :) в предишни мои публикации) Спомням си,че няколко пъти ставах към пет сутринта до тоалетна и после в седем я меря.Възможно ли е да е от това  8O
Не, не е това проблема
Малка ти е разликата в БТ/ФФ-ЛФ/ и няма ясно изразена двуфазност.
Дано да е инцидент, но ако пак се повтори - отиди отново на лекар
Трябва да си сигурна, че има О. всеки МЦ / иначе няма как да стане зачеване/
« Последна редакция: Октомври 13, 2012, 18:58:29 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #315 -: Октомври 14, 2012, 13:32:10 pm »
Момичета възможно ли е три поредни дни да ми е 36.80 БТ без да помръдва.Меря я 7 минути,ректално,след сън,без да съм ставала до тоалетна и т.н.  osi_12



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #316 -: Октомври 14, 2012, 13:39:01 pm »
Напьлно нормално е!Оеулацията вече е преминала и БТ се е покачила!От тук нататьк се моли да се качва или да остане сьщата 15-16 дена.Когато БТ отново падне лелката идва!Аз ти пожелавам изобщо да не пада БТ!!!! :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #317 -: Октомври 14, 2012, 13:54:13 pm »
Хайде дано,ама май не можахме да поработим много.....  :bed:



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #318 -: Октомври 15, 2012, 00:29:23 am »


Почерпете се момичета.Днес ставам на 22 години!



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #319 -: Октомври 15, 2012, 10:33:26 am »
Да си жива и здрава и много щастлива миличка!!! :balk_21:
Но е хубаво да си преместиш почерпката тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48622.0 ,че да може всеки спокойно да ти честити.Тук не е по темата и може да ни се скарат!
 :bighug: :bighug: :bighug: