0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №81
« Отговор #560 -: Юни 19, 2012, 08:58:53 am »
А новини от Анук?
Аз също имах контракции които ме почнаха от 5-ти месец та до края,и бяха наистина доста .Моят лекар ми каза да не лежа по гръб , а най вече на лявата страна.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #561 -: Юни 19, 2012, 15:29:35 pm »
Моят лекар ми каза да не лежа по гръб, а най вече на лявата страна.
Слънце, защо на лявата, а не на дясната страна? Нещо не се сещам. :oops:
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #562 -: Юни 19, 2012, 15:54:20 pm »
Една от най-добрите пози за сън/почивка е на лявата страна. Тази поза помага по най-оптималния начин за притока на кръв и хранителни вещества, които достигат до плацентата и бебето.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #563 -: Юни 19, 2012, 19:30:33 pm »
Това за спането на лявата страна не мога да го спазвам. Все не ми е удобно. То вече на никъде не ми е удобно, ама на ляво хич. Най ми е добре по гръб на дивана. Тези дни ми се струпа доста обикаляне из улиците по жегата и вечер ходилата ми са като бухтички. :D И за капак бебето така рита долу ниско , че имам чувството че ще ми изпадат карантиите.
Завиждам на всички който ще си цопнат гъзетата в морето.
Леко раждане на всички които се губят по фронта.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #564 -: Юни 19, 2012, 21:36:39 pm »
Привет момичета,
минавам на бързо да се отчета
младежа се казва Горан - 3240гр, 50см

Като имам повечко време ще напиша как мина раждането в клиника Щерев

Мога да кажа едно - Много, много им Благодаря :) :bighug:

Благодаря и на вас, че винаги сте били най- добрия жокер  :bighug: :bighug:
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #565 -: Юни 19, 2012, 21:42:34 pm »
Честито! Много, много да ви радва малкия юнак! :)

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #566 -: Юни 19, 2012, 21:43:23 pm »
Привет момичета,
минавам на бързо да се отчета
младежа се казва Горан - 3240гр, 50см

Като имам повечко време ще напиша как мина раждането в клиника Щерев

Мога да кажа едно - Много, много им Благодаря :) :bighug:

Благодаря и на вас, че винаги сте били най- добрия жокер  :bighug: :bighug:
Честита радост, Анук!  :bighug: :bighug: :bighug: Сигурна съм, че всичко е било добре в Щерев, чувала съм само добри неща за раждането там, но чакаме подробен отчет!  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните №81
« Отговор #567 -: Юни 19, 2012, 22:02:33 pm »
Анук,да ти е жив и здрав сина,много да те радва!Желая ти бързо възстановяване и лек период на адаптация,когато си отидете вкъщи!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #568 -: Юни 19, 2012, 22:05:07 pm »
Честито и от мен , подаръкът е темичката за щастливото събитие!
На всички леко и безпроблемно раждане с така мечтаното чудо и
стойте на сянка че е много топло и се пазете! :P
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #569 -: Юни 19, 2012, 22:52:37 pm »
Честито и от мен на мама АНУК.ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ МЪЖ  ГОРАН,БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ И ТЕ ЧАКАМЕ ДА РАЗКАЖЕШ!!! :ballons: :ballons: :ballons:
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #570 -: Юни 19, 2012, 23:31:15 pm »
Браво Anuk! Как бързо лети времето. Още помня, как се похвалихте миналата година с положителните тестове.
Ти, anichka, Danielska, Дидомира и другите. Да сте живи и здрави, и много да ви радват бебетата! :bighug:
« Последна редакция: Юни 19, 2012, 23:39:42 pm от mammita2012 »
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #571 -: Юни 20, 2012, 06:54:41 am »
Анук, да ти е
жив и здрав юнака!

Иска ми се да отида на кола-маска, но се притеснявам да не се получат контракции. Години на ред си правя кола и когато трябваше да се бръсна ми беше много неестествено  :lol:

В понеделник като бях при д-р Сигридов изрично питах за колата. Каза, че няма проблем само трябва всичко, което ползват да е за еднократна употреба и да сме предпазени от инфекции.
За контракциите се пошегува, че ако успеят да ми предизвикат такива, да му се обадя и пари ще спечелим. И без това лекарите от години се опитвали да намерят немедикаментозен начин за предизвикване на контракции. Много ме забавлява чувството му за хумор. Каза "Представяш ли си вместо да ти бият окситоцин да те пратят на кола-маска?!"
По-късно ще ви пиша пак, че имам въпроси след прегледа. Иначе и двете са добре.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #572 -: Юни 20, 2012, 07:04:18 am »
Честито Anuk!Да ти е жив и здрав малкия мъж и много,много да те радва! :sucky: :cheerleader: А на теб бързо възстановяване :bighug:
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #573 -: Юни 20, 2012, 08:31:13 am »
Честито Анук! Да Ви е жив и здрав сина...избрали сте му хубаво, мъжко и гордо име :)
Нека си го носи със здраве!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Тема на бременните №81
« Отговор #574 -: Юни 20, 2012, 09:11:56 am »
Честито Анук! Много се радвам за теб и малкия Горан! Да бъде здрав и силен, да Ви кара винаги да се гордеете с него!   :balk_35:
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #575 -: Юни 20, 2012, 10:33:03 am »
Честито Анук!Да ви е здравичък и послушен малкия Горан!На теб бързо възстановяване.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #576 -: Юни 20, 2012, 14:33:54 pm »
Честито и от мен Анук! Щастливо и безгрижно детство на юнака, а на теб бързо възстановяване.
Ние отложихме за другата седмица секциото живот и здраве, утре ще уточним само датата с Александров, надявам се да е в началото на  седмицата  :)
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #577 -: Юни 20, 2012, 15:14:49 pm »
Момичета, сега имам време да вляза и да ви съобщя, че на 17.06 Джоли е станала мама на малката принцеса Катрин, с мерки 3300гр, 51 см:))Предполагам тя ще разкаже за раждането когато има повече време, но днес ги изписват и двете са добре!Много се радвам за нея, да са живи и здрави!!!
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #578 -: Юни 20, 2012, 15:25:06 pm »
Честито на Анук и на Джоли,много радост да им донесат бебчетата, да бъдат късметлии в живота!!! Аз да ви се похваля-насрочихме дата за секцио в Шейново, много ми се искаше да е нормално, но не стана, така че стискайте ми палци всичко да е наред.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #579 -: Юни 20, 2012, 15:37:42 pm »
Честито на двете новоизлюпени мами и от мен.
Момичета, искам да ви обърна внимание честитките да се пишат в отделна тема, за да не се губи смисълът на тази :)

Успех на тези, които знаят вече датата на дългоочакваната среща! Пожелавам всичко да мине по мед и масло! :)