0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #720 -: Юли 02, 2012, 18:18:08 pm »
Теди,памперсите са идеални.Спокойно,всичко ще бъде наред.Мисли само за срещата с бебе :)

*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #721 -: Юли 02, 2012, 18:22:44 pm »
Леле Теди, какво направи ти? Аз като термин съм преди теб, а то май ще ме изпревариш. И аз уж почти всичко съм взела и само се успокоявам,че има още време ама ти здраво ме притесни. Даже багажа още не съм си приготвила. Спокойно и аз съм в паника дали всичко е купено и най-вече дали всичко ще е наред. Не трябва да се притесняваме сега. Трябва ни само спокойствие. Почивай повече, че после няма да има кога.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #722 -: Юли 02, 2012, 18:39:01 pm »
Ами,така е мила аз все съм по прибързаните работи:)))Ама то всъщност си е ок датата 12 дена преди термин е нормално да се прави секцио,ти ако си нормално си имаш време.Днес за първи път ми правиха гинекологичен преглед и сега не се чувствам много добре имам болки ниско долу сякаш шийката на матката ме боли.Дано не стане някоя беля и да не си дочакам датата.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #723 -: Юли 02, 2012, 19:33:49 pm »
Теди, спокойно, всичко ще бъде наред. Не остана  :) :)
И не се притеснявай от прегледа - аз даже прокървих, ама ни контракция, ни нищо

П.П.Не се запознахме с теб преди да родиш


Re: Тема на бременните №81
« Отговор #724 -: Юли 02, 2012, 20:16:19 pm »
Късмет и здраве да родя и ще се видим някъде по парковете с количките:)
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #725 -: Юли 02, 2012, 22:12:34 pm »
със сигурност ще те позная с хубавата бяла количка :-))


Re: Тема на бременните №81
« Отговор #726 -: Юли 02, 2012, 23:25:20 pm »
О,за съжаление не стана работата с онази количка,чаках чаках за доставка и само ме мотаха накрая ми се отщя и взехме друга.Пак е хубава,дано излезе и качествена.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #727 -: Юли 03, 2012, 08:36:06 am »
Мими, нали и ти си ми от орисниците?! Заслугата е ваша.  :lol:
Хаха, Деси, благодаря  :lol: Основната заслуга е на доктора, че е нацелил правилното човече  :lol:
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #728 -: Юли 03, 2012, 09:31:29 am »
Теди,и аз се чувствах така когато научих датата за секциото ми,и колкото по наближаваше повече ми се плачеше,голям страх,но сега връщайки се в онези бременни времена :D мога да кажа че всичко минава като на сън .Времето лети .
Памперсите са идеални ,и ние такива ползвахме .За покупките не с етревожи ,после в движение ще купуваш ,ще ти излязат много неща за купуване.Аз почти нищо не бях купила предварително ,ама сега всеки ден наваксвам  :D.
Змимка :D,къде се загуби .Излезе в болнични и никаква не се появяваш.Драсни ред два де :wink:
Аз ви следя редовно да знаете .Стискам ви палци и чакам хубави новини всеки ден .
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #729 -: Юли 03, 2012, 09:44:29 am »
Момичета здравейте и от мен .
Нащата дъщеричка се роди на 19.06.със спешно секцио.Бърза милата да дойде при мама. Датата ни за секциото беше за 28.06.,но бебка ни изненада, поне си избра сама датата:)
Може да ме махнете от списъка на чакащите. 
Добре сме и двете ,роди се 2780 гр ,48 см.
Успех и кураж на всички ,на които им предстои раждане.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #730 -: Юли 03, 2012, 10:52:27 am »
Wish,честито мила да ти е жива и здрава дъщеричката,да носи много усмивки на всички ви!Доста е подранила малката,сега се притесних и моята да не тръгне с тия болки дето ги имам от вчера :?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #731 -: Юли 03, 2012, 11:10:54 am »
Wish честито и от мен! Да Ви е жива и здрава малката принцеса и много,много да ви радва.

Момичета аз да попитам някоя от вас имала ли е екстрасистоли /прескачане на сърцето/ по време на бременност и дали влияят по някакъв начин на бебето. Аз ги имам отдавна - в началото се шашках, после като разбрах, че ми няма нищо на сърцето , а е на нервна почва много не им се впрягам. Но сега се чудя дали не вредят на бебето?


*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #732 -: Юли 03, 2012, 12:28:36 pm »
Здравейте, момичета :)
Осмелявам се да се запиша при вас. Днес видяхме сърчицето как бие  :heartbeat: За първи път съм бременна - успяхме след ЗЕТ.

Лека и успешна бременност на всички и едно голямо честито на момичетата вече сбъднали мечтата си



   La vita è bella
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #733 -: Юли 03, 2012, 13:08:42 pm »
Честито rumyanau и добре дошла!

Чула си най-прекрасния звук :)
Леки бременни месеци.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #734 -: Юли 03, 2012, 15:07:10 pm »
rumyanau,добре дошла!Лека и спокойна бременност ти пожелавам и да си правим компания тук до термин.Прохладен следобед на всички.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #735 -: Юли 03, 2012, 15:11:46 pm »
Момичета, даването на кръв за БХС става ли с направление и поема ли се от Здравната каса?
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #736 -: Юли 03, 2012, 15:16:18 pm »
Момичета, даването на кръв за БХС става ли с направление и поема ли се от Здравната каса?
не за съжаление. но ако го направиш в мд ще ти е по-евтино и ти се полага и консултация безплатна за резултатите.успех
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #737 -: Юли 03, 2012, 15:28:49 pm »
извинявай, мд-Майчин дом ли е?
каква е цената на кръвните изследвания само?
Днес бях на преглед така или иначе и имам ехграфските.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #738 -: Юли 03, 2012, 16:10:51 pm »
Честита ти рожба,Wish! Да бъде жива и здрава и много, много щастлива.
 Теди не се притеснявай всичко ще бъде наред. Аз нямах търпение да ми дойде датата за секциото и да си гушна принцесата  :D. Бях много спокойна, защото имах абсолютна вяра на доктора ми. Операцията ми започна в 13:30 ч, малката се е появила на бял свят в 14 часа и в 15:30 като излязох от упойка ми я донесоха да я гушна. На следващия ден в 11 часа вече бях на крака и се раздвижвах. На третия ден сутринта ни качиха от интензивното в родилно отделение и след час вече бях с дъщеря си нон-стоп.  :D  На пети ден ми махнаха превръзката и конците и ни изписаха.
В момента вече се чувствам абсолютно възстановена и пълна с енергия, която да отдам на дъщеря ни.
Така че няма какво да го мислите, всичко ще се нареди както трябва. Той господ си знае работата.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #739 -: Юли 03, 2012, 16:52:35 pm »
Момичета аз да попитам някоя от вас имала ли е екстрасистоли /прескачане на сърцето/ по време на бременност и дали влияят по някакъв начин на бебето. Аз ги имам отдавна - в началото се шашках, после като разбрах, че ми няма нищо на сърцето , а е на нервна почва много не им се впрягам. Но сега се чудя дали не вредят на бебето?

Веста, аз имам атриална фибрилация и към края на бременността имах по-чести епизоди на аритмия. В такива моменти пулсът ми е над 200 удара в минута. Правиха ми кардиография и ехография на сърцето, и не откриха проблем.
Посъветвай се с кардиолог да реши дали имаш нужда от изследвания.